Duravit - B.1

(13 produktów)

Zobacz również:

Baterie Duravit B.1 i potęga ponadczasowego designu!

Bateria łazienkowa to dziś część wystroju wnętrza. Obecnie armatura jest biżuterią pomieszczenia – koresponduje z wybranym stylem i dodaje aranżacji charakteru! Tak też jest w przypadku serii Duravit B.1. Kolekcja scala inspiracje nowoczesnością z niuansami wiecznie modnej klasyki, czego efektem są rozwiązania umiejętnie wpisujące się w klimat wielu kanonów wnętrzarskich.

Miękkie, owalne linie i smukłe korpusy armatury sprawdzą się zarówno w wystroju o typowo surowym i loftowym designie, jak i bardziej kobiecej oraz harmonijnej przestrzeni urządzonej pod dyktando tradycyjnego trendu. Jednouchwytowe baterie umywalkowe – będące częścią kolekcji Duravit B.1 – dostępne są w dwóch rozmiarach (S i M) do wyboru, po to, by zagwarantować optymalne zaprojektowanie strefy mycia. Na warianty składają się również praktyczny i wygodny w obsłudze uchwyt, ekonomiczny perlator ograniczający zużycie wody oraz trwałe, ceramiczne głowice, które stoją na straży niezawodności.

Kolekcja oferuje kompleksowy asortyment obejmujący także propozycje do wanny i prysznica. Słuchawki prysznicowe występujące w dwóch opcjach: prostokątnej i owalnej, termostaty zapewniające maksimum bezpieczeństwa podczas kąpieli, czy baterie wannowe natynkowe pozwalające na intuicyjną obsługę to niezbędne wyposażenie komfortowego obszaru, w którym woda stanowi preludium odprężenia. Duravit B.1 to seria, w której funkcjonalność i estetyka idą w parze, otwierając drogę do kreowania idealnego wnętrza.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia