Zehnder

(108 produktów)
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
593 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
410 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
777 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
755 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1440 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1392 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
540 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3887 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
800 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
745 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3462 zł

O producencie Zehnder

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Grzejniki: 5 lat

Sukces firmy Zehnder opiera się na silnych więzach rodzinnych, które pozwoliły na tworzenie energooszczędnych rozwiązań zapewniających komfortowy oraz zdrowy klimat w każdym pomieszczeniu. Marka Zehnder to symbol innowacji w zakresie designu oraz niezawodoności. Z poszanowaniem wszelkich zasad etyki starają się tworzyć trwałe wartości budujące pozycję firmy.

Zehnder dostarcza rozwiązań dla wszystkich segmentów rynku poprzez swoje dwie marki globalne a także szereg lokalnych, które pozwalają łatwiej dotrzeć do świadomości klientów ceniących swoje rodzime produkty.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Zehnder Grzejniki – lider jakości i wzornictwa

Historia marki Zehnder rozpoczyna się nieszablonowo – od branży motocyklowej! Bracia Zehnder w 1923 roku zakupili niewielki motocykl i po zwiększeniu mocy silnika wprowadzili go na szwajcarski rynek. Po kilku latach funkcjonowania przedsiębiorcze rodzeństwo dostrzegło kolejną niszę, związaną z zapotrzebowaniem na rozwiązania grzewcze. Stało się to zarzewiem do otworzenia nowej, całkowicie innej spółki zajmującej się produkcją grzejników. Efektem tego w latach 1930-1933 powstały pierwsze europejskie grzejniki stalowe – znacznie bardziej wytrzymałe, estetyczne i odporne niż grzejniki żeliwne. Portfolio produktów Zehnder z roku na rok rozrastało się, a dziś obejmuje nie tylko grzejniki dekoracyjne, grzejniki pokojowe i grzejniki łazienkowe. W katalogu producenta znajdują się też urządzenia, takie jak rekuperator Zehnder, systemy chłodzenia sufitowego Zehnder oraz wentylacji pomieszczeń (m.in. Zehnder ComfoAir), a nawet innowacyjne udogodnienia dla domu – m.in. podgrzewacz i suszarka do ręczników w jednym, grzejnik na podczerwień czy termowentylator. Produkty Zehnder są znane na całym świecie, w tym i w naszym kraju. Zehnder Polska swoją siedzibę ma na Bielanach Wrocławskich.
 
  • Zehnder to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów grzewczych, chłodzących oraz wentylacyjnych,
  • Zehnder to firma założona przez dwóch braci. Rodzeństwo początkowo wkroczyło do branży motocyklowej, potem w 1930 roku postawiło się systemy grzewcze,
  • Zehnder grzejniki, rekuperator czy systemy wentylacji cieszą się dużą popularnością na całym świecie.

Grzejnik Zehnder, czyli sposób na ciepło pod płaszczem dobrego designu

Grzejniki Zehnder to wypadkowa modnego designu oraz wysokiej użyteczności, związanej z optymalnymi parametrami technicznymi. Wszystko to sprawia, że kaloryfery producenta cieszą się uznaniem i zdobią wnętrza wielu mieszkań oraz budynków. To stylistyka, której nie warto chować za firanką. Wzornictwo poszczególnych modeli staje się atutem aranżacji i przyciąga uwagę już od progu. Przykładem tego może być grzejnik Zehnder Charleston o klasycznym, eleganckim sznycie. Jego modułowa konstrukcja znakomicie podkreśli wysublimowany klimat pomieszczeń inspirowanych vintage i retro. Może też zamienić się w niesztampowy detal wnętrz nowoczesnych czy minimalistycznych. Na więcej surowości pozwala grzejnik pokojowy Zehnder Quaro. Konsekwentna powściągliwość propozycji – oparta na kątach prostych – znakomicie podkreśli wystrój zorientowany na redukcji niepotrzebnych detali, a szczebelkowa forma stanie się nie tylko dekoracją, lecz także praktycznym elementem pozwalającym na odwieszenie ręczników czy mokrych ubrań. Do innych ciekawych alternatyw Zehnder należą Zehnder Cortina z horyzontalnie ułożonymi kolektorami, Zehnder Zenia czy Zehnder Excelsior.
 
  • Oferowane przez Zehnder grzejniki to mieszanka designu i praktyczności,
  • Grzejnik Zehnder to możliwość podkreślenia charakteru mieszkania,
  • Do najlepiej sprzedających się propozycji należą: grzejnik łazienkowy Zehnder Charleston, grzejnik Zehnder Quaro, kaloryfer Zehnder Zenia, grzejniki Zehnder Cortina czy modele Zehnder Excelsior.
 

Zehnder: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia