Roca Gap! Clean Rim, umywalka Roca Gap, deska wolnoopadająca i inne zalety serii!

(5 głosów)
 
Roca Gap umywalka miska WC Clean RIM Lazienkarium wyposażenie łazienki
 
Urządzanie małej łazienki w bloku, aranżacje łazienki na poddaszu czy projektowanie przestronnego pokoju kąpielowego zawsze wiążą się z pytaniami dotyczącymi najlepszej umywalki, miski WC czy mebli ułatwiających organizację przestrzeni. Mimo wyboru określonego stylu, znalezienie idealnego rozwiązania jest trudnym zadaniem. W związku z tym, mamy dla Was podpowiedź – Roca Gap! To seria, która zachwyca prostotą, a jednocześnie daje wrażenie elegancji. Ta uniwersalna ceramika jest propozycją do łazienki nowoczesnej, klasycznej, a nawet rustykalnej!

Roca Gap – styl i jakość według Antonio Bullo

Antonio Bullo to osoba, która w świecie designu nigdy nie przejdzie niezauważona. Zdobywca złotych medali na Kongresie Ceramiki Artystycznej oraz nagród przyznawanych za wzornictwo jest odpowiedzialny za sławę serii Roca Gap. Jej uniwersalność i intrygująca linia, doskonale korespondują z wieloma kierunkami urządzania,  a sam twórca twierdzi, że "przekazuje istotę firmy, jednocześnie zachowując spójność z rynkiem". Te słowa tłumaczą też różnorodność serii Roca Gap, która znakomicie odpowiada na wysokie wymagania Konsumentów i ich potrzeby. 

Roca Gap umywalka miska WC Clean RIM Lazienkarium wyposażenie łazienki
Wc bez kołnierza Roca Gap
 
Umywalki wiszące, umywalki na blacie, umywalki półblatowe, miski WC Clean Rim, toaleta podwieszana, bidet podwieszany, kompakt WC, meble łazienkowe, półpostumenty, zestawy podtynkowe, deski sedesowe i wiele innych elementów serii Roca Gap dają możliwość kreacji różnorodnych aranżacji – od mniejszych po większe, bardziej nowoczesne czy klasyczne. W serii Roca Gap znaleźć można wszystko to, co jest niezbędne w tworzeniu idealnej przestrzeni. Jakość wykonania połączona ze stylem i innowacyjnymi rozwiązaniami – m.in. MaxiClean czy Clean Rim – dają gwarancję ponadczasowego wyglądu i maksymalnej higieny oraz wygody. 

Roca Gap umywalka miska WC Clean RIM Lazienkarium wyposażenie łazienki
Kompakt WC Roca Gap

Roca Gap Clean Rim, czyli miska WC bez kołnierza!

Muszle klozetowe bez kołnierza to obowiązkowy element łazienki. Specjalna konstrukcja miski WC  – pozbawiona obrzeża – powoduje, że brud, osady, zarazki, które w tradycyjnych toaletach kryją się pod rantem, są przeszłością! Toaleta Roca Gap wyposażona w technologię Clean Rim wpływa na efektywne usuwanie wszelkich bakterii i wirusów za pomocą strumienia wody, który dokładnie obmywa wnętrze misy. Brak trudno dostępnych miejsc i siła odpowiednio ukierunkowanego strumienia to 100% higieny, przy ograniczeniu zużycia wody nawet do 33%! Producent w swojej ofercie posiada także miskę przyścienną. To krótka muszla do kompaktu, która przymocowana do ściany, eliminuje gromadzenie się brudu z tyłu miski. Warto zwrócić uwagę także na estetyczną odsłonę ceramiki – Roca Gap posiada ukryte mocowania, co sprawia, że toaleta prezentuje się naprawdę dobrze!

Roca Gap umywalka miska WC Clean RIM Lazienkarium wyposażenie łazienki
 

Umywalka Roca Gap do łazienki w bloku i nie tylko!

Nieco mniejsze pole manewru nie musi ograniczać i wiązać się z rezygnacją z ciekawych wariantów. Seria Roca Gap zawiera wymiary umywalek dające możliwość stworzenia komfortowego wnętrza, zarówno małej łazienki, łazienki dla gości, jak i przestronnego lokum kąpielowego. Mała umywalka 40x32 cm lub 35x32 cm – dostępna w kolorze białym oraz pergaminowym – a także umywalka narożna 48x48 cm, liczne umywalki wiszące, umywalka częściowo wpuszczana w blat, umywalki ścienne – które można też montować na blacie – to oryginalne, profilowane konstrukcje z głębokimi nieckami, zapobiegającymi rozchlapywaniu się wody. Szeroki zakres rozmiarów umywalek oraz mebli łazienkowych otwiera wiele możliwości!

Roca Gap umywalka miska WC Clean RIM Lazienkarium wyposażenie łazienki
 

Jak sprzątać łazienkę? Z Maxi Clean Roca!

Co to jest Maxi Clean Roca? To specjalistyczna powłoka, która jest nanoszona na powierzchnię ceramiki podczas procesów produkcyjnych. Jej obecność ogranicza przywieranie osadów i brudu oraz sprawia, że sprzątanie łazienki jest szybkie i łatwe! Idealnie gładka ceramika generuje efekt tzw. sperlenia wody. Oznacza to, że krople wody nie przywierają do powierzchni sanitariatów (umywalek, misek WC, bidetów Roca Gap), przez co usuwanie jakichkolwiek zabrudzeń polega jedynie na przetarciu produktu miękką szmatką. Ta niewidoczna „gołym okiem” warstwa wpływa na to, że domowe obowiązki stają się bardziej przyjemne, a inwazyjne detergenty i środki chemiczne to niepotrzebny wydatek.
 Roca Gap umywalka miska WC Clean RIM Lazienkarium wyposażenie łazienki 
  

Skomentuj

2 komentarzy

  • Wiktoria
    Bardzo ciekawa oferta producenta. Seria zwraca uwagę swą niebanalnością a zarazem świetnym wyczuciem potrzeb klienta żyjącego na małym obszarze ;) Cieszę się, że zwróciliście Państwo uwagę również na ten aspekt w swoim blogu.
  • Małgosia
    Jestem użytkowniczką serii Roca Gap. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Cena odpowiednia do jakości. To co Państwo piszecie na pewno pomoże innym we właściwym wyborze. W bardzo przyjemny sposób przedstawiacie informacje, dla nieprofesjonalisty na pewno baaardzo duża pomoc.

Rekomendacje i wyróżnienia