Radaway Print, czyli kabina prysznicowa z oryginalnym nadrukiem

(5 głosów)
radaway print, radaway print kabina, radaway kabina print
Radaway Print Lines1 Kabina prysznicowa w szarej łazience

Ostatnio w modzie jest oryginalność. To pewien sposób na zaakcentowanie własnego „ja”, a że wnętrza są wizytówką mieszkających w nich ludzi, to warto pokusić się o szczyptę niebanalnego designu, nawet w łazience. Pomieszczenie to przez lata urosło do rangi stylowego buduaru, w którym zmywamy stres cywilizacyjny i ładujemy baterie na kolejny dzień. Popularne stały się więc niebanalne pomysły w postaci nietuzinkowych form zabudowy meblowej, rozmaitych kolorów ceramiki czy nadruków na szkle kabiny prysznicowej. W tej ostatniej kategorii mamy dla Ciebie faworyta – Print Radaway!

Akcent na kąpiel

Kąpiel to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych rytuałów w ciągu dnia. Dlatego też często łazienki urządzone są w stylu modnych pokojów kąpielowych, w których strefa z wanną albo prysznicem odgrywa pierwsze skrzypce. Można ją wyróżnić płytkami ze strukturalnym dekorem, egzotyczną tapetą, wyrazistym odcieniem na ścianie czy subtelnym światłem LED, albo pokusić się o nowoczesne formy wanien czy eleganckie okucia i profile. Na liście niebanalnych pomysłów znajdują się także oryginalne nadruki od Radaway. W ten sposób kabina prysznicowa nie zostanie niezauważona.

 radaway print, radaway print kabina, radaway kabina print
Radaway Print Art Kabina prysznicowa w minimalistycznej aranżacji

Kabina Radaway inna niż wszystkie

Radaway Print nie jest zwyczajnym grawerem na powierzchni szkła hartowanego, z którego wykonane są kabiny Radaway. To innowacyjna technologia polegająca na wykorzystaniu specjalistycznej drukarki cyfrowej. Nanosi ona na taflę szyby wzór w wybranej kolorystyce, wykonany z termoutwardzalnej farby. Następnie całość zostaje poddana procesowi hartowania, co gwarantuje trwałość i nierozerwalnie wiąże nadruk z powierzchnią kabiny prysznicowej.

Nadruk nanoszony jest po zewnętrznej stronie kabiny prysznicowej i może być zastosowany we wszystkich rozwiązaniach marki Radaway, które wyprodukowane są ze szkła przejrzystego, UltraClear®, brązowego i grafitowego o grubościach do 10 mm. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi zaledwie 10 dni roboczych.

Wybrany wzór nie straci koloru nawet w wyniku oddziaływania promieni słonecznych, nie zblednie i utrzyma się na powierzchni przez cały czas eksploatacji. Nie sprawia również trudności w czasie sprzątania – jest naniesiony wyłącznie od zewnętrznej strony, a od wewnątrz taflę pokrywa powłoka EasyClean. Jej zadaniem jest ochrona przed korozją oraz ułatwienie czyszczenia. Powłoka ta wykazuje właściwości hydrofobowe, co oznacza, że osady nie gromadzą się na ściance i drzwiach, a spływają wraz z wodą, zabierając ze sobą wszelkie zabrudzenia. To zdecydowanie pomaga w osiągnięciu fenomenalnego blasku i higieny.

 radaway print, radaway print kabina, radaway kabina print
Radaway Print Lake Kabina ścianka prysznicowa

Print Radaway to:

  • Możliwość wykonania nadruku na drzwiach, ściankach i parawanach nawannowych Radaway.
  • Nowoczesna technologia wykorzystująca druk cyfrowy i specjalną termoutwardzalną farbę ceramiczną.
  • Nadruk dostępny w kilku wariantach szkła: szkle przejrzystym, UltraClear®, brązowym oraz grafitowym.
  • Krótki czas oczekiwania – jedynie 10 dni roboczych.
 radaway print, radaway print kabina, radaway kabina print
Radaway Print Electro White Kabina prysznicowa oraz brodzik prysznicowy

Sanitarna personalizacja aranżacji

Nadruk na szkle kabiny prysznicowej to ciekawy sposób na to, by łazienka zyskała nie tyle niebanalny charakter, ile stała się jeszcze bardziej dopasowana do gustu urządzających ją ludzi. Tej personalizacji sprzyja to, że w ofercie Radaway dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które można umiejętnie wtopić w klimat pomieszczenia. Zwolennicy geometrii mogą sięgnąć po linearne dekory Lines 1 oraz Lines 2, albo nietuzinkowe układy Geometric 1, Geometric 2, Laser Black, Laser White czy Canva.

Jeśli urządzasz nowoczesną łazienkę, której brakuje stylowego sznytu, możesz wybrać motyw Flowers, który odświeży wystrój, albo intrygujące zestawienie Electro w wersji kolorowej lub czarnej. Takim oryginalnym akcentem będzie również dekor Art, San Francisco, Lion czy Lake. Z kolei dla pełnej personalizacji pomieszczenia, sięgnij po efekt „szkic”, czyli możliwość nadruku wybranej przez Ciebie fotografii na szkle kabiny prysznicowej. Zdjęcie powinno wyróżniać się wysoką rozdzielczością (najlepiej, by dłuższy bok fotografii miał 4000 px).

radaway print, radaway print kabina, radaway kabina print
Skate Print Radaway Kabina prysznicowa w aranżacji biało-czarnej łazienki oraz odpływ liniowy

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia