Dornbracht Lisse, czyli urzeczywistnienie stylu w pokoju kąpielowym

(3 głosów)
Dornbracht Lisse, czyli powab i czar, elegancja i szyk! Seria Lisse to symbioza kształtów, które harmonijnie ze sobą współgrają, by stanowić o idealnej całości. Znakomicie wyprofilowane kontury i precyzyjne kształty podbijają doznania estetyczne, a przemyślana konstrukcja sprawia, że eksploatacja baterii Dornbracht to czysta przyjemność. 
 


Bateria łazienkowa Dornbracht Lisse

Delikatny uchwyt połączony z masywnym korpusem to przeciwieństwa, które dają niesamowity efekt. Bateria łazienkowa Dornbracht Lisse to sanitarny majstersztyk tego znakomitego producenta. Dornbracht za sprawą baterii Lisse wkracza do wyższej – a jednak nie najwyższej – cenowej półki. Dotąd, Dornbracht dostępny wyłącznie dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na większy wydatek , teraz – bateria Dornbracht zaspokaja potrzeby liczniejszego grona! 

Baterie Dornbracht Lisse do idealnej łazienki

Bateria Dornbracht Lisse to płynne ruchy i atrakcyjny design baterii łazienkowej, która odmieni wnętrze każdej łazienki. Charakterystyczna, delikatna i mocna zarazem forma baterii Dornbracht Lisse zdobywa serca miłośników pięknych wnętrz. Dornbracht Lisse to bateria łazienkowa dla ludzi, którzy szukają doskonałej jakości w ponadczasowym wydaniu!Bateria umywalkowa stojąca Dornbracht Lisse

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia