Kerasan Cento – umywalka, miska WC i bidet w wielu stylowych odsłonach!

(2 głosów)
 
kerasan cento umywalka miska wc bidet

Kerasan Cento to ciekawa, różnorodna i stylowa seria. Marc Sandler – projektant współpracujący z marką Kerasan – stworzył ceramiczne formy i nadał im uniwersalnego przeznaczenia. To podwójna dawka piękna o prostokątnym kształcie lub klasycznym owalu, która może zagościć w każdym wnętrzu – od nowoczesnego, po vintage czy prowansalskie. Kerasan Cento wpisuje się w uniwersalny nurt urządzania, łączy prostotę i minimalizm z łagodnością, choć w kolekcji nie brakuje także ostrego charakteru. 
 

Kerasan – producent doskonałej ceramiki

Firma Kerasan to jeden z największych sanitarnych mistrzów, którego korzenie sięgają 1960 roku. By nieco bliżej poznać markę, musimy przenieść się do włoskiego Civita Castellana, gdzie powstają najpiękniejsze łazienkowe rzeźby. Od ponad 50 lat mamy do czynienia z wysoką jakością, precyzją wykonania każdego detalu i troską o dobro klienta dla którego liczy się wygoda, funkcjonalność i piękno. Ceramika Kerasan wyznacza trendy, jest wyrazem potęgi, bowiem wystarczy tylko przyjrzeć się imponującym formom, których sława zdumiewa od samego początku. Seria Kerasan Retro (możecie przeczytać nasza opinię, klikając O kolekcji Kerasan Retro), Kerasan Flo (przeczytacie o niej Opinie Kerasan Flo) czy najnowsze dzieło Kerasan Tribeca (przeczytacie o niej Aktualność Kerasan Tribeca) to kompozycje obok których nie można przejść obojętnie, a dzięki nim świat łazienki zyskuje niepowtarzalny klimat. 

kerasan cento umywalka
 

Kerasan Cento umywalka narożna, stawiana na blat, półblatowa, wisząca! 

Oferta umywalek Kerasan Cento jest bardzo zróżnicowana, zatem śmiało możemy napisać, że każdy znajdzie w niej model dostosowany do swoich wymogów. Kolekcja zawiera małe umywalki wiszące idealne do niewielkich przestrzeni w bloku lub łazienek dla gości (np. umywalka prostokątna Kerasan Cento 45x25 cm, umywalka okrągła Kerasan Cento 35x35 cm, umywalka stawiana na blat Kerasan Cento 40x35 cm). W nietypowych warunkach i na mniejszym metrażu sprawdzą się także umywalki narożne Kerasan Cento 45x45 cm. A tym, którzy mogą sobie pozwolić na aranżacyjną swobodobę proponujemy większe umywalki – stawiane na blat, półblatowe oraz wiszące. Będą to wielkie misy Kerasan Cento 120x45 cm idealne do przestronnych pokojów kąpielowych, umywalka podówjna 140x45 cm Kerasan Cento czy umywalki wiszące 60x40 cm). To tylko garść tego, co znajduje się w ofercie Kerasan!

kerasan cento umywalka

kerasan cento umywalka

kerasan cento umywalka narożna

kerasan cento umywalka wisząca
    

Kerasan Cento miska WC i bidet!

Wystarczy tylko spojrzeć na ofertę Kerasan Cento, by wiedzieć jak ma wyglądać doskonała łazienka. Linia zawiera – dopasowane stylistycznie do umywalek – miski WC, bidety oraz oryginalne szafki podumywalkowe – synonim praktyczności i wygody. Poza możliwością organizacji strefy relaksu, Kerasan Cento to także deski sedesowe z systemem wolnegoopadania, które gwarantują bezpieczeństwo i ochronę przed przytrzaśnięciami. Dopełnieniem ciekawego wnętrza są półki wiszące na relingach przenaczone do montażu pod umywalką, gdzie położymy ręczniki i akcesoria łazienkowe. Kerasan Cento bogata jest w praktyczne elementy bo – jak przystało na włoskiego mistrza świata łazienki – wnętrze, którego jest częścią, musi spełniać kryteria designu i komfortu. 

kerasan cento miska WC

kerasan cento miska WC bidet Lazienkarium

kerasan cento miska WC bidet Lazienkarium

kerasan cento
 

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia