Zehnder Subway – uniwersalny grzejnik ozdobny do nowoczesnych przestrzeni

(3 głosów)
zehnder subway grzejnik dekoracyjny, grzejnik dekoracyjny zehnder subway, grzejnik do salonu, zehnder subway grzejnik do salonu
Zehnder Subway grzejnik łazienkowy w salonie

Zehnder Subway i współczesna aranżacja wnętrza z zastosowaniem grzejników dekoracyjnych

Minimalistyczne wzornictwo od lat jest sprzymierzeńcem w tworzeniu współczesnych i pięknych przestrzeni. Producent grzejników Zehnder w projekcie Zehnder Subway zawarł istotę nowoczesności i światowej klasy designu. Dzięki połączeniu innowacji technologicznych oraz pomysłowości powstał model, który zachwyca funkcjonalnością i właściwościami konstrukcyjnymi. Zehnder Subway to idealne rozwiązanie na lata, które doskonale sprawdzi się we wszystkich typach wnętrz, jako praktyczny element zdobniczy.

grzejnik do jadalni, zehnder subway grzejnik do jadalni, zehnder subway grzejnik
Zehnder Subway grzejnik dekoracyjny do jadalni

Zehnder Subway i praktyczne sposoby zastosowania w łazience

Obecnie projektanci prześcigają się w konstruowaniu coraz nowocześniejszych elementów wyposażenia. Branża grzejników ozdobnych nie jest wyjątkiem. Jakość i funkcjonalność produktów Zehnder to bez wątpienia cechy najbardziej pożądane przez przyszłych nabywców. Zehnder jednak robi krok więcej i proponuje wyposażenie zachowane w pięknym i oryginalnym wzornictwie. Model Zehnder Subway jest odpowiedzią dla poszukujących asortymentu, który dopełni współczesną łazienkę. Drabinowa budowa i okalająca konsola montażowa pozwalają uzyskać geometryczną formę, która wpisuje się wpopularnynurt aranżacyjny. Dodatkową zaletą są duże odległości między rurkami, które umożliwiają swobodne wieszanie ręczników oraz usprawniają czyszczenie.

zehnder subway grzejnik czarny, czarny grzejnik zehnder subway, zehnder subway czarny grzejnik dekoracyjny, zehnder subway grzejnik dekoracyjny
Czarny grzejnik dekoracyjny Zehnder Subway do łazienki

Zehnder Subway, czyli grzejnik o licznych możliwościach zastosowania

Ciekawy wygląd i nowatorska konstrukcja sprawiają, że obok modelu Zehnder Subway nie sposób przejść obojętnie. Wielu z pewnością nasuwa się pytanie: czym jeszcze można wyróżnić grzejnik? Odpowiedź jest prosta – kolorami. Artykuły Zehnder Subway występują w niemal wszystkich kolorach i powierzchniach z palety barw Zehnder. Dodatkowo produkt dostępny jest w wersji inox ze szczotkowanej stali nierdzewnej, który ze względu na właściwości antykorozyjne idealnie sprawdzi się w łazience – miejscu o największej wilgotności w całym domu.

zehnder subway grzejnik dekoracyjny ścienny, zehnder subway grzejnik do ręczników, zehnder subway grzejnik dekoracyjny na ręczniki, grzejnik ręcznikowy
Grzejnik dekoracyjny Zehnder Subway

Zehnder Subway – zalety wersji z zasilaniem elektrycznym

Producent Zehnder w swojej ofercie zawiera rozwiązania nowoczesne i funkcjonalne, a także takie, które odpowiadają potrzebom rynku. Od kilku sezonów coraz większą popularność zyskują grzejniki z zasilaniem elektrycznym. Wersja zwiększa komfort użytkowania, dzięki zastosowaniu zaawansowanych systemów technicznych. Prosta instalacja i wygodna obsługa sterownika pozwalają na bezpieczne użytkowanie, a modułowa budowa modelu zwiększa efektywność grzewczą. Wdrożenie w projekcie założeń europejskiej dyrektywy wpływa na energooszczędność urządzenia (Eco Design). Rozwiązanie Zehnder Subway z zasilaniem elektrycznym idealnie sprawdzi się także poza sezonem grzewczym, umożliwiając ogrzanie pomieszczenia bez konieczności uruchamiania centralnego układu ogrzewania.

zehnder subway grzejnik ozdobny, grzejnik ozdobny zehnder subway, zehnder subway grzejnik srebrny
Grzejnik ozdobny Zehnder Subway oraz zawór grzejnikowy termostatyczny Oventrop

Zehnder Subway oraz wersja z zasilaniem wodno-elektrycznym

Na sam koniec warto zaznaczyć, że poza klasycznymi wersjami z zasilaniem wodnym oraz z zasilaniem elektrycznym model występuje w wariancie z zasilaniem mieszanym. Konstrukcja zasilania wodno-elektrycznego łączy zalety obydwu rozwiązań, pozwalając na zwiększenie indywidualności użytkowania pod względem wygody Klientów. Dodatkowo z tą opcją wiążą się mniejsze nakłady pracy związane z instalacją, poprzez zastosowanie w urządzeniu wbudowanej fabrycznie i estetycznie zintegrowanej grzałki elektrycznej.

zehnder subway kaloryfer, kaloryfer zehnder subway, zehnder subway kaloryfer dekoracyjny
Zehnder Subway kaloryfer dekoracyjny

Skomentuj

2 komentarzy

  • Fryderyk
    Fajny, lekki design. Świetny wzór!
  • Arleta
    Ten grzejnik jest cudowny. Nigdy nie myślałam jakoby grzejnik mógł posłużyć za ściankę. Jest rewelacyjny.

Rekomendacje i wyróżnienia