Blanco Classic Pro S – IF – zlewozmywak ze stali szlachetnej

(7 głosów)
    
Blanco Classic Pro
Na zdjęciu: zlewozmywak Blanco Classic Pro S - IF

Zlew Blanco Classic Pro S – IF

Minimalizm od dobrych paru lat – w bardziej lub mniej zmienionej formie – nie ustępuje ze sceny aranżacji wnętrz. Styl uwielbiany w świecie łazienek nieodparcie podbija otoczenie kreowane w kuchni. Obrazem nowoczesności z odrobiną klasyki jest nowa linia zlewozmywaków Blanco Classic Pro S – IF. Ergonomiczna komora wraz z płaskimi krawędziami odwzorowują oszczędność designu. Zlewozmywak Blanco odznacza się błogą elegancją. Jego obszerne zagłębienie posiada zaznaczony kontur, na którym można spokojnie położyć deskę do krojenia. Nawet ociekacz zaprojektowano w sposób ułatwiający pracę w obrębie zlewu, ponieważ produkt ma część roboczą na tafli. Obszar ten nie posiada żadnych zbędnych wybrzuszeń. Wnęka myjąca została powiększona w odniesieniu do innych modeli, przez co wzrósł komfort codziennej eksploatacji. Szyku ofercie Blanco dodaje dyskretny przelew. Zlewozmywak stalowy z ociekaczem uzupełnia nowoczesny korek.
Blanco Classic Pro -IF
Na zdjęciu: zlewozmywak Blanco Classic Pro S - IF
 
Blanco Classic Pro -IF
Na zdjęciu: zlew Blanco Classic Pro S - IF

 


Blanco Classic Pro S – IF – właściwości stali szlachetnej

Ogromnym plusem przemawiającym na korzyść zlewozmywaka Blanco jest łatwość utrzymania go w czystości. Materiał, z jakiego wykonano  Blanco Classic Pro S – IF, to stal szlachetna nierdzewna. Charakteryzuje się ona dużą odpornością na działanie wody, a dzięki temu zlewozmywak jest nierdzewny. Warto podkreślić również, że kwasy dostępne w gospodarstwie domowym nie są straszne powierzchni. Śmiało możemy pozostawić także gorący garnek, gdyż struktura produktu odporna jest na wysokie temperatury

 

Blanco Classic Pro -IF
Na zdjęciu: zlewozmywak Blanco Classic Pro S - IF


Blanco Classic Pro S – IF – uniwersalność zlewu

Blanco Classic Pro S – IF to nie tylko klasyczny wygląd. Produkt jest także przyjazny środowisku, w pełni stworzony z tworzywa neutralnego w kontakcie z żywnością. Blanco Classic Pro S – IF to najlepszy dowód na ciągłe dążenie do perfekcji. Wieloaspektowość pozycji śmiało wkracza w teraźniejszość, niosąc za sobą styl i wygodę, które ciężko zignorować.

Blanco Classic Pro -IF
Na zdjęciu: zlewozmywak Blanco Classic Pro S - IF

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia