SanSwiss Annea – kabina prysznicowa. Opinie, zdjęcia, wymiary

(171 głosów)

sanswiss annea kabina prysznicowa ronal Lazienkarium
 
Właściciel małej łazienki wie, że idealna kabina prysznicowa jest na wagę złota. Odnalezienie doskonałego rozwiązania do większych pokojów kąpielowych także może być sporą zagwozdką, dlatego marka SanSwiss stworzyła kabiny SanSwiss Annea. To nowoczesna propozycja wykonana z trwałych materiałów, wzbogacona o powłokę AQUAPERLE. Ogromny wybór dostępnych wariantów, jakość oraz design serii sprawiły, że kabina prysznicowa SanSwiss Annea jest numerem 1 na rynku wg rankingu dobry produkt, przygotowanego przez wydawcę Magazynu Łazienka. 

Co zyskasz, wybierając kabiny prysznicowe SanSwiss?

Atuty kabiny SanSwiss Annea to długa lista zalet. Produkty dostępne są w wielu wymiarach, ale możliwa jest także indywidualizacja oferty, dzięki czemu można dopasować idealny wymiar do swojej łazienki. Poza precyzją i estetyką wykonania, producent oferuje jakość w postaci szkła hartowanego o grubości 6 mm i polimerowej powłoki AQUAPERLE – dostępnej już w standardzie – zapewniającej mniej kłopotów związanych z utrzymaniem czystości, a także łatwiejsze usuwanie osadów, kamienia oraz brudu. Pomocne w uzyskaniu bezwzględnego połysku są także zawiasy wyposażone w funkcję unoszenia. Oprócz kwestii związanych z higieną oraz pielęgnacją kabiny prysznicowe SanSwiss Annea prezentują się stylowo i atrakcyjnie. Piękne tafle szkła wykończone eleganckimi okuciami tworzą nowoczesną koncepcję dopasowaną do najnowszych trendów na rynku.

sanswiss annea kabina prysznicowa ronal Lazienkarium
 

sanswiss annea kabina prysznicowa ronal Lazienkarium
 

Kabina prysznicowa SanSwiss Annea AN13+ANT, AN1C, ANR i inne!

W ofercie Sanswiss znajdziemy ogromną ilość dostępnych wariantów kabiny SanSwiss Annea. Są to m.in. SanSwiss Annea AN1C – drzwi prysznicowe jednoczęściowe obrotowe z profilem przyściennym, SanSwiss Annea AN1C+ANT – drzwi jednoczęściowe z profilem przyściennym oraz ścianką boczną, SanSwiss Annea AN13 – drzwi jednoczęściowe ze ścianką stałą w linii, SanSwiss Annea AN13+ANT – drzwi jednoczęściowe ze ścianką stałą w linii i ścianką boczną, SanSwiss Annea AN1CD+G – wejście narożne jednoczęściowe z profilem przyściennym, SanSwiss Annea AN13D+G – wejście narożne dwuczęściowe oraz SanSwiss Annea ANR, czyli kabina przyścienna z drzwiami dwuczęściowymi. Seria wyposażona jest w profil przyścienny, który może swobodnie regulować, a łatwy montaż oraz doskonała stabilność – otrzymana za pomocą wspornika narożnego zapewniają satysfakcję i nie generują trudności podczas eksploatacji

sanswiss annea kabina prysznicowa ronal Lazienkarium

sanswiss annea kabina prysznicowa ronal Lazienkarium
Kabina i brodzik Sanswiss 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia