Deante Peonia – miska WC wisząca bez kołnierza, bidet wiszący, zestawy prysznicowe

(4 głosów)
Deante Peonia Zero New Miska WC Bez Kołnierza Wisząca, Deante Peonia Bidet Wiszący - lazienkarium.pl


Deante Peonia Zero New miska WC bezkołnierzowa oraz bidet wiszący

Propozycja Deante Peonia swym blaskiem rozświetli każde wnętrze łazienkowe. W niezwykle delikatny sposób wydobywa łagodność pomieszczenia. Model muszli wiszącej bez kołnierza czy też bidet wiszący idealnie wbiją się w konwencję stylu klasycznego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat bidetu i jego funkcji, zapraszamy na naszą stronę: ✅ Co to jest bidet i do czego służy bidet?
Znakomity design ceramiki łazienkowej Deante Peonia idealnie współgra z zestawami prysznicowymi natynkowymi o kształtach owalnych lub kwadratowych o zaokrąglonej linii kantów. Po raz kolejny rzuca się w oczy dostojeństwo oraz stoicyzm serii: subtelność, harmonia, równowaga i ład.

Toaleta WC podwieszana bezrantowa plus bidet wiszący to duet perfekcyjny. Pozycje bezkołnierzowe ułatwiają spłukiwanie, czyszczenie i są bardziej higieniczne. O walorach muszli z zastosowaniem najnowszej technologii produkcji wspominaliśmy już we wcześniejszych wpisach: Co to jest miska bezkołnierzowa Jeżeli jednak nie do końca przekonuje Was nowatorska propozycja producenta, śmiało możecie pozostać wierni starej formie modelu miski z kołnierzem. Za jakością ceramiki przemawia fakt, iż Deante oferuje 10 lat gwarancji na toalety WC oraz bidet.
 

Deante Peonia Miska WC Bez Kołnierza Wisząca - lazienkarium.plMiska wc bezkołnierzowa Deante peonia

Deante Peonia Miska WC Bez Kołnierza Wisząca - lazienkarium.pl
Umywalka nablatowa Deante

Jeśli prysznic, to z Deante Peonia – zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe Deante Peonia zwracają uwagę nie tylko designem, lecz także starannie przemyślaną użytecznością w życiu codziennym. System anti – calc z łatwością pozwoli na pozbycie się kamienia z wody powoli osadzającego się na bateriach. Regulowana wysokość to kolejne rozwiązanie zaproponowane w zestawach prysznicowych. Udogodnienie stanowi atut szczególnie dla osób o zróżnicowanym wzroście. Niezwykle praktycznym rozstrzygnięciem jest także opcja trzech strumieni zastosowanych w rączce prysznicowej: deszczowego, hydromasażu czy też mieszanego.Proponowane pozycje Deante Peonia wzbudzają naszą aprobatę poprzez formę, solidne wykończenie i design, czyli to, co cenimy w produktach najbardziej!

Deante Peonia Miska WC Bez Kołnierza Wisząca, Deante Arnika Zestaw Prysznicowy Natynkowy - lazienkarium.pl


 
 Deante Peonia Zestaw Prysznicowy Natynkowy - lazienkarium.pl Deante Peonia Zestaw Prysznicowy Natynkowy - lazienkarium.pl
Zestw prysznicowy z deszczownicą Deante Peonia

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia