Bateria Zucchetti ZXS – armatura do wnętrz nowoczesnych, industrialnych i minimalistycznych

(5 głosów)
zucchetti zxs bateria, zucchetti zxs kran do umywalki, zucchetti zxs baterie umywalkowe
Umywalkowa bateria Zucchetti ZXS

Bateria Zucchetti ZXS – armatura do wnętrz nowoczesnych, industrialnych i minimalistycznych

Zucchetti to włoski mistrz armatury sanitarnej, który inspiruje do tworzenia pięknych łazienek. Środkiem do osiągnięcia tego celu jest m.in. kolekcja Zucchetti ZXS, czyli miks wyjątkowej estetyki oraz funkcjonalności zamknięty w aż 40 artykułach serii. Tym, co wyróżnia wszystkie znajdujące się w linii rozwiązania, jest stylistyczna prostota, a więc design pasujący do wielu modnych kierunków wnętrzarskich. Propozycje staną się znakomitym uzupełnieniem przestrzeni nowoczesnej, industrialnej czy loftowej. Co jeszcze charakteryzuje Zucchetti ZXS? Sprawdźcie!

nowoczesna bateria zucchetti zxs, zucchetti zxs armatura łazienkowa, zucchetti zxs baterie
Bowoczesne baterie umywalkowe Zucchetti ZXS

Baterie Zucchetti ZXS inspirowane minimalizmem

Ze wszystkich producentów sanitarnych to właśnie Zucchetti wysuwa się na czoło tych, którzy przede wszystkim stawiają na funkcjonalny minimalizm. Koncepcja włoskiej marki Zucchetti opiera się bowiem na założeniu, że piękno tkwi w najprostszych rozwiązaniach, a te z kolei są równie estetyczne, co praktyczne. Baterie Zucchetti ZXS są tego potwierdzeniem! Brak ozdób, zredukowany design bazujący wyłącznie na bezpretensjonalnych liniach oraz wyraziste akcenty są tym, co cechuje koncept Zucchetti ZXS. Okrągły korpus połączono z dłuższą wylewką oraz oryginalnym uchwytem, osiągając pełną spójność i harmonię kształtów. Baterie ZXS to smukłość, cylindryczna sylwetka oraz surowe wzornictwo – trio idealne do współczesnych aranżacji.

Zucchetti ZXS to aż 40 artykułów sanitarnych gwarantujących możliwość kompleksowego urządzenia łazienki i kuchni. Kolekcję tworzą bateria umywalkowa, bateria zlewozmywakowa, bateria prysznicowa, bidetowa oraz produkty do strefy wanny, a także drążki, węże prysznicowe czy wylewki.

zucchetti zxs prysznic, zucchetti zxs drążek, zucchetti zxs bateria pod prysznic
Słuchawki prysznicowe Zucchetti ZXS

Baterie do małej i dużej łazienki

Zucchetti ZXS odpowiada na potrzeby zwolenników nowoczesnych nurtów urządzania. Zredukowane wzornictwo stanie się idealnym narzędziem do stworzenia surowego charakteru panującego w łazience – zarówno małej, jak i dużej! Dlaczego metraż pomieszczenia nie ma znaczenia? Zucchetti ZXS to baterie w kompaktowych rozmiarach, dostępne z różnymi długościami wylewek oraz w wielu opcjach montażu. W przestrzeni o ograniczonej powierzchni, takiej jak mała łazienka w bloku, warto wykorzystać m.in. baterie prysznicowe podtynkowe Zucchetti ZXS. Ukryte pod ścianą instalacje nie zabiorą cennej powierzchni, a tym samym spotęgują wrażenie przestronności.

bateria stojąca zucchetti zxs, zucchetti zxs baterie umywalkowe stojące, zucchetti zxs baterie łazienkowe stojące
Zucchetti ZXS bateria stojąca

Funkcjonalna odsłona armatury Zucchetti ZXS

Łączenie funkcjonalności z oryginalnym wyglądem to znak rozpoznawczy marki Zucchetti. Za praktyczną stronę Zucchetti ZXS odpowiada m.in. perlator, czyli specjalne sitko umieszczone na końcu wylewek baterii ZXS. Jaka jest jego rola? Zadaniem perlatora (określanego też jako aerator) jest napowietrzanie wypływającej wody. Dzięki temu strumień – wzbogacony o pęcherzyki powietrza – wydaje się znacznie bardziej obfity, niż jest w rzeczywistości, co w ostateczności prowadzi do zmniejszenia przepływu oraz ograniczenia wydatków.

Funkcjonalnym atutem serii ZXS jest również dostępność baterii termostatycznej. Gwarantuje ona stałą temperaturę wody, niezależnie od skoków ciśnienia w instalacji. To z kolei zapewnia nie tylko komfort, ile jest symbolem bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko oparzeń.

zucchetti zxs kran do wanny, zucchetti zxs bateria do wanny, zestaw prysznicowy zucchetti zxs
Baterie wannowe Zucchetti ZXS

Skomentuj

1 komentarz

  • miodek gosia
    Fantastyczna kolekcja! Dla mnie cudowna propozycja prosta i subtelna!

Rekomendacje i wyróżnienia