Geberit Odpływ Liniowy Pod prysznic

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Odpływ liniowy Geberit do idealnej łazienki

Prysznic bez brodzika to marzenie wielu urządzających. Żeby stworzyć taką strefę mycia, warto kupić najlepszy odpływ liniowy Geberit. To mechanizm, który odpowiada za odprowadzanie brudnej wody do systemu kanalizacyjnego. Jego instalacja zastępuje klasyczny brodzik, a tym samym wpływa na nowoczesny efekt stylistyczny. Oferowany przez Geberit odpływ liniowy montowany jest bezpośrednio w podłodze i nie zajmuje wiele miejsca, a co najważniejsze nie tworzy progów, które często ograniczają swobodę wchodzenia i wychodzenia z kabiny prysznicowej. To spore ułatwienie nie tylko dla dorosłych oraz dzieci, lecz także osób poruszających się na wózkach. Co jeszcze wyróżnia odpływy liniowe Geberit? Elegancki design! To podłużne, stylowe elementy, które będą biżuterią łazienki. Możesz je dopasować do niemal każdego wnętrza – od klasycznego, po retro oraz minimalistyczne. Tę zaletę potęguje to, że proponowane przez Geberit odpływy liniowe dostępne są w wielu kolorystycznych wariantach, w tym w opcji chromowanej, białej, czarnej czy stalowej.
 
  • Odpływy liniowe Geberit to jedne z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ich zastosowanie pozwoli stworzyć modny prysznic bez brodzika.
  • Odpływ linowy Geberit montuje się bezpośrednio w podłodze.
  • Oferowane przez Geberit odpływy liniowe będą dekoracją aranżacji. Modele dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych.
 

Geberit odpływy liniowe i ich zalety

Odpływ Geberit to rozwiązanie wykonane z solidnych materiałów gwarantujących długoletnie użytkowanie. Odpowiedzialna za tę trwałość jest stal nierdzewna, której nie są straszne czynniki mechaniczne oraz ciągły kontakt z wodą. Powierzchnia odpływu nie koroduje i przez cały czas eksploatacji prezentuje się tak, jak w dniu zakupu. Zaletą produktów oferowanych przez Geberit, niezależnie czy wybierasz standardowy odpływ liniowy, czy odpływ liniowy ścienny Geberit, jest także łatwość montażu, czego dobrym przykładem jest odpływ Geberit Cleanline, który dostępny jest w pięciu rodzajach rynien zbiorczych. Takie rozwiązanie można przyciąć do odpowiedniej długości, co tym samym pozwala na perfekcyjne dopasowanie do warunków panujących w łazience. Oprócz korzyści związanych z instalacją każdy oferowany przez Geberit odpływ oznacza łatwość czyszczenia. Odpowiedni kształt produktu i ograniczenie ukrytych miejsc oraz zakamarków powodują, że usuwanie zanieczyszczeń jest dziecinnie proste.
 
  • Odpływy Geberit wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu przetrwają w łazience długą próbę czasu.
  • Każdy oferowany przez Geberit odpływ to przykład połączenia designu i praktyczności. Produkty nie sprawiają problemów z utrzymaniem czystości.
  • Jedną z najpopularniejszych serii odpływów Geberit jest Geberit Cleanline. Odpływ ten można docinać do wymaganej długości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk