Annea

(34 produkty)
 
Zobacz również:
 

Ronal SanSwiss Annea – minimalistyczna kabina prysznicowa do współczesnych przestrzeni


Bezramowa konstrukcja kabiny Ronal SanSwiss Annea

Wśród wielu dostępnych rozwiązań do aranżacji łazienki szczególną rolę odgrywają kabiny prysznicowe przystosowane do nowoczesnego designu. Bezramowa budowa wpisuje się w minimalistyczny nurt stylistyczny, który znajdziemy w wielu współczesnych wnętrzach. Producent Ronal SanSwiss w odsłonie SanSwiss Annea postawił na estetykę i harmonię zawarte w subtelnej formie. Konstrukcja modelu dzięki wykorzystaniu przezroczystego szkła oraz profili o srebrnym połysku pięknie dopełni przestrzeń prysznicową, ciesząc wygodą i podwyższonym komfortem użytkowania przez długie lata.  

Ronal SanSwiss Annea i warianty konstrukcyjne

Projekt Ronal SanSwiss Annea koncentruje się na modelach, które mogą znaleźć praktyczne zastosowanie w wielu wnętrzach. Twórca udostępnił kabiny w kilku wersjach, tak aby pasowały do każdego wnętrza i spełniały oczekiwania przyszłych użytkowników. Wśród propozycji producenta znajdziemy na przykład drzwi jednoczęściowe z profilem przyściennym ze ścianką boczną lub ścianką stałą w linii, wejście narożne jednoczęściowe z profilem przyściennym, wejście narożne dwuczęściowe, czy kabinę półokrągłą z drzwiami dwuczęściowymi o promieniu 50 cm lub 55 cm. Standardowa wysokość tafli wykorzystanych do budowy kabiny wynosi 200 cm, a szerokości dostępne są w wymiarach 70 cm, 75 cm, 80 cm, 90 cm do 100 cm. Istotnym atutem kolekcji jest możliwość wykonania wycinków w szkle, a także opcja zamówienia gotowych artykułów na wymiar, co pozwala na aranżację łazienki według indywidualnego projektu.

Ronal SanSwiss Annea, czyli wygoda i bezpieczeństwo

Trwałość, stabilność i wytrzymałość kabin prysznicowych producenta Ronal SanSwiss są gwarancją silnej pozycji na rynku oraz satysfakcji wielu Klientów w całej Europie. Kolekcja Ronal SanSwiss Annea poza imponującymi parametrami cechuje się również atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Do budowy modeli wykorzystano bezpieczne szkło hartowane o grubości 6 cm dostępne w wersji przezroczystej oraz profile o srebrnym połysku, które pięknie zdobią całość. W drzwiach zastosowano uszczelkę magnetyczną, która zapobiega rozchlapywaniu się wody poza obręb prysznica, zapewniając ciche domykanie. Dodatkowym atutem jest udostępnienie w komplecie wsporników narożnych, których użycie pozwala na długą i bezpieczną eksploatację.

Ronal SanSwiss Annea i innowacyjna powłoka SanSwiss Aquaperle

Producent poza perfekcyjną formą i detalicznym wykonaniem w serii Ronal SanSwiss Annea zaproponował podwyższony komfort czyszczenia. Dzięki autorskiej technologii SanSwiss Aquaperle udało się uzyskać powierzchnię, której właściwości przeciwdziałają osadzaniu się brudu i kamienia na tafli. Z powłoką SanSwiss Aquaperle dbanie o nieskazitelność urządzenia, a także utrzymanie pełnej higieny jest szybkie i proste, a stosowanie ostrych środków chemicznych i długie szorowanie nie jest już koniecznością.
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia