Kerasan Flo odpowiada na pytanie: jak urządzić małą łazienkę?

(7 głosów)
Cersanit Mille White LazienkariumMała łazienka – wąskie przejścia, niezbyt dużo miejsca, ciasnota i ograniczenia z każdej strony. To zmora każdego, kogo M2 nie pozwala na pełną stylizacyjną swobodę i roszadę ceramicznymi możliwościami. Świat łazienki – mimo iż hołduje przestronne pokoje kąpielowe – pełen jest rozwiązań do lokum o nieco mniejszym metrażu. Kerasan Flo to linia umywalek, misek WC oraz bidetów, które nie tylko spiszą się celująco w trudnych aranżach, lecz także zamienią je w stylową przestrzeń. Za sukcesem linii Kerasan Flo stoi Simone Anzellini – twórca kolekcji. 
 


Kerasan – co to za firma? Opinie i nieco historii Kerasan

Fabryka Kersan – znajdująca się w Civita Castellana – powstała już w 1960 roku i od tego czasu produkuje doskonałe ceramiczne rzeźby, jak m.in. Kerasan Flo, Kerasan Retro czy Kerasan Ego i wiele innych. To połączenie tradycji z zamiłowaniem do sztuki i designu sprawiło, że z roku na rok liczba Klientów sięgających po ceramikę Kerasan nieustannie wzrasta.  Pod nazwą kryją się liczne zalety w postaci innowacyjnych technologii, korzystnych warunków gwarancji, specjalistycznych powłok, jakości i rozwiązań ułatwiających eksploatację. W przypadku Kerasan to siła tradycji i doświadczenia zaowocowała sympatią tak wielu Użytkowników.
 


 

Jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka to trudny temat. Ciężko ustawne lokum, ograniczona przestrzeń i wydawać by się mogło niezbyt obfita oferta nie pozwalają na stylizacyjną kreatywność. Dlatego Kerasan wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu, bo przecież nie każdy może sobie pozwolić na przestronny pokój kąpielowy z wanną wolnostojącą na środku. Kerasan Flo to seria o łagodnym charakterze, w której łagodne linie i subtelne przejścia nadają jej harmonijnego i pełnego delikatności szyku. Ten minimalizm jest jedynie pozorny, bowiem konstrukcje gwarantują odpowiednią przestrzeń roboczą do ulokowania chociażby dozownika na mydło czy podręcznych gadżetów. Wygodne, optymalnie głębokie niecki i owalny kształt pozwalają na kreację łazienki pełnej piękna i praktyczności – bez względu na jej wielkość.


    

Kerasan Flo umywalka wisząca czy nablatowa? 

Jaka umywalka będzie odpowiednia do małej łazienki? Kerasan proponuje wersje wiszące o różnych rozmiarach (od mniejszych 40x37cm, po większe, osiągające wymiar 90x42cm). Jeśli nie jesteście przekonani do rozwiązań wiszących, możecie skorzystać z umywalki nablatowej Kerasan Flo, zyskując tym samym miejsce na środki czystości czy ręczniki schowane pod ceramiczną misą. Kersan Flo jest dedykowana do mniejszych przestrzeni, jednak w ofercie producenta znajdziemy także propozycje, które z pewnością wpasują się w trendy nowoczesnych, przestronnych lokum kąpielowych. 
 
  Duravit Vero Air
umywalka nablatowa

Miska WC, bidet Kerasan Flo i łazienka niemal gotowa!

By dopełnić stylizacyjnego efektu harmonii i klasy, Kersan Flo zawiera także kompakty, miski WC oraz bidety w różnych rozmiarach. Produkty dostępne są w wersjach wiszących lub stojących, a uzupełnieniem linii są deski wolnoopadające, które występują także w kolorze czarnymMiska podwieszana Kerasan Flo


           
Kompakt WC Kerasan Flo           

kerasan flo
       

                         
kerasan flo mała łazienka

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia