Zehnder Quaro – grzejnik dekoracyjny w nowoczesnym stylu

(3 głosów)
zehnder quaro aranżacje, zehnder quaro aranżacja łazienki, zehnder quaro zdjęcia, zehnder quaro łazienka z grzejnikiem
Aranżacja łazienki z grzejnikiem Zehnder Quaro

Zehnder Quaro i zalety eleganckiego minimalizmu

Każda łazienka stanowi niepowtarzalne miejsce, w którym królują funkcjonalność i określony nurt aranżacyjny. Współczesny rynek wyposażenia wnętrz oferuje tysiące inspirujących, nowoczesnych i wyszukanych rozwiązań. Producent Zehnder w projekcie stalowych grzejników ozdobnych prezentuje liczne warianty, które odpowiadają eleganckiemu i minimalistycznemu stylowi, a model Zehner Quaro jest propozycją, która dyskretnie dopełni wnętrze i pozwoli podkreślić jego piękno.

zehnder quaro grzejnik, czerwony grzejnik, czerwony grzejnik zehnder quaro, zehnder quaro grzejnik łazienkowy czerwony
Zehnder Quaro grzejnik do łazienki w kolorze czerwonym

Zehnder Quaro oraz oryginalny wygląd zawarty w funkcjonalnej formie

Pierwszą cechą, na jaką najczęściej zwracamy uwagę przy wyborze odpowiedniego wyposażenia wnętrza, jest wygląd zewnętrzny. Producent Zehnder sprawił, że modele Zehnder Quaro łączą piękny design z ponadprzeciętną praktycznością. Budowa grzejnika została oparta na współczesnej geometrycznej formie z wykorzystaniem kątów prostych oraz idealnie ukrytych czworokątnych konsoli, które udoskonalają konstrukcję. Projektant w celu zwiększenia możliwości funkcjonalnego stosowania zaproponował specjalne rozwiązania, na przykład zainstalowanie urządzenia w formie ścianki działowej. Warto podkreślić bogatą ofertę kolorystyczną marki. Zehnder Quaro występuje w każdej wersji z karty barw Zehnder, co niewątpliwie wpływa jego atrakcyjność i pozwala na wszechstronną aranżację. Dodatkowo fabrykant zadbał o udostępnienie artykułu w powierzchni inox ze szczotkowanej stali nierdzewnej, która zapewnia długoletnie i komfortowe użytkowanie.

zehnder quaro grzejnik biały, zehnder quaro biały, grzejnik dekoracyjny zehnder quaro, zehnder quaro grzejnik dekoracyjny
Zehnder Quaro grzejnik dekoracyjny do łazienki

Zehnder Quaro, czyli uniwersalność systemów zasilania

Projekt Zehnder Quaro, tak jak większość propozycji producenta Zehnder, występuje w trzech wersjach zasilania: wodnej, wodno-elektycznej oraz elektrycznej. Wybór wariantu zależy od indywidualnych potrzeb Klientów. Niewątpliwie każda z wersji charakteryzuje się licznymi zaletami. Do atutów klasycznego zasilania wodnego należą współpraca z centralnym układem ogrzewania oraz elastyczna instalacja, a także wykorzystanie przyłącza środkowego o średnicy 50 mm oraz przyłączy z lewej i prawej strony. Z kolei opcja zasilania mieszanego charakteryzuje się możliwością ogrzewania pomieszczenia także poza sezonem grzewczym, a instalacja modelu, dzięki zastosowaniu fabrycznie wbudowanej grzałki elektrycznej jest szybka i prosta.

zehnder quaro kaloryfer, kaloryfer zehnder quaro, kaloryfer na ręczniki zehnder quaro
Zehnder Quaro kaloryfer do wieszania ręczników

Zehnder Quaro – zasilanie w 100% elektryczne

Współczesne modele grzejników z zasilaniem 100% elektrycznym daleko odbiegają od urządzeń znanych starszym pokoleniom. Dzięki nowoczesnej technologii i licznym systemom producent Zehnder stworzył grzejnik Zehnder Quaro – bezpieczny, energooszczędny oraz o zwiększonej efektywności. Przyjazny i łatwy w obsłudze układ sterowania umożliwia zaprogramowanie pracy urządzenia w zależności od potrzeb. Za pomocą funkcji wykrywania „otwartego okna” artykuł zapewnia oszczędne i komfortowe zachowanie temperatury, a innowacyjne wzornictwo, odpowiadające europejskim standardom pozwala zredukować koszty energii. Do zwiększenia efektywności energetycznej przyczynia się także niskie zużycie energii wynoszące zaledwie 0,5W w trybie czuwania.

zehnder quaro grzejnik ozdobny, grzejnik ozdobny zehnder quaro, grzejnik do łazienki zehnder quaro
Zehnder Quaro grzejnik ozdobny

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia