Kerasan TriBeCa – poznaj zalety serii!

(8 głosów)
 

kerasan tribeca

Kerasan TriBeCa przełamuje schematy, wychodzi spoza ram sanitarnej praktyczności i kreuje wizję o wnętrzu pełnym stylowego charakteru i funkcjonalności! Ta nowa definicja sztuki użytkowej podyktowana przez mistrza sanitarnej precyzji – Kerasan – jest receptą na to, by łazienkę uczynić preludium do świata zbudowanego na bazie fascynujących elementów. Artyzm, polot i fascynacja pięknem, zjednane z urbanistycznym sznytem wielkomiejskich aglomeracji dała początek serii o wyjątkowym, nowoczesnym charakterze. 

kerasan tribeca


Kerasan TriBeCa i rytm miasta!

Manhattan – ciągły szum i zgiełk, codzienna bieganina i pogoń za życiowym spełnieniem. To właśnie w centrum nowojorskiego pędu twórca kolekcji Kerasan TriBeCaAlessandro Paolelli – odnalazł inspirację do wykreowania kolekcji, która zmodyfikowała myśl o nowoczesnych wnętrzach. Seria jest kwintesencją współczesnych bodźców, daje upust fantazji, stymuluje i pobudza zmysły, kreśli nową wizję sanitarnych pomieszczeń, do których za sprawą ceramicznych form Kerasan TriBeCa wkradł się dynamizm. Subtelna, a jednocześnie wyraźna. Stonowana, a zarazem nadająca charakteru. Kolekcja Kerasan TriBeCa jest jak ulice Manhattanu – nietuzinkowa, zaskakująca i pełna stylu!
 
kerasan tribeca                                                        

Różnorodność! Kerasan TriBeCa miska WC rimless, umywalka i bidet – wymiary

Jako że inspiracją do stworzenia serii był pluralizm, Kerasan TriBeCa nie mógł być monotonny i pozbawiony designerskiej swobody. W kolekcji odnajdziemy ciekawe miski WC o obłych kształtach, które dzięki temu, że pozbawione są rantów gwarantują higieniczną czystość. Brak kołnierza sprawia, że groźne bakterie i zarazki nie mają miejsca na osadzanie się, a powstały brud usuwany jest wraz ze strumieniem wody. Kerasan TriBeCa zawiera dwa warianty misek WC i bidetów – stojące i wiszące, a także ciekawe umywalki stawiane na blat. Delikatne kształty o zaokrąglonych krawędziach doskonale podkreślą nowoczesny klimat aranżacji, a praktyczna półka, na której można zamontować baterię umywalkową, posłuży także do ulokowania akcesoriów łazienkowych. Zwolennicy prostoty mogą zdecydować się na klasyczne misy w rozmiarze 60x38cm, 60x43cm.

kerasan tribeca
 Toaleta wc bez kołnierza Kerasan Tribeca 

Kerasan TriBeCa i barwne inspiracje – warianty kolorystyczne

Jak przystało na inspirujący Nowy York i kreatywność twórcy kolekcji, w serii Kerasan TriBeCa nie mogło zabraknąć artystycznego polotu! Urzeczywistnia się on w ciekawych koncepcjach kolorystycznych, dostępnych w wersji klasycznej połyskującej bieli lub jej pastelowych odsłonach, intrygującej, głębokiej czerni MATT BLACK, nietuzinkowym kremowym odcieniu o kawowym zabarwieniu TERRA MATT, naturalnej zielonej tonacji MATT GREEN, czekoladowym brązie MATT BORGOGONA czy stonowanej szarości MATT GRAY.
 

Kerasan TriBeCa TERRA MATT

kerasan tribeca
Toaleta stojąca Kerasan Tribeca                      


Kerasan TriBeCa MATT BLACK

kerasan tribeca

 


 

  

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia