Baterie łazienkowe Duravit B.3 i ich zalety!

(3 głosów)
duravit b.3 bateria wannowa, baterie wannowe duravit, duravit b.3 bateria do wanny

Duravit B.1 to baterie będące synonimem elegancji we wnętrzu. Seria Duravit B.2 wyróżnia się klasyczną formą połączoną z nowatorskimi udogodnieniami. Czym więc tym razem zaskoczy niemiecki lider branży sanitarnej, oferując rozwiązania B.3? Symbiozą designu, praktyczności oraz jakości, która umiejętnie wtopi się w wystrój każdej łazienki. Kolekcja znakomicie wpisuje się we współczesne trendy dążące do indywidualizacji przestrzeni, a jednocześnie jest na wskroś uniwersalna, bo dzięki ergonomicznym kształtom i wyważonym proporcjom staje się propozycją, która odegra kluczową rolę w pomieszczeniu opanowanym przez stylistyczną prostotę. Nowe modele sygnowane logo Duravit to udana próba stworzenia produktu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających estetów. Jeśli jesteście ciekawi dlaczego – przeczytajcie!

Baterie Duravit B.3 i orientacja na nowoczesny design

Branża sanitarna orientuje się na nowoczesność, co urzeczywistnia się w prostych, ergonomicznych formach, które – będąc niezbędnym elementem łazienki – stają się jednocześnie dekoracją wnętrza. Model Duravit B.3 to właśnie przykład tego, jak trafnie można połączyć współczesne tendencje wzornicze z zaawansowaną technologią, która ma ułatwiać życie. Przejrzysta konstrukcja Duravit B.3 zwieńczona uchwytem z charakterystycznym wgłębieniem stanowi interpretację tego, co modne i ponadczasowe. Dyskretne oznaczenia ciepłej i zimnej wody, subtelne zaokrąglenia profilowanej wylewki, precyzyjne przejścia i wyważone proporcje składają się na całość, wobec której nie przejdą obojętnie fani niebanalnej estetyki. Armatura Duravit B.3 to świeże spojrzenie na piękno skryte w postaci minimalistycznych form.

duravit b.3 zestaw prysznicowy, duravit b.3 bateria prysznicowa, duravit b.3 zestaw

Uniwersalna armatura do każdej łazienki

Design pasujący do niemal każdego stylu wnętrzarskiego to swoboda w kreowaniu wymarzonego miejsca odprężenia, ale na fakt pełnej uniwersalności rozwiązań z kolekcji Duravit B.3 wpływa również dostępność wariantów w trzech różnych rozmiarach: S, M oraz L. Dzięki temu bez trudu będzie można dopasować baterię zarówno do mniejszych umywalek, jak i obszernych mis ulokowanych na blacie. Na jakie korzyści dla Użytkownika się to przekłada? To przede wszystkim komfort, optymalna ilość miejsca w strefie mycia, brak rozchlapanej wody dookoła i łazienka odpowiadająca na potrzeby tych, którzy z niej korzystają.

Duravit B.3 to też kompleksowa linia, na którą składa się armatura przeznaczona do każdego obszaru mycia. Wannę uzupełnią baterie wannowe (termostatyczne oraz mieszaczowe) do montażu natynkowego oraz podtynkowego. W obrębie prysznica możemy również skorzystać z rozwiązań termostatycznych lub mieszaczowych obejmujących produkty w wersji natynkowej lub podtynkowej. Uzupełnieniem serii są też krany do umywalki oraz bidetu – wszystko po to, by zachować pełną spójność stylistyczną w przestrzeni łazienki.

duravit b.3 baterie umywalkowe, bateria umywalkowa stojąca duravit b.3, duravit baterie umywalkowe
Duravit B.3 bateria umywalkowa

Jakość za przystępną cenę

Nowoczesny design jest w modzie... i w cenie. To prawda znana nie od dziś. Jednak Duravit przełamuje schematy dotyczące wysokich kosztów związanych z zakupem solidnych, wytrzymałych i stylowych baterii, bo armatura Duravit B.3 to jakość za bardzo rozsądną cenę. Wybierając Duravit, stawiamy więc nie tylko na modne wzornictwo, ale i zyskujemy pewność co do wysokogatunkowych materiałów, innowacyjnych technologii wytwórczych, ekologicznego podejścia do działania. To baterie ekonomiczne, oszczędzające wodę, solidnie wykonane i trwałe!

duravit b.3 baterie łazienkowe, baterie do łazienki duravit b.3, seria duravit b.3
Duravit B.3 baterie łazienkowe stojące

Perlator sposobem na oszczędności

Żeby ekologii i ekonomii stało się zadość, baterie łazienkowe Duravit B.3 to sposób na oszczędności. Za to podejście odpowiada perlator, którego zadaniem jest napowietrzanie strumienia. Specjalne, niewidoczne sitko umieszczone na końcu wylewki wzbogaca wodę w powietrze, potęgując jej miękkość, a przy tym ograniczając przepływ nawet o 50%! Efektem tego są obniżone koszty eksploatacji, komfort obsługi, a także ekologiczny poziom zużycia. Wartością dodaną w przypadku Duravit B.3 jest równie możliwość regulacji perlatora, co gwarantuje optymalne dostosowanie parametrów strumienia do potrzeb Użytkowników.

duravit b.3 słuchawka prysznicowa, zestaw baterii duravit b.3, słuchawka duravit b.3
Duravit B.3 bateria wannowa oraz słuchawka prysznicowa i wylewka wannowa

Duravit BlueBox®, czyli prosty system montażowy

Łatwy montaż to kolejna zaleta armatury Duravit B.3 i innych baterii marki Duravit. Warunkiem tego jest uniwersalny system podtynkowy Duravit BlueBox® kompatybilny ze wszystkimi modelami baterii Duravit – zarówno tych z mieszaczem, jak i tych z termostatem. Daje on elastyczność związaną z możliwością odsunięcia w czasie wyboru elementów zewnętrznych, a także pozwala na przeprowadzenie remontów bez dodatkowych kosztów i zmiany instalacji w ścianie.

Skomentuj

1 komentarz

  • Kamilla
    Nigdy tak do końca nie rozumiałam zachwytu nad baterią łazienkową, hmmm do czasu...Nie mogę w to uwierzyć ale, ta seria to najlepszy przykład na to, że bateria może oczarować;) jest zachwycająca!

Rekomendacje i wyróżnienia