Duravit - Brioso

(21 produktów)

Zobacz również:

Duravit Brioso i wygoda w łazience

Podczas urządzania łazienki ważna jest funkcjonalność. To przestrzeń, w której z roku na roku przybywa ulubionych kosmetyków, przydatnych gadżetów i pachnących mazideł. Ich ekspozycja może rodzić wrażenie chaosu albo – w przypadku stylu minimalistycznego – kolidować z głównymi hasłami trendu, dlatego Duravit wspólnie z Christianem Wernerem opracował linię Duravit Brioso. To meble łazienkowe, w których praktyczność jest na stałe wpisana w każdy najmniejszy detal, począwszy od wygodnych, lekko pochylonych uchwytów, a skończywszy na głębokich i pojemnych szufladach czy oświetlonych lustrach, które ułatwiają wykonywanie codziennego makijażu.

Meble Duravit Brioso to kolekcja, która pozwoli na aranżację łazienki stonowanej lub intrygującej – nowoczesnej czy eklektycznej, która zachwyci feerią barw. Wszystko dlatego, że rozwiązania dostępne są w aż 15 kolorach wykończeń do wyboru. Ta różnorodność obejmuje również uchwyty i nóżki, co daje możliwość stworzenia w pełni spójnej koncepcji opartej albo na jednym tonie, albo na ciekawym kontraście.

Seria Duravit Brioso to więc indywidualizm w kreowaniu przestrzeni. Kolekcja zawiera szafki podumywalkowe, konsole, szafki wysokie i półwysokie, szafki stojące, a także lustra z oświetleniem oraz szafki z lustrem. Te użyteczne systemy do przechowywania zapewniają sporo miejsca na rzeczy niezbędne w łazience. Z zewnątrz natomiast to mieszanka tego, co modne i oryginalne. Surowa geometria kształtów została połączona z subtelnością, czego rezultatem jest ponadczasowy design.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia