Umywalki

(832 produkty)
Cofnij do: Umywalki
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(297 opinii)
895 zł
Dostępność: dostępny
(159 opinii)
744 zł
Dostępność: dostępny
(236 opinii)
488 zł
Dostępność: dostępny
(108 opinii)
359 zł
Dostępność: dostępny
(41 opinii)
1149 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
799 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1438 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
825 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
852 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2099 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1189 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
725 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
759 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1485 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
819 zł
 

Umywalki wpuszczane w blat

Wybór umywalki łazienkowej wpływa na późniejszy komfort korzystania z niej na co dzień, dlatego warto poświęcić temu zagadnieniu nieco czasu i energii, aby zakupić wersję, z której będziemy zadowoleni. Koniecznie trzeba też dopasować model umywalki do stylu aranżacyjnego, w jakim urządzamy to pomieszczenie. Jednym z częstszych rozwiązań wybieranych przez klientów są umywalki wpuszczone w blat. Od lat nie słabnie ich powodzenie, a nasz sklep, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zamawiających, proponuje rozmaite typy umywalek łazienkowych wpuszczanych. Czym się charakteryzują? Co stanowi o ich popularności?

Umywalka częściowo wpuszczana w blat - zalety

Przede wszystkim montaż umywalek wpuszczonych w blat to znaczna oszczędność miejsca, dlatego ten model jest polecany właścicielom łazienek o małym metrażu. Idealnie komponują się z wyposażeniem łazienek urządzonych tradycyjnie, choć w naszym asortymencie nietrudno znaleźć modele, który doskonale uzupełniają nowoczesne aranżacje. Taka umywalka wpuszczana w blat to też wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które pozwala ukryć pod blatem mało reprezentacyjne elementy montażowe, takie jak syfon czy rury odpływowe. Umywalki wpuszczane zwykle otoczone jest rantem, który zapobiega rozchlapywaniu się wody poza obrębem armatury, są to więc produkty bardzo ułatwiające sprzątanie. Są też mniej narażone na uszkodzenia ze względu na zabudowaną powierzchnię misy. Umywalki w blacie pozostawiają swobodę w zakresie wyboru baterii, są też tańsze niż ich odpowiedniki przeznaczone do montażu na powierzchni blatu.
 
  • Umywalki blatowe w blat są idealne do małych łazienek,
  • Tego typu umywalka blatowa najlepiej sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach,
  • Montaż umywalki wpuszczanej w blat zapobiega rozchlapywaniu się wody na posadzkę.

Czarne umywalki wpuszczane - propozycja dla wymagających

Poszukują Państwo niestandardowych rozwiązań, które wprowadzą do Waszej łazienki nutę oryginalności i dodadzą jej prestiżu? Jednocześnie metraż pomieszczenia nie pozwala na zastosowanie nieszablonowych, nieco przytłaczających modeli umywalek? Idealnym wyjściem będzie montaż czarnej umywalki wpuszczanej, która nada łazience niepowtarzalnego charakteru. To modna propozycja dla wszystkich miłośników odważnych stylizacji oraz dla tych, których nudzi nieśmiertelna, biała ceramika.

W Łazienkarium znajdą Państwo również oryginalne kształty umywalek łazienkowych wpuszczanych, w tym między innymi owalne, prostokątne, a także kompozycje trapezoidalne czy w formie stylowej łezki. Mamy też wersje półblatowe dla niezdecydowanych oraz umywalki z podwójnym stanowiskiem.
 
  • Oryginalnym rozwiązaniem jest czarny zlew wpuszczany w blat, nadające wnętrzu nowoczesności i elegancji,
  • Można wybierać pomiędzy modelami owalnymi, prostokątnymi, a także wersjami podwójnymi,
  • Umywalka w blacie pozwala na łatwe utrzymanie w czystości w łazience.
W wyborze tej jedynej pomogą Państwu nasi konsultanci, doskonale zaznajomieni z ofertą sklepu i specjalizujący się w zagadnieniach związanych z aranżacją wnętrz.  
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia