Odpływ Geberit

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Odpływ Geberit do Twojej łazienki

Odpływy Geberit są oznakami dobrej jakości i trwałości. Rozwiązania dzielą się na kilka kategorii, a wśród nich najpopularniejsze to: odpływ liniowy Geberit i odpływ ścienny Geberit. Czym się różnią? Oferowany przez Geberit odpływ liniowy, określany też jako odpływ podłogowy Geberit, to mało skompilowany system, który wymaga przygotowania podłoża. Montuje się go bezpośrednio w posadzce, najczęściej wzdłuż ściany. Podczas instalacji należy pamiętać o wykonaniu odpowiedniego spadku w celu skutecznego odprowadzania wody. Z kolei dostępny w ofercie Geberit odpływ ścienny nie wymaga ingerencji w strukturę podłogi, sprawdza się w mniejszej łazience i pozwala wykreować stylową strefę kąpieli. Co łączy te dwa systemy? Niezależnie, jaki odpływ Geberit wybierasz, mechanizmy cechuje bardzo wysoka jakość podyktowana użyciem najlepszych materiałów. To surowce odporne na działanie wody i czynników zewnętrznych, dzięki czemu przetrwają w łazience długą próbę czasu.
 
  • Odpływ prysznicowy Geberit dostępny jest w kilku rodzajach do wyboru, w tym jako odpływy ścienne Geberit oraz odpływ liniowy Geberit.
  • Oferowane przez Geberit odpływy prysznicowe wyróżniają się bardzo wysoką jakością.
  • Odpływ Geberit pozwala na wykreowanie perfekcyjnego obszaru kąpieli z jednolitą posadzką. To strefa bezpieczna w użytkowaniu i higieniczna.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk