Blanco baterie, Blanco zlewy – tylko z Autoryzowanym e-sprzedawcą Blanco!

(2 głosów)
         
                                                                        

             
 

Zlewozmywak i bateria Blanco to duet doskonały. Wyjątkowe serie Blanco świadczą o doświadczeniu i jakości, a niesłabnąca na rynku sława jest wyznacznikiem sukcesu niemieckiej marki. Blanco już od 1924 roku zdobi wnętrza kuchni wyszukanymi materiałami i akcesoriami wnoszącymi piękno, styl oraz ułatwiającymi codzienność. Zlewozmywak Blanco, baterie Blanco i selektory odpadów Blanco doskonale wypełniają kuchenne aranżacje, stając się niezastąpionymi produktami podczas codziennych obowiązków. Niemiecka jakość i precyzja wykonana, połączona z wyszukanym designem stały się kompilacją idealną.

Autoryzowany e-sprzedawca Blanco to tytuł, który uprawnia firmę Łazienkarium.pl do sprzedaży oryginalnych produktów marki Blanco. Zlewozmywaki granitowe, baterie kuchenne i selektory Blanco to połączenie wysokiej jakości jednego z trzech materiałów: stali szlachetnej, kompozytu Silgranit i ceramiki oraz innowacji technologicznej i doskonałych procesów produkcji. Współpraca z marką Blanco opiera się o podstawowe zasady społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, zapewniając tym samym Klientom jakość obsługi na najwyższym poziomie, połączoną z najlepszymi standardami. Blanco to nie tylko bogata oferta, ale i serwisowa obsługa na światowym poziomie. Jako certyfikowany sprzedawca Blanco, firma Łazienkarium.pl także realizuje swoje działania w oparciu o misję, jaką jest zadowolenie Klienta.

Certyfikowany Sprzedawca produktów Blanco cieszy się zaufaniem marki i dba o pozytywne relacje z otoczeniem. Oferując wysokiej jakości armaturę kuchenną oraz zlewozmywaki i selektory odpadów nasza firma troszczy się o odpowiedni zakres wiedzy Handlowców, nieustannie poszerzając ich wiedzę na temat najlepszych rozwiązań do kuchni. Popularność serii Blanco w postaci zlewozmywaków Blanco Subline 500-U, Blano Plus 6 S, Blanco Tipo, Blanco Lantos czy baterii Blanco Linus-S, Blanco Culina-S czy Blanco Filo S obliguje nas do dołożenia wszelkich starań, by sprostać jakości, jaką oferuje Blanco. Poza elementami wyposażenia kuchni, Blanco oferuje także środki czystości, dzięki którym pielęgnacja i ochrona produktów stanie się niezwykle łatwa i nastręczy Państwu trudności.


 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia