Stegu Parma - Wnętrza inspiracje, aranżacje i opinie

(50 głosów)
Stegu parma płytki
Stegu Parma Płytki

Stegu Parma - Wnętrza inspiracje, aranżacje i opinie 

Recepta na nowoczesne wnętrza. Naturalne kolory i inspiracja włoskim miastem - Parma, zachwyca, przyciąga, daje radość. Kolekcja polskiego producenta, którego lata świetności trwają do dziś. Ponadczasowa, uniwersalna, nowoczesna seria, pełna wdzięku i ciepła, które płynie z włoskich uliczek. Poczuj moc i siłę kamienia Stegu i stwórz we własnym domu magiczne miejsce, gdzie zrelaksujesz swój umysł. Biała cegła na ścianę to nurt zawsze modny! Stegu Parma - kolekcje najwyższej jakości, zaprojektowane by cieszyć!

 

Jakość

Stegu Parma - Polska (+)

A wszystko zaczęło się w Polsce… Aż miło czyta się, że Polscy producenci świetnie radzą sobie na światowych rynkach, zwłaszcza że ich produkty cechuje świetna jakość produkcji. Koncepcja działania firmy wciąż modernizowana i unowocześniana, nieustannie wzbogacana o nowe technologie i wzory doprowadziła Stegu na szczyt w dziedzinie elementów cegło- i kamieniopodobnych. To jeden z producentów z którego możemy być dumni (zabrzmiało patriotycznie ;)) - ale prawdą jest, że Stegu swoją pozycje osiągnął za sprawą wysokiej jakości i pięknego designu! Wiecie, że to jedna z najbardziej popularnych płytek dekoracyjnych na europejskim rynku? Wielkie brawa!
 

Kamienie Stegu (+)

Wszystkie serie inspirowane są miejscami do których chce się wracać! Dzięki temu, Wasze wnętrza też będą tymi, gdzie czas płynie wolniej, a przyjemność będzie unosić się aż po sufit! ;) Piękne wzory Stegu to m.in. Stegu Rodos, Stegu Colorado, Stegu Amsterdam i wiele innych płytek zainspirowanych miejscami na naszym globie. Zachwycają kompozycją barw i radością życia. Płytki Stegu same w sobie stanowią ozdobę.
 
Stegu parma płytki
Stegu Płytki Cegłopodobne

 

Design


Cegła dekoracyjna Stegu Parma (+)

Szeroka gama produktów Stegu sprawia, że wybór jest naprawdę trudny. Niezwykle ciężko jest się zdecydować na konkretną opcję przeglądając ofertę Stegu. Seria Parma zaliczana jest do kategorii śćiennych płytek cegłopodobnych. Do złudzenia przypomina cegłę, jednak jej konstrukcja i cechy użytkowe sprawiają, że cegiełki Stegu to najlepsze co możecie znaleźć! Idealna imitacja cegły!
 

Design dla konesera (+)

Laureat nagrody "Design dla konesera" - Piękno, innowacja, prestiż 2015. Stegu Parma zgarnęło wszystkie nagrody! Trzy słowa mówią wszystko - piękne wnętrza, które stworzycie za sprawą kamieni Stegu, innowacja - bo technologia wykonania sprawia, że płytka jest wysoce funkcjonalna, łatwa w montażu i utrzymaniu czystości oraz prestiż - ponieważ jej popularność sprawiła, że każdy chce ją mieć! Zatem, wybierając Stegu Parma możesz pochwalić się, że zaliczasz się do grona osób, które wiedzą czym jest styl i klasa ;)
 

Nowoczesne wnętrza (+)

Popularność Stegu Parma przyniosła im jej uniwersalność. Z uwagi na swoje cechy wizualne idealnie komponuje się we wnętrzach nowoczesnych i skandynawskich, ale sprawdzi się także w klasycznym wydaniu Twojego salonu.  Ściana z kafelkami Stegu Parma nada charakteru Twojemu wnętrzu. Stegu Parma to jeden z "must have" sezonu w zakresie projektowania wnętrz. Stegu wyznacza trendy.
 

Płytki cegłopodobne na ścianę! (+)

Biel to gwarancja pięknego wnętrza. Jest klasyczna, pasuje idealnie do każdego miejsca, daje możliwość zabawy dekoracjami. To znakomite rozwiązanie dla każdego, kto lubi eksperymentować z aranżacją wnętrz. Biała cegła na ścianę to ciekawy pomysł by wnętrze nabrało charakteru. Biały kamień w towarzystwie mocnych akcentów sprawią, że Twoje wnętrze stanie się luksusowe i eleganckie, to kwintesencja stylu w najlepszym wydaniu.


Graj w kolory (+)

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że jeżeli biel nie jest kolorem który Wam odpowiada wystarczy kupić farbę i przemalować płytki. Nic trudnego! Maluje się szybko, łatwo i przyjemnie -może nie jak zwykłą ścianę, ale nie generuje to większych trudności. I tak, w kilka chwil mamy ścianę z cegły, w kolorze o jakim tylko marzymy. Płytki możecie malować zwykłą farbą do ścian, pamiętajcie żeby  ją dobrze wcierać w strukturę płytki. Do dobrego pokrycia wystarcza jedna warstwa, jak instruuje producent - my radzimy Wam dwie, producent zaleca także gruntowanie przed przystąpieniem do malowania.
 
Stegu parma płytki dekoracyjne
Stegu Parma Płytki Cegłopodobne

 

Funkcjonalność

 

Płytka gipsowa (+)

Narożnik o wymiarach 20,9x7,8cm (około 12 sztuk w pudełku), który wystarczy na około 9 mb.
 

Układanie płytek (+)

Montaż płytek Stegu Parma narożnik najlepiej uprzednio dokładnie oczyścić (możecie użyć zwykłej tarki do styropianu). Ostatnia, cenna uwaga - gdy wyliczacie ilość płytek potrzebnych do pokrycia konkretnej powierzchni weźcie pod uwagę, że metr płytki w pudełku zawiera także centymetrową - zakładkę dzięki której poszczególne płytki są ze sobą łączone - także na 20 sztukach montowanych na wysokość może Wam zabraknąć ponad 2 płytki - pamiętaj aby zawsze zamawiać Stegu Parma z min 10 %  zapasem.


Klej do płytek (+)

Podstawą dobrego montażu płytek Elastik Stegu. Proces klejenia rozpoczynamy od narożnika, a jeśli go nie ma to od prawej strony. Bardzo pomocne są filmy instruktażowe, które znajdziecie na Youtubie lub na stronie producenta. http://fachowiec.tv/
 

Stegu Parma - przyjemność montażu (+)

klej Elastik Stegu, paca do kleju, poziomica, tarka do styropianu i oczywiście płytki i narożnik ( jeżeli ściana na której montujecie jest narożnikowa) Stegu Parma.
 
Stegu parma kafelki
Stegu Parma płytki cegłopodobne naścienne

 

Stegu Parma cena

 

Stegu Parma - rozsądny cennik (+)

Określenie dobra jakość za rozsądną cenę jest jak najbardziej adekwatne. Płytki Stegu Parma są warte swojej ceny. Za opakowanie płytek zapłacicie około 30zł (30szt.), opakowanie narożników do płytek to około 50zł(12 szt.). 

 

Pielęgnacja i czyszczenie

Dbamy o ścianę (+)

Do impregnowania płytek używajcie pędzla lub spryskiwacza. Ważne jest, by pierwszą impregnację wykonać  do 14 dni po przyklejeniu - wyposażcie się w Żywy Kolor Stegu. Jest to środek rozpuszczalny w wodzie, w proporcji 1:1. Preparat jest bardzo wydajny i starcza na długo, zabezpiecza ścianę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Zalety i wady Stegu Parma

Zalety

+ najbardziej popularna seria,

+ polski producent,

+ wysoka jakość,

+ łatwy, szybki montaż,

+ nowoczesny design,

+ możliwość przemalowania cegły,

+ rozsądna cena.

Wady

- w porównaniu do prawdziwej cegły nigdy nie będzie tak twarda,

- nie będzie absorbować ciepła jak prawdziwa cegła.

 

 

 
 

Skomentuj

2 komentarzy

Rekomendacje i wyróżnienia