Duravit Brioso – nowoczesne meble łazienkowe

(7 głosów)
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki
Na zdjęciu: Duravit Brioso meble łazienkowe


O atrakcyjności i funkcjonalności wnętrz decydują rzeczy elementarne, takie jak meble łazienkowe. Bez nich ciężko byłoby poskromić bałagan panujący pośród licznych akcesoriów przydatnych podczas ulubionych rytuałów pielęgnacyjnych i trudno byłoby zapanować nad stosem miękkich ręczników, czekających na swoją kolej do powieszania na chromowanym relingu. Estetyczna wartość aranżacji obejmuje więc całą gamę kolorów frontów i kształtnych brył, które wspólnie tworzą pasującą do siebie całość. Duravit wraz z najnowszą kolekcją Duravit Brioso, udowadnia, że ten pluralizm świata łazienki powinien być okraszony sporą dawką indywidualizmu, bo tylko takie pomieszczenie będzie stanowić preludium do osobistych interakcji z pięknem. 

 

Duravit Brioso, czyli meble do łazienki doskonałej!

Meble łazienkowe Duravit Brioso pretendują do miana ikon nowoczesnego standardu urządzania. Praktyczne rozwiązania, zaprojektowane we współpracy z Christianem Wernerem, stanowią kwintesencję współczesnego wzornictwa, w którym design integralnie łączy się z użytecznością. Architekt, zdobywca licznych wyróżnień oraz trzech nagród Red Dot Award, nadał prostym, geometrycznym liniom subtelności i świeżości, by w duchu joie de vivre, czyli czerpania radości z życia, przestrzeń nabrała świeżości i naturalnej swobody płynącej z wyboru ergonomicznych, a zarazem estetycznych propozycji. Zgodnie z koncepcją duetu Duravit-Werner seria Duravit Brioso ma emanować łagodnością, a jednocześnie podkreślać w pełni spersonalizowany charakter pomieszczenia. Linie stanowią formy będące urzeczywistnieniem relaksu, generujące wizualny spokój i – w ostateczności – pozwalające w pełni rozsmakować się w odprężającym klimacie wnętrza. 

 
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl
Na zdjęciu: szafka podumywalkowa Duravit Brioso


 
Smukłe krawędzie, geometryczne kształty, delikatność, harmonia – to elementy, które wyróżniają meble łazienkowe Duravit Brioso. Idea opracowania rozwiązań zapewniających perfekcyjne zespolenie formy i funkcji, sprawiła, że seria Brioso jest uniwersalna w swojej prostocie, dzięki czemu będzie idealnym dopełnieniem zarówno łazienki w stylu nowoczesnym, jak i znajdzie sobie miejsce w aranżacjach skandynawskich,  klasycznych czy minimalistycznych. Elegancki design Duravit Brioso został przemyślany w każdym calu, a wszechstronna oferta pozwala na łączenie elementów meblowych z produktami z pozostałych linii producenta: Duravit P3 Comforts, Duravit  ME by Starck, Duravit Starck 3, Duravit D-Code oraz Duravit Vero Air, gdzie umywalka Duravit Vero Air, dostępna w wariancie c-bonded może tworzyć wraz z szafką podumywalkową Brioso w pełni zespoloną jedność.

 
 
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl
Meble łazienkowe Duravit Brioso zapewniają dużo miejsca do przechowywania
 

Konsole, szafki pod umywalkę, lustro do łazienki z oświetleniem i wiele więcej!

Seria, która ma być przejawem pełnej personalizacji przestrzeni musi być różnorodna i kompleksowa, by zaserwować urządzającym bogaty wachlarz możliwości, dlatego Duravit Brioso to szeroki wybór asortymentu. Szafki łazienkowe oraz konsole (występujące w dwóch grubościach 30 mm i 45 mm oraz dwóch głębokościach) wpłyną na doskonałą organizację przestrzeni, zapewniając mnóstwo miejsca na przydatne utensylia i przedmioty używane podczas pielęgnacji. Różne rozmiary dostępnych propozycji stanowią zarówno idealne meble do małej łazienki, jak i rozwiązania do przestronnego pokoju kąpielowego. Zaletą oferty Duravit Brioso jest też modułowość, która zagwarantuje pełną swobodę w zakresie aranżacji pomieszczenia, czego efektem będzie niepowtarzalny i unikatowy projekt. Producent, aby wzmocnić walory praktyczne kolekcji, opracował także lustro do łazienki z oświetleniem, które zostało wzbogacone o funkcje ściemniania oraz podgrzewania. Oprócz klasycznego wariantu w linii Brioso znajduje się także szafka z lustrem

 
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl
Na zdjęciu: Duravit Brioso meble i umywalka wpuszczana

 

Na tym nie kończą się stylistyczne roszady z kolekcją mebli do łazienki Duravit Brioso. Siłą w pełni zindywidualizowanego projektu są detale, dlatego fabrykat pozwala na kolorystyczną zabawę. Linia Brioso dostępna jest w aż 15 wykończeniach powierzchni – począwszy od szlachetnych fornirów, efektownych jednolitych lakierowanych lub matowych wersji, a skończywszy na niebanalnych odcieniach, jak np. Light Blue, który spowoduje, że wnętrze wyda się optycznie większe i znacznie przestronniejsze! 



Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl

 

Meble łazienkowe Duravit Brioso zapewniają jeszcze jeden kierunek twórczej gry. Ci, którzy stawiają na subtelność oraz jednolite zestawienia mogą sięgnąć po nóżki oraz uchwyty w tych samych barwach, co fronty konstrukcji Brioso. Wspomniana kompilacja będzie gwarantem pełnej spójności oraz harmonii, czyli elementów, bez których łazienka skandynawska czy łazienka w bieli nie zyskają miana przytulnej i ciepłej! Żeby aranżacja nabrała elegancji, możemy sięgnąć po standardowy i wiecznie modny chrom, który wyróżni się na tle kształtnych brył z linii Brioso. Wybór należy do nas!


 
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl
Uchwyty w serii Duravit Brioso dostępne są w tym samym kolorze co fronty mebli, co gwarantuje pełną spójność projektu
 

Łazienka nowoczesna czy może łazienka w stylu skandynawskim?

Jeśli zastanawiacie się, jak urządzić łazienkę w stylu nowoczesnym, to z pewnością Duravit Brioso pozwoli Wam nakreślić pożądany wektor. Prostota rozwiązań wniesie do przestrzeni nieco wytworności i wyrafinowania, a wykorzystanie naturalnych motywów na frontach mebli sprawi, że pomieszczenie osiągnie apogeum stylu. Ciemną barwę szafek warto wówczas przełamać chromowanymi uchwytami, które wspólnie z cylindryczną armaturą staną się zwieńczeniem starannie przemyślanej wizji. Taka kombinacja w towarzystwie jasnych kolorów na ścianach i podłogi, którą tworzą płytki wielkoformatowe, sprawi, że aranżacja nabierze reprezentacyjnego charakteru i z pewnością pozwoli na celebrowanie przyjemnych chwil w łazience. 

 
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl
Duravit Brioso w odcieniu drewna będzie znakomitym sposobem na aranżacje łazienki nowoczesnej
 


Bardziej zmysłową, lekką i świeżą aranżację uzyskamy, wybierając jasne fronty mebli Duravit Brioso. Łazienka w stylu skandynawskim będzie więc idealną przestrzenią do tego, by wyeksponować białe, połyskujące powierzchnie pokrywające smukłe konsole i szafki, ulokowane na masywniejszych nóżkach. Żeby wnętrze nie generowało poczucia sterylności, warto ocieplić wystrój akcentami drewna, a ściany pokryć modnymi szarościami, beżami czy przygaszonymi brązami. Atmosferę przytulności wprowadzą dodatki: bawełniany dywanik, kolorowe ręczniki oraz aromatyczne świece


 
Duravit Brioso, meble do łazienki, meble łazienkowe, wyposażenie łazienki lazienkarium.pl
Duravit Brioso to idealne meble do łazienki skandynawskiej
 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia