Axor baterie: Axor Citterio, Axor Citterio E, Axor Citterio M!

(4 głosów)
 
Axor Citterio M axor baterie Lazienkarium

Armatura łazienkowa staje się wyrazem luksusu, mieszanką modnych form i funkcjonalnych rozwiązań, które wspólnie tworzą konstrukcję pełną klasy. Dziś bateria intryguje, ozdabia i przykuwa wzrok za sprawą precyzyjnych linii, miękkich przejść i niebywałych kształtów zasługujących na miano sztuki. Twórcą takich właśnie arcydzieł jest Antonio Citterio – włoski artysta z głową pełną inspirujących pomysłów. Dzięki jego projektom przestrzeń staje się eksplozją piękna i potężną dawką szykowności. To już nie tylko łazienka, a zmysłowe preludium do czerpania przyjemności z kaskady wody i świat niezwykłych kreacji. 

Axor Citterio Lazienkarium sklep łazienki bateria umywalkowa

Wyposażenie łazienki jest obecnie czymś więcej niż zagospodarowaniem mniejszej, czasem większej przestrzeni, ponieważ rzemieślnicy tacy jak Antonio Citterio pozwalają na zabawę, aranżacyjną swobodę i zamianę wnętrza w paradę doskonałych form, kształtów i kolorów. Kolekcje wychodzące spod pióra włoskiego Mistrza stanowią kanonadę elegancji, łączą klasyczne trendy z nowoczesnym minimalizmem, funkcjonalność z designem i luksus z prostotą. To zestawienie absurdów zawsze zachwyca! Jest przepisem na idealną łazienkę. Baterie łazienkowe Axor Citterio, armatura Axor Citterio E czy baterie prysznicowe i bateria umywalkowa Axor Citterio M stanowią esencję talentu twórcy i innowacyjnych metod produkcji Axor

 

Axor baterie: Axor Citterio i łazienka pełna luksusu!

Klasyczna. Elegancka. Luksusowa. Idealna! Armatura Axor Citterio jest kolekcją o ponadczasowym charakterze, która od 2003 roku nie schodzi z piedestału wyjątkowych serii i wciąż zyskuje rzesze sympatyków, goszcząc w wielu łazienkach na świecie. Jaki jest sekret jej sławy? Doskonałe kąty proste, smukłe uchwyty nawiązujące do designu włoskiej architektury z lat 30. oraz zastosowanie innowacyjnych technologii, takich jak ComfortZone, QuickClean, perlator, ceramiczna głowica. Mimo nawiązania do przeszłości, baterie łazienkowe Axor Citterio stanowią kompilację współczesnych nurtów odnoszących się do minimalizmu i oszczędnego designu. Może to czyni je wiecznie modnymi? Z pewnością! Różnorodność serii koncentruje się wokół wielu wariantów, wśród których znajdują się bateria umywalkowa jednouchwytowa, bateria umywalkowa ścienna, bateria nawannowa, bateria prysznicowa oraz zestaw prysznicowy czy rozwiązania z uchwytami typu joystick lub krzyżowymi. Baterie Axor Citterio stwarzają możliwości do kreacji idealnej łazienki – nowoczesnej, klasycznej, ekskluzywnej.

bateria umywalkowa Axor Citterio wyposażenie łazienki
 
 bateria umywalkowa Axor Citterio wyposażenie łazienki
 

Armatura Axor: Axor Citterio E – klasyka i nowoczesność!

Nowoczesna. Intrygująca. Różnorodna. Wyjątkowa! Axor Citterio E jest mieszanką nowoczesnego designu z klasyką pełną elegancji, co wpływa na jej uniwersalność i możliwość zastosowania w wielu aranżach. Baterie łazienkowe Axor Citterio E także stanowią kompilację funkcjonalności oraz designu, co jest już znakiem rozpoznawczym fabryki Axor. Dzięki innowacyjnym technologiom propozycje zyskują ogrom walorów użytkowych – od oszczędnego zużycia wody, po zabezpieczenie przed przepływem zbyt gorącego strumienia. Precyzyjne przejścia, delikatne zaokrąglenia, uchwyty krzyżowe oraz typu joystick, komplementarność zestawu pozwalająca na kreację idealnej strefy prysznica, modne umywalki czy wanny sprawiają, że armatura Axor Citterio E to obowiązkowy punkt na mapie sanitarnych trendów każdego estety, zwłaszcza że Manufaktura Axor pozwala na wybór spośród dwunastu ekskluzywnych powierzchni. Baterie Axor mogą przybierać kolor czerwonego złota czy szczotkowanej stali. W kolekcji Axor Citterio E znaleźć można niezwykłe elementy takie jak: bateria wannowa stojąca Citterio E, jednouchwytowa bateria umywalkowa Citterio E czy moduły prysznicowe, pozwalające na jeszcze większą dawkę przyjemności!bateria umywalkowa Axor Citterio E wyposażenie łazienki

 bateria wannowa Axor Citterio E wyposażenie łazienki
 

Baterie Hansgrohe Axor: Axor Citterio M, czyli Mediolan!

Szykowna. Nowoczesna. Ponadczasowa. Nietuzinkowa! Inspiracją do stworzenia armatury Axor Citterio M było miasto. Mediolan jako źródło barwnych zdarzeń, ciągłego zgiełku i współczesnych bodźców stał się pobudką do wykreowania baterii, która łączy wyszukane wzornictwo z lekkością, elegancją i prostotą. Tak jak w wielkiej metropolii, tak i w serii Axor Citterio M znajdziemy ogrom możliwości do tego, by zamienić łazienkę w świat pełen piękna! Seria Axor Citterio M to bateria umywalkowa, która oprócz wersji jednouchwytowej o różnych wysokościach, występuje także jako m.in. bateria ścienna, bateria umywalkowa trzyotworowa. Prysznic i wanna także mogą stać się mieszanką wyjątkowych form. Wanna wolnostojąca Axor  Citterio może być wyposażona w baterie nawannowe, a główki prysznicowe Axor Citterio M zapewnią kaskadę odżywczych kropel po meczącym dniu. Bateria umywalkowa stojąca, bateria wannowa i bateria prysznicowa Axor Citterio M dostępne są także z ciekawymi uchwytami gwiazdkowymi. Armatura łazienkowa Axor Citterio M emanuje szykiem. To idealna propozycja do łazienki w stylu urban chic, gdzie mieszają się minimalizm, klasyka, piękno, prostota i wdzięk. Seria jest jak miasto – tętni mozaiką możliwości!
 bateria umywalkowa Axor Citterio M wyposażenie łazienki 
 bateria prysznicowa Axor Citterio M wyposażenie łazienki Deszczownica i bateria prysznicowa podtynkowa Axor

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia