Dornbracht

(804 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1265 zł

O producencie Dornbracht

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona: https://www.dornbracht.com/

Dornbracht to niemiecka precyzja produkcji

Ponad 60 lat temu, w niewielkiej niemieckiej miejscowości, Aloys F. Dornbracht i jego syn, Helmut, rozpoczęli działalność, której sterami dziś kieruje już kolejne pokolenie rodziny. Założyciele stali się pionierami branży, produkując niezawodne, ale i innowacyjne na ówczesne czasy rozwiązanie – baterie z wyciąganą wylewką. Z biegiem lat, armatura Dornbracht przeistoczyła się w synonim jakości i oryginalnego wzornictwa, a precyzja wykonania stanowiła wzór dla wielu młodszych adeptów sztuki sanitarnej. Tym, co wyróżnia baterie Dornbracht i cały asortyment fabrykanta jest skupienie produkcji niemal wyłącznie na terenie Niemiec. Cennik Dornbracht zawiera wszystko to, czego potrzeba do urządzenia pomieszczenia o higienicznym przeznaczeniu. Fabrykant produkuje baterie kuchenne, baterie umywalkowe, baterie prysznicowe, akcesoria łazienkowe oraz zestawy prysznicowe. W katalogu znajdują się również takie elementy, jak syfon, wąż prysznicowy czy korki, co przesądza o kompleksowości i wszechstronności dostępnej oferty, a także w niczym nie ogranicza twórczej wyobraźni osób urządzających wnętrza.

 • Firma Dornbracht to niemiecka marka, która niemal 100% swojej produkcji realizuje w Niemczech,
 • Przedsiębiorstwo zostało założone w Niemczech ponad 60 lat temu,
 • Armatura Dornbracht stanowi połączenie wysokiej jakości, innowacji i piękna,
 • W ofercie Dornbracht znajdują się elementy takie jak m.in.: bateria umywalkowa, baterie wannowe, bateria kuchenna, wąż prysznicowy czy akcesoria do łazienki.

Armatura Dornbracht symbolem jakości

Mosiądz stanowi klucz do wysokiej jakości rozwiązań marki Dornbracht. Staranna selekcja materiału produkcyjnego oraz analiza każdego szczebla wytwórczego (działającego w oparciu o dwie nowatorskie linie Gavarolines oraz Variolines) gwarantują uzyskanie trwałego, wytrzymałego i solidnego wyrobu, któremu nie są straszne upływ czasu oraz intensywna eksploatacja. Dowodem tego jest najlepsza na świecie armatura, którą spotkać można w wielu renomowanych obiektach, takich jak Lotte Hotel czy Hyatt on the Bund w Chinach. Nieustanne doskonalenie procesów oraz stawiana coraz wyżej poprzeczka spowodowały, że Dornbracht to dziś 14 oddziałów dystrybucyjnych i ponad 790 pracowników realizujących misję marki Dornbracht. Polska także zajmuje szczególnie miejsce na mapie fabrykanta, ponieważ baterie producenta można kupić w wielu salonach oraz sklepach mających w ofercie wysokiej jakości asortyment do łazienki i kuchni. Współcześnie firma Dornbracht uchodzi na pioniera branży – lidera rynku, który poza dostarczaniem niezwykłych rozwiązań sanitarnych, kreuje trendy i sam wyznacza ścieżki.

 • Dornbracht to baterie łazienkowe produkowane z mosiądzu,
 • Firma Dornbracht zatrudnia ponad 790 pracowników i posiada 14 oddziałów dystrybucyjnych,
 • Armatura Dornbracht wypełnia przestrzenie renomowanych obiektów, takich jak np. Lotte Hotel w Seulu,
 • Dornbracht to marka prestiżowa, dostępna w najlepszych sklepach i salonach z wyposażeniem wnętrz.

Dornbracht – niebywałe połączenie designu i innowacji

Wzornictwo to mocna strona oferty Dornbracht. Armatura producenta wyróżnia się kunsztownym wykończeniem i niebywałą estetyką, stanowiącą o luksusowym charakterze wszystkich produktów. To asortyment, który z dumą może gościć w przestrzeni przestronnego pokoju kąpielowego, a także elementy podnoszące rangę pomieszczenia, jakim jest mała łazienka w bloku. Wśród najpopularniejszych kolekcji znajdują się m.in. Dornbracht Tara – klarowna interpretacja doskonałości, zamknięta w nowoczesnej formie, Dornbracht Mem wyrażająca piękno prostoty, Dornbracht Lulu o wyraźnie zgeometryzowanej bryle, Dornbracht Deque będąca kwintesencją minimalizmu czy Dornbracht Tara Logic, czyli symbioza użyteczności i stylowego designu. Armatura sanitarna producenta obejmuje nie tylko pozycje do łazienki w każdym stylu, lecz także modele dedykowane do kuchni. Fabrykant poza tradycyjnym, chromowanym wykończeniem, wzbogacił asortyment o kolorowe baterie, wśród których największym zainteresowaniem cieszy się czarna bateria oraz biała.

 • Dornbracht to baterie łazienkowe i kuchenne o oryginalnym wzornictwie,
 • Baterie poza wykończeniem chromowanym dostępne są też w kolorze. Największą popularnością cieszą się białe i czarne modele,
 • Najczęściej wybierane serie to: Dornbracht Tara czarna, białą i chrom, Dornbracht Mem, Dornbracht Vaia, Dornbracht Lulu oraz Dornbracht Meta. 02.

Dornbracht: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia