Globo Paestum – fantazyjna ceramika łazienkowa w stylu glamour

(3 głosów)
globo paestum aranżacje, globo paestum zdjęcia, globo paestum opinie, globo paestum łazienka retro, retro łazienka
Globo Paestum Aranżacja łazienki w stylu retro

Globo Paestum, czyli estetyka i kunszt w kolekcji włoskiego producenta

Ceramika jest nieodzownym wyposażeniem każdej łazienki. Jej odpowiednie zestawienie często stanowi wyzwanie dla przyszłych Klientów. Aby wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrały, najczęściej zalecanym wyborem jest skompletowanie artykułów z jednej kolekcji. Daje to pewność utrzymania harmonijnego stylu w całym pomieszczeniu. Włoski producent ceramiki Globo w odsłonie Globo Paestum zaproponował luksusową kolekcję utrzymaną w estetyce glamour, w której królują liczne zdobienia, niejednolita forma i troska o detale. Z taką kompozycją wnętrze zyska charakter, który zachwyci funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

globo paestum łazienka w stylu retro, łazienka retro globo paestum, aranżacja łazienki globo paestum
Globo Paestum ceramika retro oraz wanna wolnostojąca

Globo Paestum i kilka pomysłów na aranżację przestrzeni umywalkowej

Obszar umywalkowy jest jednym z najważniejszych w całej łazience. Aby perfekcyjnie dopełnić to miejsce z zachowaniem stylistyki bogatego wzornictwa, producent Globo udostępnił kilka umywalek o wyrazistej budowie. Wśród propozycji znajdziemy artykuły idealne zarówno do podwieszenia, jak i stawiane na blat. Modele występują między innymi w wielkościach 62 × 52 cm oraz 71 × 57 cm. Dodatkowo udostępniona została ich prostokątna wersja licząca 75 × 55 cm, a także warianty z powierzchniami bocznymi, które mierzą 90 × 56, 100 × 55 cm lub nawet 110 × 60 cm. W ofercie zawarto również gustowną umywalkę na nóżkach, która dopełni spójną przestrzeń i oryginalną kompozycję.

globo paestum umywalki, globo paestum stelaż, globo paestum stelaż podymywalkowy, globo paestum konsola
Globo Paestum konsola pod umywalkę

Globo Paestum – funkcjonalna ceramika sanitarna o wielu właściwościach zastosowania

Współcześni producenci rozwiązań w zakresie wyposażenia łazienek, dostosowując się do wysokich standardów higieny, udostępniają coraz nowocześniejsze propozycje w najwyższym standardzie. Kolekcja Globo Paestum cieszy się imponującą ofertą urządzeń ceramiki sanitarnej. Wśród nich znajdziemy zarówno nowoczesne wersje toalet i bidetów w wersji podwieszanej, jak i modele stojące, zestawy kompaktowe oraz pojedyncze elementy toaletowe. Budową i formą artykuły idealnie współgrają ze wzornictwem linii, tworząc jednolitą całość.

globo paestum toaleta wc, globo paestum bidet, globo paestum miska wc
Globo Paestum muszla klozetowa stojąca i bidet stojący

Globo Paestum, czyli plastyczna forma w pięknych propozycjach meblowych

Oryginalne rozwiązania kolekcji Globo Paestum znajdują odzwierciedlenie także w ofercie mebli łazienkowych. Asortyment producenta jest niezwykle bogaty i pozwala na funkcjonalne oraz pełne zagospodarowanie najważniejszych obszarów w pomieszczeniu. Szczególną uwagę zwracają transparentne stelaże podumywalkowe o wyszukanej konstrukcji, które występują w wersji do podwieszenia lub stojącej. Warto skoncentrować się również na szafkach zabudowanych liczących 69 × 56 cm oraz na kolumnie o wymiarach 48 × 34 × 160 cm. Zestawy meblowe dostępne są aż w ośmiu kolorach wykończenia, co przekłada się na ich atrakcyjność w zastosowaniu.

globo paestum szafka, globo paestum szafka podumywalkowa, globo paestum umywalka wpuszczana
Globo Paestum szafka z umywalką

Globo Paestum i bogata oferta akcesoriów

Producent Globo Paestum udostępnił kompleksowe wyposażenie obszaru łazienki w spójny asortyment. Do najbardziej efektownych dodatków występujących w kolekcji z pewnością zaliczyć można lustra łazienkowe prostokątne oraz owalne, które dostępne są w klasycznym wykończeniu oraz w drewnianej lub bogato zdobionej ramie. Warto zwrócić uwagę również na lampy ścienne z gustownymi abażurami lub lampy do lustra nawiązujące do stylu glamour. Propozycja włoskiego projektanta ekskluzywnej serii Globo Paestum nie ucieka od praktycznych elementów, które koniecznie muszą znaleźć się we wnętrzu. Mowa tu o finezyjnie skonstruowanych wieszakach na ręczniki, uchwytach na papier toaletowy, mydło, czy mydelniczkę, które zwiększają komfort użytkowania i wpływają na zadowolenie rosnącej liczby Klientów.

globo paestum wanny, globo paestum wanna wolnostojąca, globo paestum wanna retro, wanna retro

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia