Grohe Bau Ceramic – umywalka wisząca i wpuszczana w blat, miska WC bez kołnierza

(1 głos)
 
Grohe Bau Ceramic
Na zdjęciu: Grohe Bau Ceramic umywalka oraz kompakt WC


 

Grohe Bau Ceramicumywalki wiszące, wpuszczane w blat

Szeroka paleta umywalek  Grohe Bau Ceramic  posiada jeden wspólny charakterystyczny akcent – miękkie, smukłe wykończenie. Obraz zarysu krawędzi na myśl przywodzi nam ciągły, swobodny i niczym niezmącony ruch czasu. Pozycje Grohe odzwierciedlają delikatne zmiany zachodzące w obliczu asortymentu na przestrzeni lat. To styl klasyczny z odrobiną współczesności, czyli mało widoczny melanż umożliwiający zwiększenie funkcjonalności teraźniejszej ceramiki łazienkowej.

Spoglądając na różnorodność Grohe Bau Ceramic, nasuwa się skojarzenie z cudownym dzieciństwem, z przepychankami wokół przestrzeni gdzie dbamy o higienę. Oferta składa się z modeli umywalek podwieszanych z otworem pod baterię oraz z przelewem. Pozycje od Grohe stwarzają możliwość zastosowania postumentu – detalu który, prócz funkcji zdobniczej będzie stanowił również wsparcie dla umywalki. Jeśli jednak nie widzimy zastosowania powyższego elementu, możemy wybrać półpostument, aby spokojnie ukryć syfon. Umywalki wpuszczane w blat także zostały przystosowane do montażu baterii umywalkowej sztorcowej.

 
Ceramika Łazienkowa Grohe Bau Ceramic
Na zdjęciu: Grohe Bau Ceramic umywalka
Grohe Bau Ceramic
Na zdjęciu: Grohe Bau Ceramic umywalka

  


Grohe Bau Ceramic – miska WC bez kołnierza: wisząca lub kompaktowa, stojąca  

Bardzo praktycznym fortelem posłużył się producent, wypuszczając kolekcję Grohe Bau Ceramic, w której znajduje się toaleta WC bez kołnierza. O korzyściach płynących z posiadania misek WC bez wewnętrznego kołnierza pisaliśmy w artykule: Miska WC Bez Kołnierza - co to jest? Kolejnym ukłonem w stronę Klienta jest zastosowanie deski wolnoopadającej wraz z łatwym wypinaniem, przez co utrzymanie czystości nie powinno sprawić zbytniego kłopotu.

Ciągłe dążenie producenta Grohe do udoskonalania swoich produktów oraz zamiłowanie do wdrażania najnowszych technologii wszyscy dobrze znamy. Niejednokrotnie już w pozytywny sposób zaskakiwał swoich Klientów, oferując rozwiązania zaawansowane technicznie:

Grohe – najlepsze baterie kuchenne!

Grohe Bau Ceramic
Na zdjęciu: Grohe Bau Ceramic bidet, kompakt WC bez kołnierza
   
 

Grohe Bau Ceramic – uzupełnienie ceramiki sanitarnej czyli bidet i pisuar

Jeśli mamy miejsce w swojej łazience, Grohe proponuje bidet i pisuar. Bidet Grohe Bau Ceramic możemy wybrać w postaci wiszącej, jak i stojącej. Oba te warianty posiadają fabrycznie wykonane otwory pod montaż baterii bidetowej. Proste i funkcjonalne rozwiązania, jakie producent wprowadza na rynek, pozwalają cieszyć się chwilą naszej najbliższej przestrzeni.
 

Grohe Bau Ceramic
Na zdjęciu: Grohe Bau Ceramic toaleta WC, bidet, umywalka

 

Skomentuj

1 komentarz

  • Aniela
    Fajnie, że Grohe zaoferował ceramikę. Mam armaturę od nich i jestem zadowolona. Tak, więc fajnie że jest :)

Rekomendacje i wyróżnienia