Blanco

(2074 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(59 opinii)
55 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
2160 zł

O producencie Blanco

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Zlewozmywaki: Gwarancja wieczysta
-
Pozostały asortyment: 2 lata


Firma Blanco oferuje bogaty asortyment elementów wyposażenia kuchni i obecnie jest zaliczana do grona jednego z największych wytwórców tego typu produktów.

W ofercie firmy znaleźć można zlewozmywaki wykonane z trzech najpopularniejszych obecnie materiałów a więc Silgranitu (specjalnego kompozytu), stali szlachetnej oraz ceramiki. Dzięki temu a także uniwersalnej stylistyce zlewozmywaki Blanco nadają się idealnie do każdej kuchni.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Zobacz również:

Baterie, selektory odpadów i zlewozmywaki

Blanco, firma produkująca wysokiej klasy zlewozmywaki, baterie, selektory odpadów i akcesoria kuchenne, powstała w 1925 roku we Włoszech. Dziś jej produkty dostępne są w ponad 100 krajach świata i niezmiennie zachwycają swoją funkcjonalnością, najlepszej jakości materiałami, precyzją wykonania i estetyką. Doskonałym przykładem, łączącym w sobie wszystkie te atuty, jest linia zlewozmywaków Blanco Axia. Dzięki koncepcji osi Blanco mamy zapewniony ergonomiczny i płynny przebieg prac kuchennych wzdłuż jednej osi. Uzupełniającą kolekcję deskę do krojenia można przesuwać przez całą długość zlewozmywaka, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest znacznie łatwiejsze. W kolekcji znajduje się także wielofunkcyjna odsączarka, którą można zawiesić na komorze głównej. Specjalnie wyprofilowane krawędzie służą do bezpiecznego odstawienia blachy do pieczenia lub deski do krojenia.

  • Blanco Linee i Blanco Linee-S to linia baterii o ekskluzywnym wzornictwie. Wykończenia ze stali szlachetnej matowej lub polerowanej sprawiają, że doskonale komponują się one ze zlewozmywakami i komorami ze stali szlachetnej z serii SteelArt, zwłaszcza Blanco Divon, Claron i Flow-If,
  • Wersja Silgranit®-Look idealnie harmonizuje się ze zlewozmywakami z kompozytu Silgranit® pod względem kolorystycznym.

Blanco SteelArt, Subline, Select, Tango – mistrzostwo wykonania i minimalistyczne piękno

Blanco to producent ręcznie wytwarzanych, stalowych komór i zlewozmywaków, które wyróżniają się eleganckim, minimalistycznym wzornictwem. Ta ekskluzywna kolekcja powstaje zgodnie z precyzyjną techniką rzemieślniczą i zawiera robione na miarę, stalowe blaty robocze z zaokrągleniami lub prostymi, surowymi krawędziami. Marka Blanco wiąże produkowanie dopracowanych w każdym szczególe produktów z wysokim poczuciem odpowiedzialności wobec społeczeństwa. Wspiera rozwój poczucia wspólnoty i indywidualizmu, finansując wydarzenia z dziedziny sportu i muzyki. Wzbudza w młodych ludziach zainteresowanie wymianą międzykulturową, innowacjami i techniką (współpraca z AFS Interkulturelle Begegnung e.V.).

  • Blanco oferuje zlewozmywaki wykonane ze stali szlachetnej, Silgranitu® oraz ceramiki,
  • Przykładowe serie zlewozmywaków Blanco to Subline, Idento, Attika, Claron, Adon, czy Alaros,
  • Kolekcje baterii Blanco to między innymi Quadris-S, Levos-S, Blancoculina-S i Master-S,
  • Systemy segregacji znajdziemy w seriach Solon, Select i Botton,
  • Livia, Piona, Yano i Tango to przykłady linii dozowników do płynów do naczyń.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia