Massi Molis Black Toaleta WC podwieszana 54x35 cm Rimless bez kołnierza z deską wolnoopadającą Slim czarny półmat MSM-0013RIMSLIM-MB

Massi
Producent: Massi
Seria: ToaletyMolis
Kod: MSM0013RIMSLIMMB
Kolor:
Cena: 1570 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 49,99 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu Massi Molis Black Toaleta WC podwieszana 54x35 cm Rimless bez kołnierza z deską wolnoopadającą Slim czarny półmat MSM-0013RIMSLIM-MB


- Producent: Massi
- Seria: Molis
- Kod produktu: MSM-0013RIMSLIM-MB
- Kolor: Black - czarny półmat
- Materiał: Ceramika
- Typ: Podwieszany
- Montaż: Ścienny
- Kupuj tylko w certyfikowanym sklepie internetowym
- Wymiary: 54 x 36 x 36 cm
- Waga: 28 kg
- Rimless - bez wewnętrznego kołnierza, ułatwione czyszczenie
- Deska cienka Slim wolnoopadająca duroplast w komplecie
- Deska z systemem EASY OFF
 

Pasujące stelaże do toalety podwieszanej według rankingu lazienkarium.pl


Ta miska pasuje do wszystkich stelaży podtynkowych do WC 
(Cersanit / Geberit / Grohe / Tece / Jomo - Werit / Koło / Ideal Standard / Roca)

Poniżej prezentujemy listę najlepszych stelaży wg rankingu Łazienkarium.pl

Wszystkie stelaże są:
 
 • Uniwersalne - pasują do każdej miski wiszącej,
 • Produkowane są przez znane niemieckie koncerny, wytwarzające elementy takie jak armatura sanitarna, syfony, zbiorniki,
 • Składane są z tylko najwyższej jakości komponentów.
1. Stelaż podtynkowy Geberit Dufoix
 
 • Najczęściej sprzedawany w Polsce stelaż podtynkowy,
 • 10 lat gwarancji,
 • Zestaw zawiera stelaż, wsporniki oraz matę do izolacji akustycznej.
Link do produktu: Stelaż Geberit Durofi 3w1

2. Stelaż podtynkowy Grohe Rapid SL 4w1 przycisk chrom
 
 • 10 lat gwarancji,
 • Zestaw zawiera stelaż, wsporniki, przycisk oraz matę do izolacji akustycznej.
Link do produktu: Stelaż Grohe Rapid SL 4w1 

3. Stelaż podtynkowy Tece Base Standard 3w1 przycisk chrom
 
 • 5 lat rękojmi,
 • Zestaw zawiera stelaż, wsporniki oraz przycisk.
Link do produktu: Stelaż Tece Base 3w1

4. Stelaż podtynkowy Jomo Werit 3w1 przycisk szkło biały mat
 
 • 10 lat gwarancji,
 • Zestaw zawiera stelaż, wsporniki, oraz przycisk szklany w kolorze białym mat./
Link do produktu: Stelaż Jomo Werit 3w1 z przyciskiem biały mat

Stelaże podtynkowy do wc wiszącego podwiszanego. Ranking który wybrać, który najlepszy? Opinie


Massi Rimless, czyli miska WC bez kołnierza

Miska WC bez kołnierza szturmem wbija do przestrzeni łazienki, zastępując sztandarowe propozycje. To nic innego jak funkcjonalne ułatwienie i gwarancja czystości w strefach najbardziej narażonych na występowanie bakterii będących zagrożeniem dla zdrowia domowników. Modele toalet Massi pozbawione kołnierza wewnętrznego (tzw. rantu) wykazują zwiększoną higienę poprzez redukcję siedlisk zarazków. W standardowych toaletach sprzątanie wiązało się z mozolnym usuwaniem brudu, szorowaniem oraz korzystaniem ze żrących substancji, które docierały tam, gdzie nie dosięgał wzrok. W misce z technologią RIMLESS czynność ta nie wymaga ani wysiłku, ani specjalistycznych preparatów, ponieważ to silny strumień wody – poprowadzony za pomocą odpowiednio skonstruowanych dysz – rozprowadzany jest po całej powierzchni muszli, pozostawiając przestrzeń bez brudu, bakterii i zanieczyszczeń. W rezultacie z łazienkowych półek możemy wyrzucić inwazyjne środki myjące oraz profesjonalne przyrządy, które były konieczne podczas sprzątania, co tym samym oznacza minimalizację wydatków oraz znaczne oszczędności. Fenomen WC bez kołnierza Massi wiąże się też z nowoczesnym wyglądem produktu, co wzmacnia jego walory estetyczne i zwiększa stylizacyjny potencjał. To rozwiązanie przyszłości i symbol czystej, bezpiecznej łazienki: bez wysiłku włożonego w sprzątanie, bez wysokich kosztów wydawanych na środki chemiczne i bez straty czasu! 
 
Co to jest miska WC RIMLESS Massi?

 • Miska WC bez kołnierza wewnętrznego (tzw. rantu),
 • Sposób na ograniczenie siedlisk bakterii, wirusów oraz zarazków,
 • Redukcja użycia chemicznych detergentów i środków czystości,
 • Mniej czasu przeznaczonego na sprzątanie toalety,
 • Symbol higieny w łazience.

Massi Rimless Miska Bez Kołnierza Toaleta Bez Rantu Decos - lazienkarium.pl


EASY OFF, czyli system szybkiego wypinania deski

Sprzątanie toalety z pewnością nie należy do rzeczy przyjemnych. Bakterie i wirusy rozprzestrzeniające się w obrębie miski WC z reguły gnieżdżą się w miejscach, do których ludzkie oko nie sięga, co nie ułatwia ich całkowitego usunięcia. O ile większość z tych problemów eliminuje innowacyjna muszla klozetowa bez rantu, która gwarantuje redukcję zanieczyszczeń w obrębie WC, o tyle powierzchnia deski sedesowej nadal jest przestrzenią, na której gromadzą się groźne zarazki. Marka Massi, by całkowicie wyeliminować możliwość rozmnażania się wirusów, opracowała innowacyjny mechanizm szybkiego wypinania deski EASY-OFF. Jest to system, wykorzystujący specjalne zaprojektowane uchwyty wkomponowane w linię produktu, które umożliwiają jego szybki oraz sprawny montaż i demontaż. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli sprzątanie z EASY OFF nie będzie oznaczało mozolnego szorowania i starań dotarcia do trudnodostępnych zakamarków. Dzięki EASY OFF jednym ruchem ręki będziemy mogli wypiąć element i umyć go pod bieżącą wodą w umywalce lub pod prysznicem, zyskując 100% pewności, że deska jest pozbawiona mikroorganizmów oraz brudu, które stanowią zagrożenie dla osób korzystających z toalety. Zalety systemu EASY OFF wiążą się jednak nie tylko z ochroną zdrowia i bezpieczeństwem Użytkowników. To także oszczędność czasu przeznaczonego na sprzątanie! Deski sedesowe Massi – wyposażone w mechanizm EASY OFF – uchodzą za symbol perfekcyjnego porządku i stanowią wybór tych, którzy chcą pozbyć się nielubianego obowiązku. To inwestycja w funkcjonalną i estetyczną strefę WC!
 
Co to jest system EASY OFF?

 • System umożliwiający szybki montaż i demontaż deski sedesowej,
 • Pozwala on na efektywne usuwanie bakterii i zarazków z całego obszaru deski,
 • To mniej czasu przeznaczonego na sprzątanie łazienki i większa czystość w strefie toalety.

Massi technologia Easy Off - Jakość co to za firma - Gnsbud


Jak powstaje ceramika Massi?

Zanim umywalki, miski oraz bidety firmy Massi trafią do przestrzeni łazienki, muszą przejść długi cykl produkcyjny, obejmujący wiele procesów wytwórczych, wpływających na ich ostateczny kształt i maksymalną funkcjonalność. Do podstawowych naturalnych składników mieszanki, z której formowane są sanitariaty, należą glina, kaolin, mielony kwarc oraz skaleń, których głównym zadaniem jest nadanie ceramicznej masie pożądanej twardości. Surowce te po etapach mieszania zostają wlane do przygotowanych wcześniej form, gdzie po odpowiednim czasie poddawane są szlifowaniu i pokrywaniu szkliwem. Kluczowym procesem produkcji ceramiki jest również moment jej wypalania. W tym celu producent korzysta z innowacyjnych pieców, nagrzewanych do temperatury 1280°C, dzięki czemu rozwiązania zyskują kolejnych cech – stają się odporne na zarysowania, promienie UV, urazy mechaniczne oraz są bardziej wytrzymałe na codzienne obciążenia i nie blakną. Ostatni etap wytwórczy uwzględnia rygorystyczne kontrole jakości, po to by rozwiązania spełniały założenia krajowych i europejskich norm oraz mogły być bezpiecznym i higienicznym elementem wyposażenia przestrzeni łazienkowej. Pozytywna ocena tego procesu jest równoznaczna z gwarancją satysfakcjonującego zakupu!
 
Jak powstaje ceramika Massi?

 • To połączenie naturalnych i ekologicznych surowców (m.in. gliny, kaolinu, kwarcu i skalenia),
 • Wszystkie produkty poddawane są wnikliwym testom i kontrolom jakości ich stanu,
 • Produkcja obejmuje etapy mieszania, szlifowania, formowania i wypalania.

Umywalki Massi Ceramika Jakość Opinie Gdzie Produkują?


Kod rabatowy Massi - 5%

Wpisz go w uwagach podczas składania zamówienia lub wyślij w mailu z listą produktów na sklep@lazienkarium.pl. Sprzedawca naszego sklepu nalicz automatycznie ten rabat!

Massi kod rabatowy


Oszczędź do 500 zł! Bonus za zakup zestawu Massi

Wyposażenie łazienki wiąże się z wieloma ważnymi decyzjami, takimi jak chociażby dobór odpowiednich produktów komplementarnych. Marka Massi, by ułatwić ten proces, stworzyła specjalną promocję dla Klientów, którzy chcą postawić na jakość oferowaną przez producenta. W zależności od ilości nabytych jednorazowo produktów marki możesz otrzymać zwrot od 150 zł aż do 500 zł. To doskonała recepta na udane zakupy! Dzięki temu zyskamy zarówno spory rabat cenowy, jak i czas, który musielibyśmy przeznaczyć na poszukiwania innych pasujących rozwiązań. Zwrot o wartości 500 zł można otrzymać, kupując 9 elementów, którymi są wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, bidet, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC, przycisk spłukujący do WC oraz stelaż bidetowy. 450 zł przysługuje przy zakupie 7 elementów (wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC oraz przycisk spłukujący), a gdy kupimy zestaw bez prysznica (wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, bidet, stelaż WC, przycisk spłukujący do WC oraz stelaż bidetowy) otrzymamy zwrot 400 zł. Przy zakupie 5 elementów, w tym wanny wolnostojącej, umywalki, miski WC, stelaża WC oraz przycisku spłukującego do WC, zyskamy 350 zł zwrotu. 200 zł należy się Klientom, którzy wybrali: umywalkę, miskę WC, bidet, kabinę prysznicową, brodzik lub odpływ, stelaż WC, stelaż bidetowy i przycisk spłukujący do WC, a 150 zł zwrotu przysługuje tym, którzy kupili zestaw złożony z 6 produktów (umywalka, miska WC, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC oraz przycisk spłukujący do WC). Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować na stronie Massi zakup zrealizowany u certyfikowanego partnera. Ta promocja to nie tyle znakomita inwestycja w stylową łazienkę wyposażoną w rozwiązania renomowanej marki Massi, ile sposób na dodatkowe oszczędności i niższe koszty. Massi to rozsądne zakupy!

Nie trać czasu na poszukiwania – zobacz, co możesz zyskać:

 • 500 zł za zakup 9 produktów (wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, bidet, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC, przycisk spłukujący do WC oraz stelaż bidetowy),
 • 450 zł za zakup 7 produktów (wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC oraz przycisk spłukujący),
 • 400 zł za zakup 7 produktów (wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, bidet, stelaż WC, przycisk spłukujący do WC oraz stelaż bidetowy),
 • 350 zł za zakup 5 produktów (wanna wolnostojąca, umywalka, miska WC, stelaż WC oraz przycisk spłukujący do WC),
 • 200 zł za zakup 8 produktów (umywalka, miska WC, bidet, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC, przycisk spłukujący do WC oraz stelaż bidetowy),
 • 150 zł za zakup 6 produktów (umywalka, miska WC, kabina prysznicowa, brodzik lub odpływ, stelaż WC oraz przycisk spłukujący do WC).

Promocja Massi: aby uzyskać bonus za zakup zestawu Massi wystarczy, że utworzysz konto w strefie klienta Massi tutaj.

Massi Promocja przedłużona gwarancja Sklep Dystrybutor Sprzedawca Kraków Warszawa - lazienkarium.pl


Warunki gwarancji na produkty Massi

Warunki gwarancji Massi są najlepszym potwierdzeniem jakości oferowanej przez polskiego producenta. Analiza i selekcja najlepszych komponentów wytwórczych prowadzą do redukcji problemów eksploatacyjnych, a także zwiększają trwałość oraz estetykę wyrobów. W wyniku tego Massi zapewnia aż 5 lat gwarancji na wanny, umywalki, miski WC, bidety, brodziki, odpływy liniowe oraz ścianki prysznicowe, drzwi i kabiny (z wyłączeniem syfonów oraz korków klik-klak), 5 lat na baterie wannowe, baterie umywalkowe, baterie bidetowe, baterie prysznicowe, 10 lat na stelaże do WC oraz stelaże bidetowe, a także 2 lata na przycisk spłukujący do WC. Ponadto Massi, wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, oferuje możliwość przedłużenia gwarancji o kolejne 5 lat w przypadku niemal wszystkich produktów, co łącznie daje 10 lat okresu ochronnego. Warunkiem bezpłatnego rozszerzenia terminu gwarancji jest rejestracja zakupu na platformie internetowej producenta. Ten łatwy sposób stanowi zarówno dodatkowe zabezpieczanie przed ewentualnymi wadami wyrobu, jak i jeszcze większą pewność, że wybierając produkty Massi, stworzymy łazienkę, która będzie solidnym bastionem jakości! Warto pamiętać, że warunkom gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne i chemiczne powstałe w wyniku nieprawidłowego montażu, eksploatacji i pielęgnacji. W ramach świadczeń gwarancyjnych producent oferuje usługę door-to-door, w wyniku której Massi odbiera, zleca naprawę, a następnie odsyła towar na wskazany adres, pokrywając wszystkie koszty przesyłki. O warunkach door-to-door przeczytacie tutaj

Warunki gwarancji na produkty Massi:

 • 5 lat na wanny, ceramikę, brodziki, odpływy liniowe, kabiny prysznicowe,
 • 5 lat na baterie łazienkowe,
 • 10 lat na stelaże do WC i stelaże bidetowe,
 • 2 lata na przycisk do spłuczki WC,
 • Dzięki rejestracji zakupu na stronie MASSI gwarancja na wanny, ceramikę, rozwiązania prysznicowe i armaturę może zostać przedłużona aż do 10 lat. 

Gwarancja Massi Ceramika Okres Gwarancji. Gwarancja na Stelaż Wannę Umywalki - lazienkarium.pl


Autoryzowany Partner Internetowy Massi

Massi to polska rodzinna firma, której solidnym filarem działania jest budowanie trwałych relacji biznesowych, podpartych doświadczaniem, dobrą znajomością branży sanitarnej oraz wzajemnym zaufaniem. Te trzy podstawowe elementy stanowią bazę do uczciwej, partnerskiej współpracy pomiędzy naszym sklepem a marką Massi. Jako Autoryzowany Partner Internetowy Massi należymy do grona ponad 130 partnerów handlowych, którzy realizują główne cele i wytyczne firmy. Ich implementacja w struktury naszej działalności obejmuje aspekty związane z wysokim standardem obsługi Klienta, sprawną logistyką, umiejętnością prawidłowego doboru produktów komplementarnych, szybką realizacją ewentualnych reklamacji, a co najważniejsze terminowością zamówień. Zapewniamy, że towar znajdujący się w ofercie naszego sklepu jest w 100% oryginalny i pochodzi z polskiej dystrybucji, a czytelny i przejrzysty proces sprzedażowy będzie gwarantem satysfakcjonujących zakupów. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra, która w wyniku cyklicznych szkoleń asortymentowych jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące parametrów technicznych produktów Massi, kwestii montażowych oraz potencjału stylistycznego wybranych modeli. Nieustannie poszerzamy zasób wiedzy, starając się sprostać wymaganiom współczesnego Konsumenta oraz założeniom firmy Massi, która stanowi jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek w Europie. Kupując u nas, zyskują Państwo nie tylko wysokiej jakości asortyment Massi, lecz także rzetelne wsparcie oraz jasne warunki handlowe. 
 
Kupując u nas, zyskujesz:

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw.

Sklep Massi Autoryzowany Sprzedawca Internetowy Dystrybutor Kraków Warszawa Poznań Tarnów


Massi – firma z zasadami

Massi to jedna z najszybciej rozwijających się polskich marek w branży łazienkowej, która swoją pozycję zawdzięcza połączeniu nowoczesnego podejścia i tradycji. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia promuje polskie wartości na arenie międzynarodowej, udowadniając, że uczciwość i partnerstwo – wpisane w misję działalności producenta – mogą stać się determinantami globalnego sukcesu. Rodzinne wzorce w konfrontacji ze współczesnymi zasadami, które ukształtowały rynek, stały się podstawą w budowaniu sanitarnej potęgi – dziś symbolizującej jakość oraz orientację na czynnik ludzki. Zmotywowany zespół, dla którego miarą powodzenia jest rozwój, tworzenie warunków do satysfakcjonującej współpracy opartej na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, a także nieustanne podejmowanie wyzwań, nowoczesne podejście do zarządzania, chęć ciągłego doskonalenia kompetencji oraz konsekwencja w realizacji wyznaczonych zadań są kluczami na drodze do osiągnięcia statutowych postanowień. Massi, kierując się innowacyjnością oraz pasją do kreacji produktów, które na przestrzeni lat nie zmienią się pod wpływem wnętrzarskich trendów, sam wytycza ścieżkę rozwoju branży, wychodząc tym samym naprzeciw wymaganiom estetów zakochanych w symbiozie piękna i funkcjonalności. Przedsiębiorstwo stawia na dynamiczny postęp, poszerzanie horyzontów i zintegrowaną grupę ludzi, którzy projektując rozwiązania sanitarne, wierzą w ich praktyczny i estetyczny potencjał. To firma z zasadami, dla którego tandem designu oraz jakości przekłada się na każdy element funkcjonowania firmy.
 
Marka Massi to:

 • Firma z polskim kapitałem, promująca rodzime wartości,
 • Renomowany dostawca elementów, a także gotowych zestawów do wyposażenia łazienki,
 • Jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek branży wnętrzarskiej,
 • Przedsiębiorstwo, które stawia na jakość asortymentu, wysoką kulturę pracy i ciągły rozwój.

Massi Co To Za Firma - Dystrybucja Sklep Dystrybutor Sprzedawca Internetowy, Gdzie Produkcja? - lazienkarium.pl


Jak czyścić produkty firmy Massi?

Odpowiednia pielęgnacja oraz stosowanie się do zaleceń producenta bezpośrednio wpływają na wygląd propozycji sanitarnych Massi. Aby jak najdłużej cieszyć się jakością oferowanych produktów, warto korzystać z mało inwazyjnych środków czyszczących, które nie zniszczą powierzchni wanien, ceramiki oraz rozwiązań prysznicowych Massi, a zamiast szorstkich gąbek wybrać miękkie ściereczki z mikrofibry, które nie będą rysować zewnętrznej warstwy wyrobu. Producent zaleca, aby całkowicie zrezygnować z preparatów żrących, wzbogaconych o specjalne granulki oraz nie używać produktów, w składzie których znajdują się alkohol czy aceton. W zamian najlepiej sięgnąć po łagodne substancje myjące, stworzone na bazie domowych roztworów wody i mydła lub octu, dzięki którym skutecznie pozbędziemy się kamienia, osadów oraz zabrudzeń. Massi zadbał o funkcjonalną sferę asortymentu, wyposażając każdą z kategorii produktowych w innowacyjne rozwiązania. Pozwala to na utrzymanie bezwzględnej higieny bez nadmiernego wysiłku włożonego w proces sprzątania. Technologia bezkołnierzowa Rimless zastosowana w miskach WC Massi gwarantuje efektywne spłukiwanie oraz redukuje występowanie bakterii rozprzestrzeniających się w obrębie toalety, a dostępna w standardzie powłoka hydrofobowa EASY CLEAN (obecna na ceramice, drzwiach i ściankach prysznicowych Massi) daje gwarancję długotrwałego blasku oraz czystości, uzyskanych bez pomocy silnych i kosztownych chemikaliów. Produkty Massi to skuteczna walka z zabrudzeniami, która nie musi kojarzyć się arsenałem narzędzi oraz półkami pełnymi specjalistycznych płynów! To mniej wydanych pieniędzy na preparaty do czyszczenia i więcej piękna.
 
Jak czyścić produkty Massi?

 • Należy stosować łagodne środki myjące i ograniczyć użycie inwazyjnych preparatów chemicznych,
 • Najlepiej korzystać z delikatnych roztworów wody i mydła lub octu,
 • Nie zaleca się korzystania z gąbek wyposażonych w szorstką warstwę wierzchnią,
 • Dostępna w standardzie powłoka hydrofobowa EASY CLEAN sprzyja utrzymaniu bezwzględnej higieny i czystości w łazience.

Massi - Ceramika jak myć - reklamacja sprzątanie wanny ceramiki - lazienkarium.pl


Jak zwiększyć funkcjonalność przestrzeni WC?


Jeśli masz już WC, warto pomyśleć o tym, by zwiększyć jego użyteczność i sprawić, by sedes spełniał też funkcję bidetu! Jak to możliwe? Pozwolą na to baterie umywalkowe z rączką typu Bidetta lub baterie bidetowe Oras. To rodzaj armatury wyposażonej w słuchawki natryskowe, które montowane są w przestrzeni toalety i pozwalają na utrzymaniue higieny po skorzystaniu z sedesu. Dzięki nim możesz dokładnie obmyć miejsca intymne, ograniczysz zużycie papieru toaletowego i zagwarantujesz sobie potężną dawkę świeżości. Baterie tego typu odgrywają takie same role, jak bidet, ale nie zajmują tak wiele cennego miejsca! Zdadzą więc egzamin w mniejszych łazienkach czy toaletach dla gości, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Na tym jednak nie kończą się zalety baterii Bidette Oras. Z takiej alternatywy skorzystasz też w zupełnie innych prozaicznych czynnościach, takich jak chociażby obmycie butów czy opłukiwanie donic. Produkt sprawdzi się też w czasie sprzątania łazienki – np. do mycia brudnych płytek podłogowych.
 
 • Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność strefy WC, zainwestuj w baterie typu Bidetta Oras.
 • Bidetka zastąpi w łazience bidet – bez zabieranie cennej powierzchni łazienki.
 • Z pomocą bidetki nie tylko obmyjesz miejsca intymne, lecz także opłuczesz buty czy umyjesz płytki podłogowe.
 • Jeśli szukasz najlepszej baterii bidetowej, sprawdź produkty Oras.

Oras Bidetka


Pamiętaj o uszczelce do izolacji akustycznej!

Uszczelka akustyczna – określane też jako mata wygłuszająca, mata do izolacji akustycznej oraz uszczelka redukująca hałas – są ważnym, ale często zapominanym elementem  pomocnym w montażu toalety wiszącej. Jest to specjalnie wyprofilowana elastyczna pianka, dopasowana kształtem do toalety WC oraz bidetów, którą należy zamontować pomiędzy miską WC podwieszaną lub bidetem a stelażem podtynkowym np. Geberit, Viega, Tece, Grohe. Dlaczego warto kupić uszczelkę akustyczną i jak przebiega montaż Geberitu? Jednym z powodów jest redukcja hałasów generowanych przez wodę spływającą ze stelaża podtynkowego do WC, a kolejny odnosi się do jej zalet technicznych związanych z montażem. Bardzo często podczas dokręcania śrub mocujących lub w przypadku nieprawidłowo położonych płytek, pod wpływem wysokich naprężeń oddziałujących na ceramikę, dochodzi do pęknięcia toalety lub bidetu. Dzięki zastosowaniu wspominanej uszczelki wyeliminujemy ryzyko zniszczenia montowanego sanitariatu, dlatego warto zainwestować kilkadziesiąt złotych i zyskać pewność, że nic nie stanie się z zakupionym produktem! Pamiętaj, jeśli chcesz zainstalować w Twojej łazience ceramikę podwieszaną (umywalka, bidet, wc podwieszane) zawsze sięgaj po uszczelkę do izolacji akustycznej, a unikniesz niemiłych niespodzianek!  Firma Łazienkarium poleca sprawdzoną matę do izolacji akustycznej Legersen.

Zalety:

 • Ciche spłukiwanie wody,
 • Bezpieczny montaż,
 • Pasuje do każdego stelaża i miski wc,
 • Niska cena.
link do produktu:
Uszczelka wygłuszająca Legersen

Uszczelka do izolacji akustycznej Mata wygłuszająca łazienki płytki lazienkarium.pl


Nowoczesna technologia w Twoim domu – szczotka do WC Joseph Joseph Flex™


Miska WC to ulubione miejsce brudu. Gnieździ się on niemal wszędzie – na powierzchni muszli, pod kołnierzem – i często musimy nieźle się namęczyć, by usunąć go z trudnodostępnych zakamarków, do których wzrok nie sięga. Z pomocą przychodzi nam antybakteryjna szczotka WC Joseph Joseph Flex™, wykonana z innowacyjnego materiału, który nie absorbuje wody. To nowatorskie narzędzie do sprzątania zbudowane jest z trwałej, elastycznej główki w kształcie litery D – docierającej dosłownie wszędzie i dopasowującej się do kształtu miski WC. Szczotka posiada także specjalne polimerowe wypustki, które nie ulegają deformacji i nie niszczeją jak syntetyczne włosie w tradycyjnych rozwiązaniach, więc możemy zapomnieć, że po kliku miesiącach będziemy musieli wymienić ją na inny model. Szeroki rozstaw wypustek Anti-Clog ogranicza zatykanie brudu i zapewnia szybkie usuwanie nieczystości, a funkcja Anti-Drip wyeliminuje kapanie zarówno podczas czyszczenia, przenoszenia, jak i w czasie przechowywania, dzięki czemu woda nie będzie gromadzić się w pojemniku. Więcej informacji na naszym blogu: Szczotka Joseph Joseph Flex 

Szczotka do WC Joseph Joseph Flex™ to strażnik czystości. Dlaczego? Bo jest:
 • Elastyczna – głowica w kształcie litery D dociera nawet w niewidoczne zakamarki toalety, np. pod kołnierz czy w głąb odpływu lejowego,
 • Trwała – wysokiej jakości polimerowe wypustki nie ulegają deformacji i nie zużywają się,
 • Praktyczna – funkcja Anti-drip szybko odprowadza wodę, zapobiega kapaniu podczas czyszczenia, przenoszenia i przechowywania,
 • Higieniczna – Anti-Clog, czyli szeroki rozstaw wypustek, to szybkie i łatwe czyszczenie szczotki,
 • Stylowa – dostępna w błękitnym odcieniu, dopasuje się do każdego stylu w łazience,
 • Ergonomiczna – waży jedynie 52 gramy i ma rozmiar 8,7 x 12,3 x 43,1 cm
Linki do seri Joseph Joseph Bathroom
 

Szczotka Joseph Joseph Flex ze schowkiem na detergenty gumowa plastikowa do kibla to toalety stojąca

Toalety
Nowoczesny
Bez kołnierza, Zestaw
Okrągły - owalny
Czarny, Półmat
Kraków, Warszawa
36 cm
54 cm
36 cm
Geberit Duofix Zestaw Stelaż do WC UP320 + wsporniki + mata wygłuszająca 111.320.00.5+111.815.00.1
Dostępność: dostępny
(91 opinii)
1085 zł
Geberit Duofix Stelaż podtynkowy do WC H112 UP320 Sigma 111.320.00.5
Dostępność: dostępny
(76 opinii)
928 zł
Grohe Rapid SL Stelaż podtynkowy 5w1, 38827000
Dostępność: dostępny
(241 opinii)
891 zł

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
  Norks

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)

Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu. Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Paragon lub fakturę
- Dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”.

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty, które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. Dokumenty następnie zostaną podbite przez celnika stemplem numerycznym.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przesłanie pocztą lub kurierem na adres naszego biura GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, ostemplowanej dokumentacji zatwierdzonej przez Urząd Celny. Do 14 dni od otrzymania dokumentacji, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [ PLN ], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [ € ]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

Co gdy produkty są wysyłane kurierem?
W takiej sytuacji, nie musimy korygować żadnych faktur. Od razu wysyłamy fakturę z 0 Vatu, dzięki czemu nie zostanie naliczona opłata manipulacyjna. Produkty dostarczane są bezpośrednio na budowę, jedyne co musisz zrobić to podać nam adres dostawy oraz dane do faktury. Opcja dotyczy jedynie takich krajów jak: Szwajcaria, Norwegia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.  
 

 
   Norks
Tilbakebetaling av merverdiavgift‎ (mva.)

Hva man må gjøre for å få tilbake merverdiavgift?
Varer som ble kjøpt i vårt selskap skulle eksporteres intakt utenfor EU senest den siste dagen av den tredje måneden som kommer etter måneden da varer ble kjøpt.

Hvilke dokumenter er nødvendige?
For å gjøre det lettere for våre kunder, fullfører vi alltid all nødvendig dokumentasjon. Alle kunder som kjøper hos oss og kommer fra land utenfor EU får fra oss:

- kvittering eller faktura
- dokumentet "tilbakebetaling av merverdiavgift for reisende"

For å utstede dokumentet "tilbakebetaling av moms for reisende" på riktig måte, våre ansatte alltid ber om passnummer eller et annet numer til legitimasjonsdokument til en person som krysser den polske grensen.

Med disse dokumentene og bestilte varer, man må gå til en grenseovergang.

Men hva på grenseovergangen?
På grenseovergangen skulle de alle mottatte dokumentene vises. Riktigheten av personlige data til person som eksporterer assortiment og dokumentasjon av varer skal bli sjekket på tollkontor.

Hvordan ser tilbakebetaling av merverdiavgift‎ ut?
Etter å ha krysset grensen og fortollet varer, ber vi om å sende med post eller bud stemplet dokumentasjon som er godkjent av Tollvesenet, til adressen til vårt kontor: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Innen 14 dager etter mottak av dokumentasjon, skal vi gjøre en overføring (beløpet av merverdiavgift) til din bankkonto. Betaling benyttes ved overføringer i zloty (PLN) og på forespørsel – i euro (EUR).

På grunn av høye kostnader ved overføring til utlandet, skal vårt selskap belaste med behandlingsgebyr på 150 PLN, uavhengig av verdi av bestilte varer.

Vi vil gjerne invitere deg til å handle.

 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)
Що необхідно зробити, щоб отримати повернення ПДВ?
Куплений в нашій фірмі товар, необхідно в незіпсутому стані, вивезти за територію Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступному по місяцю, в котрим була здійснена покупка.

Які документи необхідні?
Для зручності наших клієнтів, ми завжди цілу необхідно документацію.
Підчас покупки, кожний Клієнт с країни, котра не входить в ЄС, отримає від нас:

- Чек або накладну;
- Документ «Повернення ПДВ для подорожуючих».

Щоб документ «Повернення ПДВ для подорожуючих» міг бути виставлени й правильно, працівники нашої фірми завжди просять подати номер паспорта чи іншого номеру і серії  документу, котрий посвідчує особу, яка перетинає  кордон з Польщею.
Вище представлені документи, а також з замовлений асортимент, необхідно ввести на митний кордон.
 
А що на митному кордоні?
На кордоні необхідно представити отримані документи, котрі  будуть провірені Митною службою на правильність даних особи, котра вивозить асортимент, а також на перевезений товар. Наступним кроком буде посвідчення документів митником нумеричним штампом. 

Як відбувається отримання заплаченого ПДВ?
Після перетину і оформлення товару, просимо переслати поштою або кур’єром на адресу нашого офісу GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, проштамповану документацію, затверджену Митною службою.

До 14 днів після отримання документації, буде здійснений банківський переказ суми ПДВ на вказаний Вами банківський рахунок. Банківський переказ здійснюється в польських злотих  [ PLN ], для Вашої зручності ми також виконуємо банківські перекази в євро [ € ].

Враховуючи високу вартість, пов’язану з закордонними банківськими переказами, наша фірма стягує оплату в високості 150 злотих, не залежно від вартості замовлених товарів. 

Що в випадку, якщо продукти будуть вислані кур’єрською службою?
В такій ситуації ми не мусимо змінювати ніяких накладних. Одразу виставляємо накладну з 0 ПДВ, завдяки чому не буде нарахована додаткова оплата в високості 150 злотих. Продукти будуть доставлені безпосередньо на будівельний майданчик, все, що Вам необхідно зробити, це вказати нам адресу поставки і реквізити для накладної. Цей варіант відноситься до таких країн, як Швейцарія та Норвегія.

Ласкаво просимо до здійснення покупок!


 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What should I do to receive a refund of VAT?
The goods purchased in our company must be intact and exported outside the European Union no later than the last day of the third month, following the month in which the goods were purchased.

What documents are necessary ?
For the convenience of our customers, we always complete all the required documentation.
On purchase, all clients form outside of the European Union receive: 

- Receipt or invoice
- “VAT refund for travellers” document

In order to properly issue the document - “VAT refund for travellers” – our staff will always ask you to provide the number of the passport or other identity document of the person crossing the Polish border.
With the above documents and goods you should go to a border crossing.

What to do at the border?
At the border, you should present the documents to the Customs Office where they are verified for the accuracy of the data of the person transporting the goods, and for the data connected with the goods. The documents will be stamped by the customs officer. He will use the numerical stamp.

How is the VAT reimbursement paid?
After you cross the border and pay the duty for the goods, we kindly ask you to send the documentation approved by the Customs Office by post or courier on the following address: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław

Up to 14 days on receipt of the documentation, the money transfer of VAT will be made on the given bank account. The standard transfer is in Polish Złoty [ PLN], but upon a request, we can also make transfer in Euro [ € ].  
In view of the high cost of foreign transfers, our company gets a fee of 150 PLN, regardless of the value of the ordered goods.

What if the goods are sent by courier?
In such a situation, we do not need to adjust any invoices. We immediately send an invoice with 0 VAT, so there will not be charged a handling fee. Products are delivered directly to the client. The only thing you have to do is provide us with the address of delivery and invoice data. This option applies only to countries such as Switzerland, Norway.

We cordially invite you to try our services. 
 


 
   Deutsch
Grundsätze der Mehrwertsteuererstattung den Reisenden außer der EU (die Ukraine, Weißrussland, Russland, die Schweiz, Norwegen etc.).
Was müssen Sie machen, um Mehrwertsteuererstattung zu bekommen?
Die bei unserer Firma gekauften Waren müssen in unversehrtem Zustand außer der Europäischen Union ausgeführt werden, nicht später als am letzten Tag des dritten Monates, nach dem Monat, in dem die Waren gekauft wurden.

Welche Dokumente brauchen Sie?
Für die Bequemlichkeit unserer Kunden vervollständigen wir nötige Dokumente.
Jeder Kunde, der aus dem nicht zur EU gehörenden Land kommt, bekommt von uns während des Kaufs:

-Kassenbon oder Rechnung
-Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende"

Damit das Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende" korrekt ausgestellt werden kann, fragen immer die Mitarbeiter unserer Firma nach der Pass-Nummer oder der Nummer eines anderen Identitätsnachweises der Person, die die Staatgrenze Polens überschreitet.
Mit oben genannten Dokumenten und den bestellten Waren sollen Sie zum Grenzübergang gehen.

Was passiert an der Staatsgrenze?
An der Staatsgrenze sollen Sie die erhaltenen Dokumente vorzeigen. Das Zollamt wird die Richtigkeit der persönlichen Angaben der Person, die Waren ausführt sowie der ausgeführten Waren überprüfen. Die Dokumente werden dann von einem Zollangestellten mit einem Nummernstempel bezeichnet.

Wie findet der Vorgang der Mehrwertsteuererstattung statt?
Nach der Zollerhebung auf die Waren, schicken Sie die abgestempelten, vom Zollamt gebilligten Dokumente per Post oder per Kurier an der Adresse von unserem Büro: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Bis 14 Tage vom Tag des Erhaltens der Dokumente wird die Überweisung des Mehrwertsteuerbetrags auf ein von Ihr angegebenes Konto gemacht. Die Überweisung wird in Zloty [PLN] gemacht werden, auf Wunsch machen wir auch  die Überweisungen in Euro [€].
Da mit den Auslandsüberweisungen hohe Gebühren verbunden sind, ziehen wir unabhängig vom Wert der bestellten Waren. Bearbeitungsgebühren in Höhe von 150 PLN ein.

Und wenn die Waren per Kurier geschickt sind?
In solchem Fall müssen wir keine Rechnungen berichtigen. Wir schicken gleich eine Rechnung mit 0 Mehrwertsteuer und dadurch wird keine Bearbeitungsgebühr berechnet. Die Waren sind direkt an die Baustelle geliefert. Sie brauchen uns nur die Zieladresse und die Rechnungsdaten anzugeben. Diese Möglichkeit betrifft nur solche Länder wie die Schweiz und Norwegen.

Wir laden Sie herzlich zu Einkäufen ein.
 
 
 

Rekomendacje i wyróżnienia