Globo Stone i włoska ceramika łazienkowa w nowoczesnej formie

(2 głosów)
globo stone aranżacja, aranżacja z ceramiką globo stone, aranżacja łazienki globo stone, ceramika globo stone
Globo Stone umywalka wisząca i miska stojąca

Globo Stone, czyli rozwiązania z efektem symetrii

Producent ceramiki Globo w kolejnych projektach oferuje funkcjonalne i unikalne pod względem budowy rozwiązania. Kolekcja Globo Stone jest owocem wieloletniego doświadczenia oraz geometrycznego wzornictwa, które uzupełniają wnętrza, utrzymując je w nowoczesnej stylistyce. Dzięki symetrycznej formie i mocnej linii cykl tworzą zbudowane na podstawie prostokąta umywalki oraz urządzenia ceramiki sanitarnej do obszaru przestrzeni toaletowej. Spójne elementy wyróżnia łagodnie zaokrąglony kontur modeli, które dzięki temu zyskują na praktyczności oraz bezpieczeństwie.

globo stone umywalka jednootworowa, globo stone umywalka z otworem na baterię, globo stone umywalka wisząca
Globo Stone umywalka z otworem pod baterię

Globo Stone – propozycja do aranżacji strefy umywalkowej

Linia ceramiki Globo Stone zawiera imponującą ofertę rozwiązań do aranżacji obszaru umywalek. Znajdziemy wśród nich modele wiszące, stawiane na blat, a także wpuszczane w blat oraz podblatowe. Z uwagi na szeroką dostępność rozmiarów i typów zastosowania asortyment idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni i spełni oczekiwania przyszłych Użytkowników. Wśród artykułów o wiszącej konstrukcji znajdziemy produkty występujące z przelewem o wymiarach 55 × 48 cm, 58 × 49 × 13 cm, 70 × 48 cm, 70 × 49 × 13 cm oraz 85 × 48 cm z powierzchniami bocznymi i 85 × 49 × 13 cm, a także największy wariant liczący 100 × 48 cm. Kompozycję dopełnia specjalny półpostument o wymiarach 20 × 26 × 35 cm, którego zadaniem jest zamaskowanie odpływu bez konieczności instalowania szafki.

globo stone umywalka nablatowa, umywalka nablatowa globo stone, globo stone umywalka na blat, globo stone umywalka na blatowa, globo stone umywalka do montażu na blat
Globo Stone umywalka nablatowa prostokątna o zaokrąglonych rogach

globo stone umywalka wpuszczana, globo stone umywalka wpuszczana w blat, umywalka wpuszczana globo stone
Globo Stone szafka z umywalką

globo stone umywalki wpuszczane, globo stone umywalki wpuszczane w blat, umywalki wpuszczane globo stone
Globo Stone umywalka wpuszczana w blat oraz bateria umywalkowa stojąca

GloboStone i wybór umywalek w kilku rodzajach montażu

Poza modelami wiszącymi producent Globo Stone udostępnił umywalki wpuszczone w blat o wymiarach 37 × 37 × 20 cm, 55 × 40 cm, 55 × 45 cm. Dodatkowo w ofercie znalazły się liczne propozycje artykułów w zyskującej popularność opcji stawianej na blat. Należą do nich umywalki liczące 60 × 40 × 12 cm oraz 72 × 39 × 11 cm. Oryginalnym rozwiązaniem serii Globo Stone jest umywalka podblatowa mierząca 60 × 37 × 20 cm, która doskonale sprawdzi się w minimalistycznym wnętrzu. Dopełnieniem asortymentu są zaproponowane przez fabrykanta praktyczne relingi do umywalek, które z jednej strony chronią elementy odpływu, a z drugiej pełnią funkcję uchwytu na ręcznik. Warianty występują w szerokości 55 cm, 58 cm, 70 cm, 85 cm oraz 100 cm.

globo stone umywalka podblatowa, globo stone umywalka pod blat, globo stone umywalka montowana poniżej blatu
Globo Stone umywalka podblatowa oraz bateria umywalkowa ścienna

globo stone umywalka wisząca, umywalka wisząca globo stone, globo stone umywalki wiszące
Umywalka wisząca Globo Stone prostokątna oraz lustro łazienkowe

Globo Stone i praktyczna aranżacja przestrzeni toaletowej

Marka Globo poza projektowaniem wysokiej jakości funkcjonalnej ceramiki łazienkowej jest firmą, która produkcję opiera na polityce zrównoważonego rozwoju i proekologicznych rozwiązaniach. W odsłonie Globo Stone modele do przestrzeni toaletowej charakteryzują się wydajnymi systemami spłukiwania, które zapewniają oszczędne zużycie wody przy cichej pracy. Do toalet zaliczyć możemy zarówno artykuły podwieszane, stojące, jak i elementy do kompaktu. W kolekcji znalazły się spójne ze stylistyką serii bidety w opcji stojącej lub wiszącej, które zbudowane zostały z wykorzystaniem prostych linii z łagodnie zaokrąglonymi brzegami. Zwieńczeniem cyklu Globo Stone jest udostępniona deska sedesowa w wersji klasycznej oraz bezpiecznej wolnoopadającej, która zamyka atrakcyjną ofertę producenta.

globo stone miska wc wisząca, globo stone miska wc podwieszana, globo stone wc podwieszane, globo stone toaleta wisząca
Globo Stone sedes podwieszany i bidet podwieszany

globo stone miska wc stojąca, globo stone bidet stojący, globo stone wc stojące, globo stone bidety stojące
Globo Stone bidet stojący i miska WC stojąca

Skomentuj

1 komentarz

  • Marta O.
    Od lat śledzę rynek ceramiki a Globo zawsze mnie zaskakuje pozytywnie. Piękna seria.

Rekomendacje i wyróżnienia