Globo

(169 produktów)
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2200 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
750 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1737 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1403 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1352 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2924 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1727 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1426 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
6971 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
5629 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
2421 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1555 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1773 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
9354 zł
Dostępność: dostępny
2016 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
641 zł

O producencie Globo

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta: 2 lata

Firma Globo stara się budować zrównoważone relacje ze swoimi klientami oferując im staranne wykonane, stylowe produkty, które spełniają nawet wygórowane wymagania. Poprzez rozumienie zmieniających się potrzeb rynku i nowo powstających mód Globo jest w stanie zawczasu przygotowywać odpowiednie nowe produkty. W produktach Globo zespolone są innowacyjne pomysły doświadczonego zespołu oraz wyjątkowa forma, która skrywa potencjał.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Zobacz również:

Globo – ceramika wyznaczająca standardy

Od 1980 roku marka Globo dostarcza na rynek ciekawe artykuły sanitarne, które zdobią przestrzenie łazienek urządzonych w różnym stylu. Producent – świadomy ogromnej odpowiedzialności, jaka na nim czuwa – wykorzystuje innowacyjne systemy produkcyjne, a także ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne. Fabrykant optymalizuje cykl wytwórczy, sięga po wyselekcjonowane składniki, a wszystkie oferowane wyroby poddaje rygorystycznym testom i analizom, dzięki czemu ceramika Globo cieszy się uznaniem w wielu zakątkach świata, a także wyróżnia się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na czynniki chemiczne oraz mechaniczne. Przedsiębiorstwo tworzy sztab wykwalifikowanego personelu, który ze staranną dokładnością podchodzi do powierzonych mu zadań. Za sukcesem marki na rynku stoi też współpraca z wybitnymi jednostkami dziedziny designu, czego owocem są liczne nagrody przyznawane zarówno za sferę wizualną, jak i praktyczną produktów Globo. Na koncie marki znajdują się m.in. tytuły Red Dot Award, Design Plus, Good Design czy ADI Design Index.

  • Globo to przedsiębiorstwo założone w 1980 roku,
  • Marka troszczy się o minimalizację negatywnego wpływu na środowisko,
  • Ceramika Globo wielokrotnie była nagradzana za design i funkcjonalność.

Wszystko do łazienki

Katalog Globo zawiera pozycje, które posłużą do kompleksowego wyposażenia łazienki. Portfolio zawiera rozbudowaną kategorię produktów do strefy mycia. Są to m.in. umywalki stawiane na blat, umywalka wisząca, umywalka podblatowa, umywalka półblatowa czy umywalka wolnostojąca. Asortyment dostępny jest w różnych kolorach, dzięki którym pomieszczenie nabierze niebanalnego charakteru. Globo oferuje również szeroki wybór towarów do obszaru WC. Toalety WC wiszące, miski WC stojące oraz bidety występują w wielu kształtach – od owalnych, po kwadratowe i prostokątne, co pozwoli na podkreślenie klimatu aranżacji. W pozycjach Globo znaleźć można także wanny (wanny wolnostojące, dostępne także w wersji retro), brodziki, meble łazienkowe oraz akcesoria, które stanowią obowiązkowe elementy dopełniające styl przestrzeni. Globo stawia na oryginalny design scalony z maksymalną użytecznością, czego efektem jest wykorzystanie poszczególnych pozycji w wielu renomowanych obiektach oraz modnie urządzonych mieszkaniach. To gwarant aranżacji, która inspiruje!

  • Globo oferuje rozbudowy asortymentu dostępny w wielu rozmiarach do wyboru,
  • Przedsiębiorstwo kreuje trendy, proponując niebanalne pozycje sanitarne,
  • Rozwiązania Globo stanowią wyposażenie wielu renomowanych obiektów na świecie.

Ceramika Globo ozdobą wnętrza

Globo to maksimum możliwości stylistycznych. Producent postawił na wzorniczy pluralizm, który sprosta wymaganiom każdego estety. Katalog fabrykanta zawiera m.in. propozycje Globo Paestum dedykowane do łazienki retro. Kolekcja wzbogacona jest o charakterystyczne miski WC retro, umywalki oraz wanny retro o unikalnej linii. Uzupełnieniem serii są oryginalne postumenty, lustra z metalową ramą, stelaże pod umywalkę czy dekoracyjne wieszaki i akcesoria, które wprowadzą Użytkowników w klimat rodem z przeszłości. W inspirującym przewodniku Globo zawarte są także alternatywy do nowoczesnych aranży – począwszy od subtelnych brył Globo Forty3, po nietuzinkowe modele Globo Bowl, organiczne kształty Globo Free czy zgeometryzowaną opcję Globo Relais. Wybór marki Globo oznacza więc ciekawą podróż po świecie piękna, w którym kreowanie higienicznej strefy staje się gradacją przyjemności! To praktyczność zamknięta w modnych formach, dzięki czemu granica między estetyką a użytecznością się zaciera.

 

  • Globo oferuje asortyment w różnym stylu,
  • Globo Paestum to seria, która podkreśli wystrój łazienki retro,
  • Do popularnych kolekcji Globo należą: Globo Forty3, Globo Bowl, Globo Free, Globo Relais, Globo Stone.

Globo: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia