Dornbracht Sync – bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

(3 głosów)
 
Dornbracht Sync
Na zdjęciu: bateria kuchenna Dornbracht Sync
     

Dornbracht Sync – bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

Łatwość użytkowania kranu kuchennego to główna zaleta Sync od Dornbracht. Wielkim atutem baterii jest wyciągana wylewka, dzięki której regularne obowiązki mogą przynieść wiele radości. Skończymy z niechęcią, myśląc o szorowaniu warzyw czy mocno zabrudzonych garnków. Wyciągany element ułatwi dotąd niechciany obowiązek, a giętki wąż szybkim manewrem skieruje wodę w miejsce, które chcemy. Bateria zlewozmywakowa poza eleganckim wyglądem jest szalenie praktyczna i łatwa w obsłudze. Pozycja, z której wyciągamy część kranu, oznaczona jest czarnym matowym pierścieniem na końcu wylewki. Ogniwo to bez przeszkód będzie układać się w każdej dłoni, więc w efekcie unikniemy przykrej niespodzianki zachlapania kuchni.

 
Dornbracht Sync
Na zdjęciu: bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Dornbracht Sync

 


 Dornbracht Sync – nowoczesność i wygoda

Dużą zaletą przemawiającą na korzyść baterii zlewozmywakowej jest możliwość regulacji strumienia w dwóch konfiguracjach. Pierwszy jest klarowny, naturalny, nadający się do wykorzystania podczas regularnych czynności mycia. Drugi zaś – mocny, niczym prysznic spokojnie znajdzie swoje przeznaczenie w obrębie kuchni. Zmiana natężenia wody następuje za pomocą włączenia przełącznika z tyłu czarnej części. Z racji długiego uchwytu mieszacza z łatwością uruchomimy ciecz w Dornbracht Sync, a jego odchylenie o 90° ułatwi kontrolę intensywności przepływu.
 

Dornbracht Sync
Na zdjęciu: bateria kuchenna Dornbracht Sync

 

Dornbracht Sync
Na zdjęciu: bateria kuchenna Dornbracht Sync

 


Dornbracht Sync – urok prostoty baterii kuchennej

Dynamiczna forma kranu Dornbracht do zlewu przemawia w dwóch kształtach. Korpus baterii jest taki sam w obu wersjach – obły. Różnica widnieje jednakże w strukturze członu. Wzory są o zaokrąglonej lub lekko ściętej kwadratowej wylewce. Bateria kuchenna Dornbracht Sync z funkcją zraszacza jest niezawodnym atrybutem wyposażenia. Prócz funkcji użytkowej wspaniale prezentuje się w opcjach kolorystycznych oferowanych przez producenta: ciemna platyna mat, chrom, platyna mat. Lekkość kompozycji Dornbracht Sync odzwierciedlona zostaje również w cienkiej średnicy wylewki o niespełna 28 mm.
 

Dornbracht Sync
Na zdjęciu: bateria kuchenna Dornbracht Sync i zlew stalowy

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia