Globo T-Edge – kolorowe umywalki nablatowe, umywalki wiszące oraz wpuszczane w blat

(9 głosów)
   
Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge
 

Globo T-Edge i Globothin® – innowacyjność w świecie ceramiki

Globothin® to opatentowana, specjalna masa ceramiczna pozwalająca producentowi Globo na uzyskanie idealnych ścianek o grubości 6 mm. Kolekcja Globo T-Edge zwraca uwagę lekkością formy. Krawędzie umywalek zaskakują wytrzymałością w codziennym użytkowaniu. Globo T-Edge to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących rzeczy nie tylko oryginalnych, lecz także funkcjonalnych.
 
Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge

 

Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge

 Globo T-Edge – umywalki nablatowe

Nad wyraz duży asortyment umywalek stawianych na blat sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie model wedle własnych upodobań. Rozmiary i kształty to czyste bogactwo formy. Prostokątne czy też owalne fasony wykonane z Globothin® urzekają nie tylko jakością wykonania, lecz także ilością możliwości aranżacyjnych – możemy bowiem wybrać spośród 14 opcji kolorystycznych. Oferowane odcienie to paleta barw od brązów poprzez beże, które wydawałyby się na pierwszy rzut oka nudne – nic bardziej mylnego! Globo T Edge to odrobina fanaberii w aranżacji czterech kątów, to strzał w dziesiątkę. Czyż pastelowe szarości nie odzwierciedlają klasyki i elegancji z odrobiną świeżości wibrującej w otoczeniu odpowiadającym za naszą higienę? Dodajmy, że najmniejsza umywalka nablatowa ma 37 cm średnicy – jest więc wręcz stworzona do małej łazienki. Prawdziwe piękno umywalek nablatowych uwydatni odpowiednio dobrana bateria umywalkowa wysoka montowana tuż w sąsiedztwie umywalki lub bateria umywalkowa podtynkowa. 

Tym, którym sen z powiek znosi prawidłowy dobór armatury, polecamy sprawdzić:

 Na jakiej wysokości bateria do umywalki nablatowej? Porady, Opinie i Normy. 

Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge

 

Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge

Globo T-Edge – umywalki wiszące

Trzy warianty umywalek wiszących o ostrym wykończeniu krawędzi z możliwością osadzenia także na blacie to propozycja włoskiego producenta Globo. Prostota formy uwydatnia cienkie ścianki stwarzające barierę dla wody. Podłużne, prostokątne rysy nadają elementom serii uniwersalny wygląd. Wystrój klasyczny czy też minimalistyczny stanowić będą idealne tło dla edycji podwieszanej. Umywalki wiszące wyposażone są w półkę ceramiczną biegnącą po wewnętrznej stronie linii. Użycie takiego zabiegu stanowi zarówno ozdobę, jak i praktyczny aspekt szablonowej eksploatacji. Idealnym dopełnieniem całości jest korek Klik klak w białym lub każdym innym kolorze oferowanym przez Globo. Aby jednak oferta od Globo T Edge spełniła swoje zadanie, potrzebuje odpowiedniej oprawy, którą będzie bateria umywalkowa ścienna. Pośród mnogości zbioru z łatwością wybierzecie odpowiedni wzór.
 

Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge


Globo T-Edge – umywalki wpuszczane w blat

Producent Globo bardzo starannie zaprojektował najnowszą kolekcję. Nieszablonowe wykroje znalazły ujście w wersjach umywalek wpuszczanych w blat. Czy to okrągłe, czy prostokątne – nie sposób się im oprzeć! Dodatkowo cienki rant dodaje animuszu zbiorowi Globo T-Edge. Warto również zwrócić uwagę na prostokątny typ wpuszczany w blat, gdyż w odróżnieniu od pozostałych wersji posiada otwór pod kran. Tutaj już bez większego wysiłku zdobędziemy się na wybór baterii umywalkowej sztorcowej. Niesamowita przyjemność w oglądaniu cudów włoskiej ceramiki przekłada się na idealnie dopracowane szczegóły. Kształt i kolor kolekcji Globo T Edge są obrazem czystej pasji w kreowaniu przestrzeni czterech ścian.
 

Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge

 

Globo T Edge
Na zdjęciu: umywalka Globo T-Edge

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia