Inspiracje - salon

Płytki w salonie? Opinie, wady, zalety i pomysły na najpiękniejszy salon w płytkach!

Płytki w całym domu to coraz częstszy zabieg urządzających. Powodów takiego posunięcia jest wiele – przeczytaj wszystkie z nich i przekonaj się, czy salon w płytkach to rozwiązanie dla Ciebie. Przedstawiamy rodzaje płytek, wady i zalety posadzki z płytek w salonie oraz inspirujemy do tworzenia pięknych scenerii! Przeczytaj, czy płytki w salonie to dobry pomysł.

Stegu Nepal – kamień dekoracyjny jako ozdoba naszych domów

Firma Stegu od lat zaskakuje fanów ilością i jakością swojej oferty. Zawsze na czasie, zawsze dla każdego. Producent tworzy propozycje, które nie przemijają, ciągle zwiększając grupę sympatyków – zwłaszcza ludzi inspirujących się trendami, dążących do aranżacji własnych wnętrz w sposób oryginalny i niepowtarzalny. Architekci kochają Stegu za mnogość możliwości, dzięki którym mogą swobodnie adaptować pomieszczenia dla Klientów. Wykonawcy za niewyszukaną formę montażu, masę porad na stronie fabrykanta. Hitem okazała się Stegu Parma, która zawojowała rynek. Wszyscy ulegli modzie białej cegły – my zresztą też.

 

Stegu Parma - Wnętrza inspiracje, aranżacje i opinie

Recepta na nowoczesne wnętrza. Naturalne kolory i inspiracja włoskim miastem - Parma, zachwyca, przyciąga, daje radość. Kolekcja polskiego producenta, którego lata świetności trwają do dziś. Ponadczasowa, uniwersalna, nowoczesna seria, pełna wdzięku i ciepła, które płynie z włoskich uliczek. Poczuj moc i siłę kamienia Stegu i stwórz we własnym domu magiczne miejsce, gdzie zrelaksujesz swój umysł. Biała cegła na ścianę to nurt zawsze modny! Stegu Parma - to kolekcje najwyższej jakości, zaprojektowane by cieszyć!
 
 

Rekomendacje i wyróżnienia