Kabina prysznicowa z lustrem – praktyczne rozwiązanie nie tylko do małej łazienki

(1 głos)
lustrzana ścianka w kabinie prysznicowej, lustrzana ściana w kabinie prysznicowej, kabina prysznicowa w kabinie prysznicowej
Aranżacja łazienki z kabiną prysznicową Radaway z lustrzaną powłoką

Łazienka, kabina natryskowa i bateria prysznicowa; czasem podtynkowa, a niekiedy ta wyeksponowana, czyli natynkowa. Na tym z reguły kończy się kreatywność w strefie kąpieli. Wszystko przez budżet, ograniczony metraż albo brak pomysłu na urządzenie. Dlatego spieszymy do Was z radą – produktami, które są kwintesencją funkcjonalności i estetyki! To kabiny prysznicowe z lustrem Radaway. Mogą być częścią przestronnego pokoju kąpielowego albo atrybutem niewielkiego obszaru mycia w ciasnym wnętrzu mieszkania w bloku. Pewne jest jednak to, że to design, na który warto postawić!

Kabina z lustrem, czyli praktyczne dwa w jednym

Kabina prysznicowa jest obowiązkowym elementem łazienki, w której metraż jest ograniczony. Sprawdza się też u tych, którzy zamiast leniwych kąpieli w wannie, wolą orzeźwiające natryski. To rozwiązanie praktyczne, (zdaniem wielu) ekologiczne i oszczędzające miejsce.

Do obowiązkowych elementów wyposażenia wnętrza należy też lustro. Jest konieczne, by umyć zaspane oczy, wyszorować zęby czy usunąć kilkudniowy zarost. Przydaje się podczas makijażu i układania włosów. Co gdyby tak połączyć te dwa produkty w jedno rozwiązanie? Tak powstała kabina Radaway, która będzie idealna dla poszukiwaczy funkcjonalności!

Rozwiązania dwa w jednym są w modzie – głównie z uwagi na to, że spełniają kilka funkcji, a przy tym nie zabierają cennej przestrzeni. W łazience to m.in. miska WC i bidet w jednym, czyli praktyczne toalety myjące, wanna z parawanem czy baterie hybrydowe, które łączą zalety armatury bezdotykowej i tej klasycznej, obsługiwanej za pomocą uchwytów. Kabina z lustrem także jest przykładem wzornictwa, które sprawdzi się w wielu rolach. Lustro zamiast ścianki prysznicowej stanie się głównym, albo dodatkowym, zwierciadłem, a także odpowie za optyczne powiększenie przestrzeni. To również patent na niebanalne wykończenie wnętrza – wystarczy spojrzeć na projekty, w których kabina prysznicowa Radaway z lustrem gra pierwsze skrzypce! Taki design odpowie za oryginalny sznyt aranżacji.

radaway z lustrem, kabina z lustrem, kabina prysznicowa z lustrem
Aranżacja łazienki z kabiną prysznicową Radaway z lustrem

Pomysł na małą łazienkę

Nie jest tajemnicą, że lustro to sprawdzony patent na optyczne powiększenie metrażu – nie tylko łazienki, lecz także salonu, sypialni czy ciasnego korytarza. Pisaliśmy o tej sztuce w artykule: 25 pomysłów na to, jak urządzić małą łazienkę. Urządzający, wykorzystując ten sposób, wieszają efektowne zwierciadła gdzie się da; nad kanapą w pokoju dziennym i w przedpokoju łączącym kuchnię z jadalnią. W łazience ich miejsce jest często z góry określone – lustra ubrane w barokowe ramy lub minimalistyczne oprawy spoczywają dumnie nad umywalką. Ale to sztampa i aranżacyjny dogmat, który można nieco odświeżyć! Oprócz lustra nad umywalką postaw na lustrzaną ściankę prysznicową Radaway. Kooperacja tego typu zduplikuje przestrzeń, otworzy pokój i sprawi, że wyda się on na znacznie większy, niż jest w rzeczywistości.

A może kabina z lustrem weneckim? Taką możliwość oferują kabiny natryskowe Radaway ze szkłem Mirror. Szyba od wewnątrz zapewnia całkowitą przeźroczystość. Z zewnątrz natomiast stoi na straży prywatności! Poza lustrem weneckim możesz też sięgnąć po warianty lustrzane z grawerunkiem lub kolorowym nadrukiem, który wyróżni strefę mycia. Mogą to być np. geometryczne wzory, które będą harmonijnym uzupełnieniem prostoty dominującej w nowoczesnych aranżacjach.

prysznic z lustrem, lustrzana ścianka w kabinie, lustrzana ściana w kabinie
Radaway Espera DWJ Mirror Kabina prysznicowa z lustrem

Czysto na błysk!

W tym punkcie trzeba obalić pewien mit dotyczący czystości w strefie kąpieli. To fakt, że kabiny prysznicowe bywają utrapieniem, jeśli chodzi o zachowanie porządku. Sprzymierzeńcami w tym zakresie nie są ani twarda woda, ani osady z mydła. Radaway ma jednak i na tę bolączkę skuteczne rozwiązanie! To powłoka EasyClean®, która chroni taflę szyby przed korozją i wpływa na utrzymanie nieskazitelnego blasku. Powierzchnia wykazuje właściwości hydrofobowe, co oznacza, że krople wody nie zatrzymują się na niej, tylko spływają, zabierając ze sobą większość zanieczyszczeń. Dzięki temu sprzątanie nie będzie już tak pracochłonne i czasochłonne.

radaway kabina lustrzana, radaway kabina prysznicowa lustrzana, radaway kabina z lustrem
Radaway Idea KDD Crystal Kabina prysznicowa lustrzana

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia