Omnires Baterie kuchenne

Cofnij do: Kuchnia
Strona:
Filtry
Strona:


Omnires — bateria kuchenna na miarę XXI wieku

Wybór armatury do kuchni nie może być kwestią przypadku. Odpowiednio dobrana bateria nie tylko ułatwi wykonywanie codziennych czynności, ale także pozwoli zmniejszyć zużycie wody przy jednoczesnym utrzymaniu wymaganego komfortu pracy w strefie gdzie ma być zamocowany zlew jednokomorowy czy zlewozmywak granitowy szary. Bateria zlewozmywakowa Omnires to produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Co ją wyróżnia? Omnires bateria zlewozmywakowa pozwala wyregulować strumień, dzięki czemu woda nie rozpryskuje się i spływa równomiernie do zlewu. Co więcej, nawet przy różnicach w ciśnieniu przepływ jest przez cały czas równomierny, a temperatura pozostaje stała. Wszystko to sprawia, że Omnires baterie kuchenne są tak doceniane przez Klientów Łazienkarium.pl oraz projektantów wnętrz.

  • Baterie kuchenne Omnires to produkty o ergonomicznej konstrukcji, które gwarantują najwyższy komfort pracy.
  • Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii baterie kuchenne Omnires napowietrzają wodę, ograniczając jej zużycie.
  • Specjalna głowica sprawia, że Omnires bateria kuchenna reguluje przepływ wody niezależnie od ciśnienia.

Omnires bateria kuchenna oznacza wytrzymałość

Marka Omnires słynie z wysokiej jakości produktów, które nawet po upływie lat zachowują swój pierwotny wygląd. Bateria kuchenna Omnires, wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu klasy A, to rozwiązanie cieszące się dużym zainteresowaniem wśród Klientów projektujących minimalistyczne wnętrza, w których występują ekskluzywne dodatki. Mosiężna bateria zlewozmywakowa Omnires to małe dzieło sztuki użytkowe, które łączy w sobie estetyczne wykończenie i funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługuje powłoka wykonana z zastosowaniem technologii PVD, która jest powszechnie wykorzystywana przy produkcji sprzętu medycznego. Omnires bateria zlewozmywakowa z dodatkową warstwą ochronną jest jeszcze lepiej zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zarysowaniami, które stanowią naturalną konsekwencję intensywnej eksploatacji.

  • Omnires baterie kuchenne to produkty wyróżniające się bardzo wysoką jakością wykonania.
  • Baterie kuchenne Omnires, wyprodukowane z mosiądzu, przetrwają lata w niezmienionym stanie.
  • Omnires bateria kuchenna z powłoką ochronną jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

Bateria zlewozmywakowa Omnires a ekologia

Omnires to marka, która słynie z nowatorskich rozwiązań. Projektanci przykładają dużą wagę do kwestii ekologii i energooszczędności, czego wyrazem są baterie kuchenne Omnires, w których wykorzystano technologię Eco Water. Dzięki temu bateria zlewozmywakowa Omnires ogranicza zużycie wody o nawet 50%. Wszystkie modele zostały wyposażone w wysokiej klasy głowice ceramiczne, które ułatwiają manewrowanie wylewką oraz precyzyjną regulację strumienia wody. To powoduje, że Omnires bateria zlewozmywakowa przetrwa lata w niezmienionym stanie, gwarantując płynną pracę niezależnie od okoliczności. Sama pielęgnacja i utrzymanie baterii w czystości nie sprawiają żadnych problemów — wszystko za sprawą specjalistycznej powłoki czyszczącej, do której nie przywierają zabrudzenia.

  • Omnires bateria kuchenna pozwala zaoszczędzić nawet do 50% wody.
  • Bateria kuchenna Omnires posiada specjalną powłokę ułatwiającą czyszczenie.
  • Omnires bateria kuchenna są wyposażone w wylewkę z regulacją strumienia wody.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk