Ronal - Sanswiss

(1031 produktów)

O producencie Ronal - Sanswiss

Certyfikat Autoryzowanego sprzedawcy firmy Sanswiss / Ronal.


Nasz sklep internetowy jest autoryzowanym partnerem firmy Sanswiss, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi i pomoc w odpowiednim doborze kabiny.Gwarancja:

2 lata na kabiny prysznicowe oraz brodziki akrylowe
- 2 lata na brodziki z litego marmuru ( Marblemate )

Szczegółowe warunki gwarancji:
http://www.sanswiss.pl/#kontakt/ 

Historia firmy Ronal sięga roku 1969. Wtedy to Karl Wirth rozpoczął tworzenie przedsiębiorstwa, które szybko okazało się być jednym z pionierów na rynku. Zaawansowana technologia, kreatywność oraz niezwykła jakość to cechy, które zapewniły sukces firmie i pozwoliły jej skutecznie rywalizować z konkurentami.


Obecnie Ronal dociera ze swoimi produktami na rynki Niemiec, Francji, Meksyku, Polski a także wielu innych krajów. Tak masowa ekspansja jest możliwa dzięki posiadaniu międzynarodowej sieci fabryk co przy okazji skraca czas potrzebny na dostarczenie klientowi gotowego produktu.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Kabiny SanSwiss, czyli szwajcarska dokładność i praktyczność

SanSwiss to przedsiębiorstwo będące częścią międzynarodowego koncernu RONAL GROUP, założonego w latach 1981-1999. Początkowo produkty sygnowane logo RONAL GROUP nie wiązały się z przestrzenią łazienki – firma zajmowała się produkcją felg (i do dziś jest czołowym dostawcą oraz partnerem największych marek samochodowych, takich jak BMW, Audi, Lamborghini czy Porsche). To jednak jeden z członów działalności, bo RONAL GROUP to nie tylko asortyment dla fanów czterech kółek, lecz także niezawodne rozwiązania sanitarne SanSwiss, w tym kabiny prysznicowe, brodzik SanSwiss czy parawany nawannowe. Tym, co łączy wszystkie wytwarzane rozwiązania, jest niezawodność, czego potwierdzeniem są znalezione o SanSwiss opinie. Klienci doceniają brand zarówno za fenomenalne wzornictwo podporządkowane bieżącym trendom, jak i praktyczność związaną z zastosowaniem usprawnień ułatwiających korzystanie ze strefy kąpieli. To wszystko sprawia, że Ronal SanSwiss to marka, która stanowi znakomity wybór!

  • Ronal SanSwiss to przedsiębiorstwo ze szwajcarskim rodowodem,
  • W portfolio SanSwiss znajdują się produkty takie jak kabina SanSwiss, brodzik czy parawan nawannowy,
  • RONAL jest również czołowym producentem felg samochodowych.

Kabiny prysznicowe SanSwiss sygnowane jakością!

Kabina prysznicowa SanSwiss to świadoma decyzja tych, którzy oczekują trwałości, bezawaryjnej eksploatacji oraz bezpieczeństwa. Oferowane przez SanSwiss kabiny są wypadkową innowacyjności i niezawodności związanej ze sprostaniem europejskim normom i regulacjom odnoszącym się zarówno do własności użytkowych gotowych rozwiązań, jak i parametrów wykorzystywanych materiałów. Przykładem tego może być m.in. zastosowanie szkła hartowanego do produkcji rozwiązań, takich jak kabiny prysznicowe SanSwiss. Szkło to jest surowcem odpornym na uderzenia, spełnia normy bezpieczeństwa EN 12150-1:2000, wyróżnia go wytrzymałość na codzienną eksploatację oraz czynniki mechaniczne i chemiczne. Tafla w razie mocnego uderzenia pęka na drobne kawałki o tępych krawędziach, co ogranicza ryzyko okaleczenia. Projektanci SanSwiss poza jakością stawiają też na zróżnicowanie rodzajowe i stylistyczne proponowanych produktów, czego dowodem jest bogata oferta dostępnych modeli – począwszy od kabiny walk-in, po kabiny prostokątne, parawany czy brodziki SanSwiss.

  • SanSwiss oferuje zróżnicowany asortyment do łazienki,
  • Kabina SanSwiss to połączenie jakości, designu oraz funkcjonalności,
  • W kabinach SanSwiss wykorzystywane jest bezpieczne szkło hartowane, które spełnia wymagania norm EN 12150-1:2000.

Idealna łazienka z Ronal SanSwiss

Jeśli w dylemacie wanna czy prysznic, zwycięża drugie rozwiązanie, to z pewnością kabina prysznicowa SanSwiss będzie strzałem w dziesiątkę. Wiąże się to nie tylko z wieloletnim doświadczeniem producenta, renomowaną marką czy jakością produktów. To także wzornictwo, które może stać się ozdobą łazienki! SanSwiss, wspólnie z utalentowanymi designerami, tworzy propozycje efektownie podkreślające stylistykę aranżacji. W katalogu SanSwiss znajdują się m.in. nowoczesna kabina SanSwiss Annea o minimalistycznym wyglądzie, elegancka kabina SanSwiss Solino idealna do wnętrz modernistycznych oraz eklektycznych czy klasyczny model SanSwiss Top-Line, któremu uroku dodają chromowane profile. Marka oferuje przekrój modnych propozycji oddających piękno najbardziej popularnych stylów urządzania, dzięki czemu znalezienie idealnej alternatywy jest rzeczą banalnie łatwą! Ich dopełnieniem mogą być praktyczne oraz oryginalne brodziki konglomeratowe SanSwiss dostępne w wielu ciekawych odcieniach czerni czy bieli.

  • SanSwiss oferuje produkty w różnych stylach – od klasycznego, po nowoczesny,
  • W portfolio SanSwiss znajduje się m.in. czarny brodzik łazienkowy,
  • Najczęściej wybierane rozwiązania SanSwiss to: kabina SanSwiss Annea, kabina SanSwiss Solino, kabina SanSwiss Top-Line, brodzik konglomeratowy SanSwiss Marblemate czy brodzik SanSwiss Ila.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia