Odpływ liniowy Viega Advantix Cleviva, czyli sposób na perfekcyjną strefę kąpieli

(4 głosów)
viega, viega advantix cleviva, odpływ liniowy viega
Opływ liniowy czarny marki Viega Advantix Cleviva

Odpływ liniowy to element składający się ze wbudowanego w podłogę wkładu z syfonem, który schowany jest za stylowym profilem. Jego zadaniem jest prawidłowe odprowadzenie wody. Za zakupem takiego systemu przemawiają względy użytkowe oraz estetyczne. Taką przestrzeń zwyczajnie łatwiej utrzymać w czystości oraz urządzić w zgodzie z obowiązującymi trendami. Jednymi z produktów należących do tej kategorii są odpływy liniowe Viega Advantix Cleviva. Przeczytaj, dlaczego warto je wybrać!

Odpływ, który kształtuje styl łazienki

Brodzik to przeszłość! Teraz na czasie są odpływy liniowe. Te modne rozwiązania znakomicie wpasują się w klimat nowoczesnej łazienki, która urządzona jest pod dyktando prostoty oraz dekoracyjnej oszczędności. Na korzyść rozwiązań tego typu przemawiają też potencjał estetyczny i możliwość wykorzystania w każdej przestrzeni, czy to mniejszej, większej, klasycznej czy industrialnej. Odpływ Viega Advantix Cleviva dostępny jest w dwóch wariantach wykonania – bardziej surowej i minimalistycznej z dwoma prostokątnymi otworami odpływowymi, oraz w opcji organicznej z zaokrąglonym otworem. Dzięki temu dopasujesz odpływ do swojej łazienki, osiągając pełną spójność.

W ofercie Viega Cleviva dostępne są również cztery nowe kolory profili w wykończeniu szczotkowanym. To m.in. odcień czerni, który doda aranżacji wyrazistości i charakteru, model złoty idealny do wnętrz ociekających luksusem, a także opcje miedziane i szampańskie, które umiejętnie wpiszą się w klimat scenerii stylizowanych na retro, eklektyczne czy vintage. Ten design i związaną z nim swobodę aranżacyjną docenili wybitni znawcy sanitarnej sztuki użytkowej, ponieważ produkt Viega Cleviva został wyróżniony nagrodami, w tym IF Design Award 2020, German Design Award 2020 czy Red Dot Award 2020.

viega, viega advantix cleviva, odpływ liniowy viega
Opływ liniowy Viega Advantix Cleviva

Zalety stali

Wspólnym mianownikiem wszystkich odpływów z rodziny Viega Advantix Cleviva jest jakość wiążąca się zarówno z precyzją wykonania, jak i wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów. Profile odpływu zostały wykonane ze stali szlachetnej z powłoką PVD, co gwarantuje rozwiązaniom odporność na czynniki zewnętrzne oraz trwałość. Ich powierzchnia jest higieniczna, łatwa do utrzymania w czystości oraz bezpieczna, nie jest podatna na zginanie, odkształcenia oraz skręcanie. Do produkcji rozwiązania wykorzystano stal nierdzewną 1.4301 o grubości 4 mm.

viega, viega advantix cleviva, odpływ liniowy viega
Opływ liniowy Viega Advantix Cleviva

Przepis na czystość

A jeśli o czystości mowa, to warto wspomnieć, że odpływy liniowe Viega Advantix Cleviva to strażnicy higieny w łazience. Modele są tak skonstruowane, by usuwanie zabrudzeń było dziecinnie proste! To rozwiązania pozbawione trudnych zakamarków, do których dotarcie często okazuje się wyzwaniem. Profil odpływowy można szybko przetrzeć przy pomocy miękkiej ściereczki, a wkład wyciągnąć jednym ruchem dłoni i wyjąć syfon. Dzięki temu sprzątanie łazienki będzie szybsze, zdecydowanie bardziej przyjemne i mniej pracochłonne.

Gwarancja dopasowania

Znakiem szczególnym wszystkich odpływów Viega Cleviva jest duża swoboda w aranżacji. Chodzi bowiem o możliwość dopasowania produktu do warunków panujących niemal w każdej łazience! Rozwiązanie można zainstalować przy ścianie, centralnie lub w dowolnym miejscu strefy natrysku, optymalnie wykorzystując przestrzeń mycia. Co więcej, odpływy Viega Cleviva można też skracać w zakresie od 1200 do 300 mm lub w razie potrzeby wydłużać, łącząc ze sobą kilka produktów. To możliwe z tego względu, że odwodnienia mają na obu końcach równą, płaską powierzchnię.

Profil odpływu liniowego od Viega Cleviva zapewnia sprawne odprowadzenie wody. Wariant dostępny jest w standardowej wysokości minimalnej 95 mm, a także w wersji niskiej (70 mm) do remontowanych łazienek.

viega, viega advantix cleviva, odpływ liniowy viega

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia