Villeroy&Boch Avento, czyli łazienka w stylu nowoczesnym

(3 głosów)


Jeśli szukasz pomysłu na ciekawą łazienkę, Villeroy&Boch Avento to dobra propozycja spośród sanitarnych kolekcji. Delikatna, lekka i subtelna ceramika, stworzona ze smakiem i wyczuciem estetyki, została wyposażona w atrybuty ułatwiające życie. V&B  Avento umywalka czy miska designem przypominają wiele serii z branży łazienkowej, jednak – jak przystało na czołowego producenta – ten uniwersalizm został nieco wzbogacony. Dodatkowo, fronty mebli Villeroy Avento dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych, bowiem seria wywodząca się spod skrzydeł V&B to nie tylko słynna ceramika, lecz także funkcjonalne kolekcje meblowe.


 
Kluczowym i wyróżniającym czynnikiem serii jest funkcjonalność. Toaleta bez kołnierza to nowoczesne rozwiązanie stosowane przez większość producentów. Szerzej pisaliśmy o użyteczności misek bezkołnierzowych w artykule "Rimless, rimfree, miski bez rantu, directflush, newsflash… co to jest?".  DirectFlush w serii Villeroy & Boch Avento ma bardzo dużo zalet, o których poczytacie w: Co to jest miska bez kołnierza?.

Seria Avento oferuje nam ceramikę w różnych rozmiarach od 45 cm do 100 cm, a także piękne, nowoczesne meble łazienkowe. Wspólnie tworzą atrakcyjną ofertę godną chwili zastanowienia! 


 


 

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia