Axor - Citterio E

(94 produkty)
Dostępność: dostępny
(137 opinii)
2567 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1990 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
6912 zł
Dostępność: dostępny
(32 opinie)
1558 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2567 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2694 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
2413 zł

O producencie Citterio E

Codzienność, która inspiruje. Axor Citterio E to nowy wymiar piękna stworzony do łazienki. Elegancja miesza się z nowoczesnością, funkcjonalność z klasyką gatunku, armatura tak uniwersalna, że aż przyjemnie jest aranżować przestrzeń.

Kompozycja światowej sławy projektanta - Antonio Citterio, to uniwersalizm w czystej postaci, kolekcja do wnętrza nowoczesnego i wysublimowanego jak i do klasycznych łazienek pełnych ciepła i harmonii.

Precyzja i miękkość każdego detalu wyróżniają armaturą Citterio E na tle innych łazienkowych kolekcji. Axor Citterio E dla tych, którzy kochają uniwersalizm.

Axor Cittero E – kolekcja, która zachwyca elegancją

Axor Cittero E to seria, w której dostrzeżesz połączenie nowoczesności z klasyką. Ostre kąty mieszają się z zaokrąglonymi kształtami, co daje nietuzinkowy efekt. Kolor baterii jest ponadczasowy – to chrom, który odnajduje się w jasnych i ciemnych wnętrzach, minimalistycznych i bogato zdobionych, nowoczesnych i nawiązujących do klasyki. Marka pamięta o różnorodnych potrzebach klientów, dlatego baterie Axor Cittero E mogą mieć też inny odcień, na przykład szczotkowanego, czarnego chromu. Kolekcja obejmuje różnorodne rozwiązania dla strefy umywalki – znajdziesz w niej między innymi trzyotworowe baterie do montażu ściennego. Dostępne są również jednouchwytowe modele przeznaczone do montażu w umywalce. W kolekcji Axor Cittero E znajdziesz rozwiązania do strefy wanny – to między innymi termostatyczne modele do zamontowania w podłodze. Serię zaprojektował Antonio Cittero, który chętnie korzysta z eleganckich i dyskretnych form.

  • Kolekcja obejmuje między innymi baterie umywalkowe i wannowe,
  • Serię zaprojektował Antonio Cittero, który postawił na połączenie klasyki z nowoczesnością,
  • W kolekcji znajdziesz między innymi produkty w odcieniu chromu.

Dowiedz się więcej o kolekcji Axor Cittero E

Axor Cittero E to kolekcja, która zachwyca nie tylko designem, lecz także rozwiązaniami, które gwarantują komfort użytkowania. Jednym z nich jest Comfort Zone. Baterie mają różne wysokości, dzięki czemu masz wystarczająco miejsca, by napełnić wysoki wazon. W kolekcji znajdziesz modele z EcoSmart. Dzięki temu rozwiązaniu baterie zużywają nawet 60% mniej wody niż tradycyjne produkty. Zauważalnie zredukujesz opłaty za wodę, a przy tym zadbasz o środowisko. To wszystko możliwe dzięki perlatorowi EcoSmart, który wzbogaca wodę powietrzem. Strumień jest więc intensywny i obfity, mimo że tak naprawdę jest w nim mniej wody. W kolekcji znajdziesz baterie z mieszaczem ceramicznym, który charakteryzuje się długą żywotnością, zapewnia łatwą regulację strumienia i zapobiega kapaniu. W przypadku baterii wannowych na uwagę zasługują różne rodzaje strumienia w główce prysznicowej. Możesz zdecydować się między innymi na model ze strumieniem RainAir, który przypomina ciepły, letni deszcz.

  • Comfort Zone pozwala wybrać taką wysokość baterii, która zapewni wygodę podczas różnych czynności, na przykład napełniania wazonu,
  • EcoSmart gwarantuje zmniejszenie zużycia wody,
  • Główki prysznicowe oferują różne rodzaje strumienia, na przykład RainAir.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia