Omnires

(1600 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
69 zł
Dostępność: dostępny
(64 opinie)
120 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
92 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
68 zł
Dostępność: dostępny
557 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
459 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
239 zł
Dostępność: dostępny
299 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
65 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
467 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1020 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1258 zł

O producencie Omnires

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Na szczelność korpusu we wszystkich bateriach: 10 lat

Omnires oferuje artykuły instalacyjno-sanitarne od roku 1990. Przez ponad 20 lat, które upłynęło od tego czasu firma znacznie się rozrosła przenosząc się do parku logistycznego mieszczącego się w okolicach Warszawy.

Obecnie w bogatej ofercie Omniresa znaleźć można armaturę łazienkową, kabiny oraz zestawy prysznicowe a także wiele innych produktów, które pozwolą kompleksowo wyposażyć naszą łazienkę. Asortyment firmy kierowany jest zarówno do klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Baterie Omnires gwarancją jakości

Omnires to rodzimy producent, który od ponad 30 lat kształtuje ramy branży sanitarnej w Polsce i na świecie – m.in. Niemczech, Włoszech oraz Azji. Firma zajmuje się produkcją wyposażenia łazienki oraz kuchni, kładąc szczególny nacisk na jakość oferowanego asortymentu oraz stylistyczne zróżnicowanie odpowiadające na najbardziej wymagające gusta Użytkowników. Efektem tego są nie tylko niezawodne baterie, lecz także krążące o Omnires opinie Klientów, podkreślające trwałość, brak jakichkolwiek awarii w trakcie eksploatacji oraz niebanalny wygląd propozycji będący dopełnieniem każdego wystroju. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoją lata doświadczenia oraz innowacyjny park maszynowy, zlokalizowany – wspólnie z biurem – w Nadarzynie koło Warszawy. Filarem działalności jest również innowacyjny showroom mieszczący się w przy ulicy Kleszczowej w Warszawie, gdzie zobaczyć można wszelkie nowości oraz przekonać się o tym, że baterie Omnires to gwarancja zadowolenia.

  • Omnires to polski producent artykułów sanitarnych,
  • Baterie Omnires to gwarancja funkcjonalności i trwałości,
  • Każda bateria Omnires, zanim trafi do sprzedaży, sprawdzana jest pod kątem jakości i praktyczności.

Omnires – baterie i artykuły do każdej strefy mycia

Katalog Omnires to rozbudowany asortyment przeznaczony dla znawców designu oraz miłośników użyteczności. Na rozwiązania producenta składają się produkty do każdej ze stref łazienki, co zapewnia stylistyczną spójność i pełną komplementarność. Obszar natrysku uzupełnić mogą oferowany przez Omnires zestaw prysznicowy oraz deszczownica. Omnires w tej kategorii dokłada starań, aby wyroby cechowały oszczędne zużycie wody, wygodna obsługa i łatwość usuwania osadów wapiennych. Przykładem tego może być m.in. zastosowanie systemu EasyClean. Pozwala on na sprawne usuwanie brudu i czyszczenie dysz, co zapewnia tym samym maksymalną higienę. W przestrzeni wanny egzamin zda wolnostojąca misa, którą uzupełnić może proponowana przez Omnires bateria wannowa, natomiast komfortu porannej toalety i mycia dłoni zapewnią umywalka czy bateria umywalkowa. Omnires ponadto produkuje również m.in. akcesoria montażowe, syfony, korki klik-klak, baterie bidetowe, wylewki i węże czy brodziki.

  • Omnires oferuje kompleksowy asortyment do łazienki, wzbogacony o innowacyjne funkcje, np. EasyClean,
  • Zarówno deszczownica Omnires, umywalki czy syfony, jak i baterie umywalkowe oraz wannowe to gwarancja stworzenia idealnego wnętrza,
  • Poza armaturą Omnires oferuje też wanny i umywalki.

Omnires Bateria Umywalkowa, Wannowa i Zestaw prysznicowy, czyli stylowy pluralizm

Bateria Omnires i pozostałe rozwiązania producenta to przepis na stylową aranżację. Producent współpracuje z utalentowanymi designerami, komponując asortyment, który umiejętnie podkreśli każdy wystrój – od nowoczesnego i industrialnego, po klasyczny. W ostatnim sprawdzi się m.in. bateria umywalkowa Omnires Murray. Propozycja jest połączeniem prostoty oraz uniwersalności, dzięki czemu znakomicie koresponduje z tradycyjnymi inspiracjami. Bardziej modernistycznym zacięciem wyróżniają się baterie Omnires Apure oraz Omnires Parma. Ascetyczna perfekcja kształtu i płaskie wylewki tworzą harmonijną całość, która spotęguje chłód betonowych lub połyskujących materii. W takim klimacie sprawdzi się też np. bateria podtynkowa Omnires Modern, czyli alternatywa o cylindrycznej formie i krzyżowych uchwytach, które staną się dekoracją pomieszczenia. Niebanalny sznyt modelu to sposób na to, by podkreślić wystrój. W gronie innych, popularnych koncepcji znajdują się również: Omnires Fresh, Omnires Darling czy Omnires Armance.

  • Omnires oferuje baterie zróżnicowane pod kątem designu,
  • Idealnym uzupełnieniem nowoczesnego wystroju będą baterie Omnires Parma lub Omnires Apure,
  • Producent proponuje też baterie retro – np. Omnires Retro,
  • Popularne serie producenta to m.in. Omnires Fresh, Omnires Darling, Omnires Modern czy Omnires Armance.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia