Zehnder Charleston – grzejnik dekoracyjny idealny do każdego wnętrza

(4 głosów)
zehnder charleston grzejnik, zehnder charleston grzejnik podokienny, zehnder charleston grzejnik pod okno
Zehnder Charleston grzejnik pod okno

Zehnder Charleston, czyli doświadczenie i jakość

Historia szwajcarskiej marki sięga lat 30. XX w., kiedy bracia Zehnder rozpoczęli działalność w zakresie wytwarzania grzejników. Inspiracją dla przedsięwzięcia była budowa rur chłodzących stosowanych w ciężarówkach. W ten sposób powstała idea odwróconego efektu – pierwsze próby dotyczyły spawania stalowych rur, które były niezwykle wytrzymałe. Z czasem modele stały się znane na całym świecie z uniwersalności, lekkości i efektywności. Na przestrzeni lat Zehnder stał się liderem na rynku grzejników dekoracyjnych, które oprócz minimalistycznej konstrukcji cechowały estetyka i niezawodność. W wyniku wielu prób i testów marka osiągnęła światową sławę i renomę, a klasyki takie jak Zehnder Charleston stały się legendą.

zehnder charleston biały grzejnik, biały grzejnik zehnder charleston, biały kaloryfer zehnder charleston
Biały grzejnik dekoracyjny Zehnder Charleston

Zehnder Charleston – „Jedyny oryginalny”

W związku ze świętowaniem przez producenta Zehnder 70-leciawprowadzenia grzejników żeberkowych w 2000 r. flagowy produkt marki otrzymał nazwę, która nawiązywała do czasów jego stworzenia. Oryginalny grzejnik dekoracyjny Zehnder Charleston to model o wielu możliwościach zastosowania, wariantach kolorystycznych oraz sposobach budowy. Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych konstrukcji artykuł występuje w wielu wersjach, na przykład łukowej lub kątowej w projekcie dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- lub sześciokolumnowym. Grzejnik dostępny jest w niezliczonych opcjach kolorystycznych, od delikatnych beży i szarości, po wyraziste zestawienia barw, które niewątpliwie przyciągają oko i cieszą zwolenników niestandardowych kompozycji. Należy dodać, że uniwersalność rozwiązań wpływa na ich doskonały wygląd w każdym wnętrzu.

zehnder charleston niebieski grzejnik, zehnder charleston grzejnik niebieski, zehnder charleston kaloryfer niebieski
Zehnder Charleston grzejnik dekoracyjny w kolorze niebieskim oraz zawór grzejnikowy

Zehnder Charleston – potęga efektywności

Poza wszechstronnymi sposobami użycia model Zehnder Charleston charakteryzuje się zwiększoną efektywnością w każdych warunkach oraz dużym udziałem ciepła oddawanego uzyskiwanego poprzez delikatne promieniowanie. Z uwagi na modułową budowę artykuł dostosować można do wszelkich powierzchni. Biorąc pod uwagę skuteczność ogrzewania, Zehnder Charleston sprawdzi się idealnie w niestandardowych instalacjach niskotemperaturowych, a także w starych i wymagających konstrukcjach z silnie przeciążoną instalacją grzewczą. Dzięki zastosowaniu gładkiego wykończenia kaloryfer jest łatwy w utrzymaniu czystości. Z kolei zastosowanie w grzejniku specjalnej powłoki antybakteryjnej TopCare sprawiło, że produkt jest przyjazny także dla alergików.

grzejnik zehnder charleston, kaloryfer zehnder charleston, niewielki grzejnik zehnder charleston
Niewielki grzejnik pokojowy Zehnder Charleston pod okno

Zehnder Charleston i doskonały wybór na lata

Najwyższa jakość, wytrzymałość i niezawodność Zehnder Charleston to niektóre z cech, nad których usprawnieniem od lat czuwa producent. Technologia spawania laserowego LaZer mode pozwala na uzyskanie precyzyjnego i czystego materiału, który urzeka detalicznym wykonaniem. Projektant Zehnder Charleston wystąpił z propozycją zastosowania w grzejniku wersji z zasilaniem w 100% elektrycznym. Do niewątpliwych zalet takiego rozwiązania należy energooszczędność i zwiększony komfort użytkowania, dzięki innowacyjnej funkcji tzw. wykrycia otwartego okna. Dodatkowym atutem jest zastosowanie elastycznych opcji sterowania, obejmujących, na przykład instalację ścienną sterownika. Warto zaznaczyć, że obsługa systemu jest prosta, przyjazna, a dzięki stosownym zabezpieczeniom grzejnik jest odpowiedni dla dzieci.

zehnder charleston grzejnik do salonu, zehnder charleston kaloryfer do salonu, zehnder charleston grzejnik
Ozdobny grzejnik Zehnder Charleston w salonie

Skomentuj

1 komentarz

  • IDA B.
    Ten grzejnik jest rewelacyjny! Stanowi delikatny akcent mix teraźniejszości z tradycją. A ten niebieski kolor to mistrzostwo, idealny!

Rekomendacje i wyróżnienia