Baterie GROHE Veris – stylowa armatura sanitarna do Twojej łazienki!

(3 głosów)
Grohe Veris
Na Zdjęciu: Jednouchwytowa Stojąca Bateria Wannowa Grohe Veris

Jedną z najistotniejszych decyzji podczas aranżacji łazienki stanowi odpowiedni dobór armatury. Baterie łazienkowe potrafią z największą dbałością dopełnić design wnętrza, jednocześnie zachwycając i wkomponowując się w całość. Armatura GROHE z najnowszej kolekcji GROHE Veris to niezwykłe połączenie klasy, stylu i doskonałej jakości wykonania. GROHE Veris łączy w sobie precyzję GROHE oraz minimalistyczną formę jednocześnie, dyskretnie ukazując moc detali. Kompozycja najnowszych produktów GROHE Veris na pierwszym miejscu równolegle stawia harmonię i użyteczność. Uchwyty zachwycają łagodną bryłą architektoniczną dzięki zastosowaniu formy podłużnego owalu. Pierścienie wokół wylewek baterii i pryszniców intuicyjnie wskazują możliwość aranżacji, a dzięki odpowiedniemu nachyleniu wylewki baterii pod kątem 7° armatura zyskuje na estetyce. Linia GROHE Veris to przede wszystkim elegancja i wyważona kompozycja, a wszystkie produkty to kompilacja współczesności oraz nowatorstwa.
 

Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria wannowa 3-otworowa Baterii Grohe Veris

Baterie GROHE Veris i ich stylistyczny potencjał

Bateria wannowa GROHE Veris to zupełnie nowa formuła scalająca dyskrecję z praktycznością. Dzięki możliwości połączenia trzech, czterech lub nawet pięciu otworów zyskujemy możliwości, jakich dotąd nie było. Dodatkowa wygodna słuchawka prysznicowa stanowi usprawnienie dla lubiących wygodę. Funkcjonalność baterii, jak i jej subtelność idealnie wpasowują się w kanon nowoczesności, a udoskonalone rozwiązania ułatwiają codzienne życie. Dopełnienie stanowi miękka opływająca linia baterii wraz z polerowaną chromowaną powierzchnią, dzięki której każda łazienka nabierze wyjątkowego, a zarazem eleganckiego charakteru.

Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria Wannowa Grohe Veris
 
Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria wannowa stojąca Grohe Veris
 
Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria Wannowo-Prysznicowa Grohe Veris

Ukryta w ścianie bateria do zlewu zachwyca i inspiruje niewymuszoną formą. Fascynująca linia i dbałość o detale zachwycą każdego konesera wnętrz w stylu minimalistycznym. Kolekcja Grohe Veris daje także możliwość odpowiedniego doboru wymiarów baterii do zlewu – mamy dwie długości kranu: 170 mm i 220 mm, dzięki czemu sprawdzi się ona zarówno w większych, średnich, jak i tych ograniczonych powierzchniowo łazienkach, dając szansę na dokonanie dowolnej kompozycji wnętrza według własnej wizji łazienki idealnej.

Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria umywalkowa ścienna jednouchwytowa Grohe Veris
 
Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria Umywalkowa Grohe Veris

Krany z termostatem GROHE Veris to krok w stronę wygody i bezpieczeństwa. Kolekcja GROHE Veris oferuje precyzyjną jakość i wykonanie, a także gwarantuje nieprzerwalność strumienia wody o stałej, wybranej temperaturze. Ugruntowując poczucie swobody i relaksu, termostaty GROHE Veris oszczędzą zbędnych niespodzianek związanych z nieuregulowanym poziomem ciepła strumienia. Dopełnienie linii stanowią wtopiona w ścianę forma baterii prysznicowej oraz niebagatelna deszczownica, która odnajdzie sympatię wszystkich miłośników kabin prysznicowych.
 

Grohe Veris
Na Zdjęciu: Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Grohe Veris
 
Grohe Veris
Na Zdjęciu: Baterie Prysznicowe Natynkowe Grohe Veris

Akcesoria łazienkowe GROHE, które dopełnią charakter łazienki

Całość kompozycji serii GROHE Veris dopełnia gama akcesoriów łazienkowych. Ujmująca wierność zestawienia produktów utwierdza w przekonaniu o spójności całokształtu proponowanych artykułów. Pełne harmonii formy rombów widoczne w kolekcji oraz szeroki wachlarz doboru niezbędnych dodatków aranżacyjnych pozwalają w pełni na stworzenie łazienki w stylu, w którym króluje konstrukcja i funkcjonalność
 
Grohe Veris
Na Zdjęciu: Zestaw prysznicowy z deszczwonicą Grohe Veris

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia