/images/files/thumbnails/450x450f/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_3.jpg /images/files/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_3.jpg Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195 /images/files/thumbnails/450x450f/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_6.jpg /images/files/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_6.jpg Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195 /images/files/thumbnails/450x450f/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_1.jpg /images/files/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_1.jpg Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195 /images/files/thumbnails/450x450f/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_5.jpg /images/files/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_5.jpg Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195 /images/files/thumbnails/450x450f/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_4.jpg /images/files/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_4.jpg Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195 /images/files/thumbnails/450x450f/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_2.jpg /images/files/zucchetti-isystick-jednouchwytowa-bateria-umywalkowa-chrom-zp1195_2.jpg Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195

Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195

4.71429 5 7 Product
Zucchetti
Producent: Zucchetti
Seria: Isystick
Kod: ZP1195
Dotychczas kupiony: 18 razy
Kolor:
Cena: 2094 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa chrom ZP1195


Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa, chrom ZP1195

Cechy produktu:

- Producent: Zucchetti
- Seria: Isystick
- Kod produtku: ZP1195
- Kolor: Chrom
- Kształt: Okrągły/owalny
- Typ: Jednouchwytowy
- Montaż: Stojący
- Zasięg wylewki: 12,5 cm
- Wysokość: 15,1 cm
- Bez zestawu odpływowego
- Wylewka obrotowa z perlatorem
- Wężyki elastyczne: 3/8"

W Zucchetti wyznaje się zasadę, że nasza łazienka może być prosta lecz nigdy nie wolno dopuścić do tego by stała się banalna. Produkty tej firmy wprowadzają w codzienność naszej łazienki swojego rodzaju ożywienie, które sprawia, że czujemy się w niej wyjątkowo. Dzięki Zucchetti można zatem zachować w łazience złoty środek pomiędzy prostotą a wyjątkowością.

Baterie Zucchetti Isystick, czyli minimalizm w sanitarnym wydaniu

MATTEO THUN & ANTONIO RODRIGUEZ to artyści, którzy nie boją się designerskich eksperymentów. W przypadku Zucchetti Isystisck – kolekcji, która stała się owocem ich współpracy – oznacza to doświadczenie z wykorzystaniem minimalizmu, prostoty oraz dekoracyjnej oszczędności. Linia Zucchetti Isystick została zredukowana do tego, co niezbędne. W tej sanitarnej interpretacji podstawowy nośnik wody, czyli armatura, jest preludium do zmysłowego świata, w którym krystaliczny strumień wiedzie prym, a solidna konstrukcja służy jedynie do tego, by odżywczy nurt znalazł ujście w domowych warunkach. Zucchetti Isystick to metafora piękna nieskażonego tym, co sztampowe i banalne. Ta koncentracja na bezpretensjonalnej bryle, wygiętym w odpowiednich proporcjach łuku wylewki czy purystyczne uchwyty stanowią obraz perfekcjonizmu o minimalistycznym fundamencie. Baterie Zucchetti Isystick w efektowny sposób na nowo definiują pojęcie stylu. Z puli jego określeń eliminują przepych, blichtr oraz dekoracyjność. W bogatej kolekcji pozbawionej tych epitetów znajdują się m.in. wylewka wannowa, podtynkowa bateria umywalkowa, baterie natryskowe, baterie wannowe, baterie wannowo-natryskowe, a także baterie do kuchni, jak chociażby bateria zlewozmywakowa podtynkowa czy bateria z wyciąganą wylewką. Producent zadbał także o aspekt funkcjonalności i bezpieczeństwa, oferując baterie termostatyczne dające możliwość blokady przepływu wody o zbyt wysokiej temperaturze. Armatura Zucchetti Isystick to purystyczna, stylowa i nietuzinkowa seria, której atutem jest rezygnacja z nadmiaru, a skupienie się wokół czystości formy.
 
Armatura Zucchetti Isystick to:

 • Seria, którą zaprojektowali MATTEO THUN & ANTONIO RODRIGUEZ,
 • Kolekcja o minimalistycznej formie, bazująca na zasadzie „mniej znaczy więcej”,
 • Linia zawierająca m.in. baterie termostatyczne, baterie zlewozmywakowe oraz baterie łazienkowe,
 • Propozycje aranżacji: łazienka industrialna, łazienka minimalistyczna, łazienka nowoczesna

Zucchetti Isystick - Aranżacje Opinie o Serii Sklep - lazienkarium.pl


Certyfikowany Sprzedawca Zucchetti

W ofercie lazienkarium.pl znajdą Państwo w 100% oryginalne, pochodzące z polskiej dystrybucji produkty marki Zucchetti. Jako rzetelny i zaufany partner włoskiego lidera branży sanitarnej dokładamy wszelkich starań, aby sprostać założeniom producenta, implementując standardy oraz cele, którymi kieruje się firma Zucchetti, w struktury prowadzonej przez nas działalności. W rezultacie każdy etap realizacji zamówienia składanego w naszym sklepie wyróżnia się jakością i profesjonalizmem, obejmuje wysoki poziom wiedzy merytorycznej, fachowe wsparcie, terminowość oraz przyjazny kontakt z Klientem, a obsługa ewentualnych reklamacji odbywa się szybko i bez zbędnych komplikacji. Na efektywną oraz trwałą współpracę wpływają także cykliczne szkolenia asortymentowe naszego personelu. Dzięki systematycznemu pogłębianiu zasobu informacji, odnoszącego się do parametrów technicznych, montażu, doboru produktów komplementarnych oraz potencjału stylistycznego rozwiązań oferowanych przez pioniera branży sanitarnej, marki Zucchetti, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu zakup zgodny z oczekiwaniami, oparty na rygorystycznych normach i regułach rządzących światem wymagającego Konsumenta. Zapewniamy, że kupując u nas, zyskują Państwo nie tylko wysokiej jakości towar, lecz także satysfakcjonujący proces sprzedaży oraz pełen pakiet praktycznych wiadomości dotyczących towarów Zucchetti. Tytuł Certyfikowanego Sprzedawcy Zucchetti jest naszym ważnym osiągnięciem na drodze budowania relacji partnerskich i społecznych, a tym samym stanowi potwierdzenie tego, że można nam zaufać.

Kupując u nas, zyskujesz: 

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw.

Zucchetti Polska Sklep Dystrybutor Co To Za Firma - lazienkarium.pl


Kolorowe baterie Zucchetti 

Armatura łazienkowa i kuchenna Zucchetti dostępna jest w wielu atrakcyjnych wykończeniach, dzięki którym wnętrze nabierze unikalnych cech. Producent, idąc za trendem wykorzystania różnych odcieni w strefie mycia, zaproponował – oprócz klasycznego chromu – 10 wariantów kolorystycznych produkowanych przez siebie baterii, w tym: C8 Nickel (nikiel), C3 Brushed Nickel (szczotkowany nikiel), C40 Gold (złoto), C41 Brushed Gold (szczotkowane złoto), P70 PVD Rose Gold (różowe złoto PVD), C50 Metal Black (czarny metalik), C51Brushed Metal Black (szczotkowany czarny metalik), W1 Embossed Matt White (biały mat), N1 Emossed Matt Black (czarny mat) oraz N7 Black Soft Touch (czarny). Oryginalne alternatywy stanowią znakomity sposób na to, by nadać pomieszczeniu unikatowego charakteru, nie podążając jednocześnie ścieżką powielanych koncepcji. To wyjście poza standard i utarte schematy wiąże się z pełną indywidualizacją przestrzeni. Geometria kształtu armatury Zucchetti w połączeniu z niesztampowymi tonacjami powierzchni baterii łazienkowych staną się stylowym zabiegiem potęgującym wrażenia estetyczne. Niebanalna kombinacja formy i barwy przyciągną uwagę każdego konesera designu, podkreślając nowoczesny klimat aranżacji. Baterie Zucchetti mogą stać się dominantą w monochromatycznym wnętrzu, będą efektowną dekoracją albo scalą wyraziste detale utrzymane w podobnej kolorystce – krótko mówiąc to pomysł na łazienkę lub kuchnię, w których pierwsze skrzypce odegra nietuzinkowe wzornictwo, kształtujące poczucie stylu i inspirująco oddziałujące na codzienność. 
 
Kolorowe baterie Zucchetti to:

 • Możliwość wyposażenia stref mycia w baterie w kolorze dodającym wnętrzu charakteru,
 • Poza standardowym chromem, istnieje możliwość zamówienia produktów w jednym z 10 wykończeń,
 • W ofercie znajdują się pozycje, takie jak: nikiel, szczotkowany nikiel, złoto, szczotkowane złoto, różowe złoto PVD, czarny metalik, szczotkowany czarny metalik, biały mat, czarny mat, czarny,
 • To idealny sposób na podkreślenie unikalnych cech łazienki w stylu industrialnym (szczotkowany czarny metalik), kuchni lub łazienki w stylu nowoczesnym (biały mat/czarny mat), jak również łazienki retro (nikiel) lub łazienki glamour (gold). 

Zucchetti Baterie Łazienkowe Kolorowe - lazienkarium.pl


Kod rabatowy Zucchetti - 5%

Wpisz go w uwagach podczas składania zamówienia lub wyślij w mailu z listą produktów na sklep@lazienkarium.pl. Sprzedawca naszego sklepu nalicz automatycznie ten rabat!

Zucchetti kod rabatowy


Warunki gwarancji Zucchetti

Asortyment Zucchetti objęty jest 24-miesiecznym okresem gwarancyjnym, liczonym od daty zakupu produktu. Terminem tym objęte są baterie Zucchetti oraz części plastikowe, elektryczne i elektroniczne, węże, drążki, główki natryskowe, przełączniki ciśnieniowe, głowice termostatyczne, akcesoria oraz elementy w wykończeniu innym niż chrom. Proces reklamacyjny obejmuje wady wyrobu związane z właściwościami materiału oraz wykonaniem (np. niepoprawny odlew, porowata powierzchnia), a także usterki ograniczające należyte działanie produktów. Producent nie uwzględnia problemów wynikających ze złej instalacji, eksploatacji oraz niestosowania się do zaleceń pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Aby procedura reklamacyjna przebiegła pomyślnie, należy zwrócić się do sklepu, w którym nabyto produkty, okazując stosowne dokumenty: kopię wypełnionej karty gwarancyjnej, kopię faktury zakupowej, opis uszkodzenia oraz – jeśli to możliwe – zdjęcie. W ciągu 14 dni od momentu pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia producent ma obowiązek naprawy usterki lub wymiany produktu na nowy. Świadczenie może obejmować także koszty części zamiennych wraz z transportem. Zucchetti to wyznacznik fachowego i rzetelnego podejścia do Klienta, który oznacza pełen profesjonalizm oraz drobiazgowość podczas sprawdzania wyrobu, co przekłada się na ograniczenie możliwych wad do minimum. 
 
Warunki gwarancji Zucchetti:

 • 24 miesiące gwarancji od daty zakupu produktu,
 • W zgłoszeniu reklamacyjnym należy uwzględnić: kopię wypełnionej karty gwarancyjnej, kopię faktury zakupowej, opis uszkodzenia oraz – jeśli to możliwe – zdjęcie, 
 • W ciągu 14 dni od pozytywnego rozpatrzenia reklamacji producent ma obowiązek wymiany towaru, naprawy lub zwrotu kosztów,
 • Link do strony producenta gdzie należy zgłaszać ewentualne reklamacje: 

Zucchetti Warunki Gwarancji, Gwarancje - lazienkarium.pl


Zucchetti Rubinetteria – historia tworzona od 1929 roku

Firma Zucchetti to rodzinne przedsiębiorstwo, które pojawiło się na rynku w 1929 roku. Od tamtej pory losy działalności kształtowały kolejne pokolenia rodu Zucchetti. Obecnie pieczę nad sukcesywnym rozwojem i doskonaleniem wyrobów trzyma trzecia generacja familii – rodzeństwo Elena i Carlo. Firma pierwsze kroki stawiała w dziedzinie techniki instalacyjnej, torując sobie drogę do tytułu najlepszego producenta w tej kategorii. Dopiero w 1970 roku Zarząd Zucchetti postawił na zmianę profilu, koncentrując się na chromowanej armaturze, która w ówczesnych czasach stanowiła wyrób zyskujący na popularności. Ten trafny wybór pozwolił na podbój świata wyposażenia wnętrz. Powstałe w XX wieku spółki Omez Spa produkująca tworzywa sztuczne oraz Zucchetti Mario Spa zajmująca się formowaniem mosiądzu na gorąco do dziś stanowią ważne filary przedsiębiorstwa. W skład grupy Zucchetti wchodzą również Zucchetti Kos, czyli fabryka wanien oraz kabin natryskowych, a także Zucchetti Spa, gdzie znajduje się baza logistyczna producenta. Poza włoskimi oddziałami produkcyjnymi Zucchetti założyło także punkty handlowe, zlokalizowane na całym świecie – m.in. w Shanghaju, Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. Marka Zucchetti wciąż wyznacza trendy, czyniąc design unikatowym oraz niebanalnym Silne, rodzinne więzy i zamiłowanie do piękna stały się podwaliną potężnie prosperującej machiny, wyposażającej domy w zmysłowe odkrycia dla ciała i ducha. Zucchetti to wirtuoz designu i drogowskaz określający to, co modne i ponadczasowe.
 
Firma Zucchetti to:

 • Rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1929 roku,
 • Pionier branży sanitarnej opowiadający się za niebanalnym designem,
 • Cztery zakłady produkcyjne we Włoszech (Zucchetti Spa, Omez Spa, Zucchetti Mario Spa oraz Kos Spa).
 • Trzy oddziały handlowe na świecie (Zucchetti China w Shanghaju, Zucchetti Promotion&Trade w Polsce z siedzibą w Poznaniu oraz Zucchetti USA w Stanach Zjednoczonych).

Zucchetti Kos o firmie Jakoś i Opinie - lazienkarium.pl


Jakość według Zucchetti

Zucchetti od samego początku swojej działalności stawia na jakość, która w obecnych trendach nierozwieralnie wiąże się z wykorzystaniem innowacyjnych technologii oraz produkcją opartą na ekologii – a co za tym idzie, na zasadach zrównoważonego rozwoju środowiska. Prowadzi to do optymalizacji działań wytwórczych, budowania fabryk wzbogaconych o systemy recyklingu odpadów selekcji, filtracji i oczyszczania wody, wykorzystywania najlepszych komponentów poddawanych wnikliwym testom oraz kompleksowej weryfikacji gotowego wyrobu przeznaczonego do sprzedaży. Zucchetti realizuje wymagania rygorystycznych norm, takich jak ISO EN 14064, redukując emisję CO2, a także podejmuje dialog z architektami, instalatorami oraz projektantami budynków poddawanych certyfikacji LEED. W wyniku tych procesów baterie łazienkowe Zucchetti oraz systemy natryskowe producenta wyróżniają racjonalny sposób produkcji oraz ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Zaawansowane technologiczne rozwiązania służą także na polu prywatnym – w mieszkaniach Użytkowników – zmniejszając pobór wody, nie ograniczając przy tym komfortu eksploatacji, co staje się przejawem rozsądnego, ekonomicznego gospodarowania zasobami naturalnymi. Wśród ogromnej listy certyfikatów poświadczających należytą jakość i żywotność armatury oraz uwzględnienie troski o dobro przyrody w trakcie procesów produkcyjnych znajdują się m.in. DVGW (Deutsches Verein des Gas- und Wasserfaches, Kiwa, WRAS Approved Product, SVGW/SSIGE czy SINTEF. Baterie Zucchetti są sanitarnym znakiem niezawodności!
 
Armatura Zucchetti to:

 • Jakość oparta na ekologii i zasadach zrównoważonego rozwoju środowiska,
 • Baterie i rozwiązania sanitarne spełniające wymagania rygorystycznych norm ISO EN 14064 oraz certyfikacji LEED,
 • Liczne certyfikaty jakości, jak np. DVGW, SVGW/SSIGE, WRAS Approved Product, Kiwa czy SINTEF.
 • Technologiczne zaawansowanie zmierzające do redukcji przepływu przy maksymalizacji komfortu użytkowania.

Zucchetti Polska - Włochy Technologia i Jakość Produkcji. Co to Za Firma? lazienkarium.pl


Baterie Zucchetti w renomowanych obiektach na świecie

Świadectwem wysokiej jakości armatury Zucchetti oraz ich designerskiego sznytu jest wykorzystanie baterii tego producenta w znanych i cenionych obiektach publicznych na świecie. Należą do nich m.in. słynne hotele w Europie, restauracje, odprężające resorty i spa, prywatne apartamenty oraz przestrzenie komercyjne zlokalizowane w najdalszych zakątkach globu – począwszy do Ameryki Południowej i Australii, a skończywszy na Azji i Afryce, gdzie odbywają się konferencje biznesowe i rozmowy na szczeblach międzynarodowych. Rozwiązania Zucchetti spotkać można również w Polsce, w Hotelu Starym w Krakowie, który jest laureatem paryskiego konkursu Prix Villégiature w dziedzinie: „najpiękniejsze hotelowe wnętrze w Europie”. Wyjątkowe wzornictwo rozwiązań Zucchetti wypełnia także powierzchnie Altstadt Hotel w Austrii, Regina Hotel Baglioni w Rzymie, The Langham Hotel w Chicago, Epic Hotel &Residences w Miami, Unico Hotel w Madrycie, hotelu St. Regis Saadiyat w Abu Dhabi czy Thermae Milano, Victoria Gardens Apartments w Chinach czy zamku Castel Monastero we Włoszech. Kunszt wykonania oraz pakiet technologicznych atrybutów zamkniętych w nietuzinkowych formach oferowanych przez producenta powodują, że produkty Zucchetti uchodzą za synonimy prestiżu oraz awangardowego rzemiosła. Te sanitarne dzieła sztuki użytkowej stanowią nie tyle funkcjonalną i niezawodną część wnętrza oraz służą zaspokojeniu podstawowych potrzeb człowieka. Odpowiadają też za wizualne piękno, które codzienność przenosi na wyższy poziom estetyki.
 
W jakich obiektach spotkać można baterie łazienkowe Zucchetti?

 • W Hotelu Starym w Krakowie, wyróżnionym według jury konkursu Prix Villégiature tytułem „najpiękniejszego hotelowego wnętrza w Europie”,
 • We Włoszech m.in. w Thermae Milano, Castel Monastero czy Regina Hotel Baglioni,
 • W Europie m.in. w Marriott Renaissance Republique Hotel we Francji,
 • W Afryce w Pod Hotel, w Brazylii w Brazilia Italian Embassy, w Singapurze w Klapsons Hotel, w Sheraton Mirage Resor& Spa w Australii oraz Missoni Hotel w Kuwejcie.

Zucchetti Włochy Referencje - Co to za Firma? Jakość - lazienkarium.pl


Armatura Zucchetti wyróżniona nagrodami

Jakość oraz dobre wzornictwo, podparte zastosowaniem nowatorskich rozwiązań, stanowią kwintesencję współczesnego piękna, które w dziedzinie sanitarnej nabiera – prócz znaczenia funkcjonalnego – wizualnej wartości. Armatura Zucchetti stanowi przykład tworzenia rzeczy o znamionach sztuki, które pod płaszczem solidnych komponentów, skrywają mnóstwo praktycznych udogodnień: strzegących bezpieczeństwa, ułatwiających obsługę czy redukujących zużycie wody. Ten zbiór benefitów został doceniony nie tylko przez grono amatorów zachwycającej estetyki. Design Zucchetti nagrodzono także licznymi wyróżnieniami, podkreślając tym samym ogromną wiedzę producenta dotyczącą potrzeb rynku oraz kształtowania trendów wnętrzarskich. Wybitne gremium specjalistów wyróżniło rozwiązania Zucchetti, przyznając im tytuły, takie jak: Red Dot Design Award – jedno z najważniejszych odznaczeń w dziedzinie designu, Design Plus, NYC For Design Award, Designex Comfia, Good Design Award czy Compasso d'Oro ADI, czyli prestiżowe osiągnięcie branży wzorniczej. Wśród nagrodzonych kolekcji znalazły się serie: Zucchetti Isy, Zucchetti Faraway, Zucchetti Soft, Zucchetti Him czy Zucchetti Closer. Te formalne potwierdzenia stanowią dowody na to, że wybierając armaturę Zucchetti, stawiamy na ponadczasową prezencję oraz niezawodność. Zucchetti jest kreatorem ludzkich gustów! W niebanalny sposób ubiera prostotę i – dodając jej utylitarnych cech – zamienia produkty w paradę estetycznych doznań.
 
Armatura Zucchetti wyróżniona nagrodami:

 • To przypieczętowanie jakości i kunsztownego wzornictwa,
 • Liczne tytuły potwierdzają wiedzę i zamiłowanie do piękna marki Zuchhetii,
 • To armatura łazienkowa nagrodzona się m.in. Design Plus, Red Dot Award, Good Design czy Compasso d'Oro ADI.

Zucchetti Red Dot Design IF - Nagrody i wyróżnienia. Co to za Firma? - lazienkarium.pl


Syfon umywalkowy – ozdobny, butelkowy, niski który będzie najlepszy?


Syfon (nazywany również półsyfon) – podobnie jak korek umywalkowy – to podstawowy element wyposażenia łazienki. Każdy z nich posiada uniwersalny gwint, dlatego bez problemu przykręcimy go do korka klik-klak lub tego, który znajduje się w komplecie z armaturą. Dobieramy go w zależności od tego, gdzie i jak montowana będzie umywalka. Jeśli będzie on eksponowany na zewnątrz, np. pod umywalką wiszącą, albo w łazience dla gości, zwróćmy uwagę na estetykę i sięgnijmy po syfon ozdobny. Z racji tego, że – oprócz praktycznej funkcji – będzie on dekoracją pomieszczenia, warto zdecydować się na syfon do umywalki ozdobny owalny lub prostokątny pasujący kształtem do wybranej armatury i ceramiki. Drugą propozycją jest syfon butelkowy mosiężny chromowany. To proste rozwiązanie, wykorzystywane głównie podczas montażu umywalek wiszących w pomieszczeniach gospodarczych, kotłowniach czy garażach. Trzecim wariantem jest syfon plastikowy rurowy tzw. niski lub płaski, określany też jako szafkowy, meblowy albo syfon oszczędzający miejsce. Zajmuje znacznie mniej przestrzeni niż syfon butelkowy i polecany jest do montażu umywalki nablatowych lub tzw umywalek meblowych, pod którą ma znaleźć się szafka umywalkowa. Gdy zamawiamy umywalkę, upewnijmy czy na pewno zamówiliśmy syfon – taka rozwaga pomoże uniknąć gorączkowych poszukiwań na ostatnią chwilę, gdy monter już w progu.

1-2  KFA Syfon umywalkowy ozdobny mosiężny, chrom / Omnires Syfon umywalkowy ozdobny kwadratowy mosiężny, chrom
 • Zalecany w widocznych miejscach:
  • Do umywalek wiszących,
  • W łazience dla gości,
  • Do nowoczesnych i klasycznych łazienek,
Linki do produktów:
KFA Syfon umywalkowy ozdobny mosiężny, chrom
Omnires Syfon umywalkowy ozdobny kwadratowy mosiężny, chrom

3-4 Rawiplast Syfon umywalkowy butelkowy PCV, biały / Cersanit Lazienkarium Syfon Retro butelkowy mosiężny, chrom
 
 • Standardowy syfon wykorzystywany umywalek wiszących w miejscach takich jak kotłownia/garaż,
 • Zajmuje więcej miejsca niż model rurowy nie zalecany do montażu w szafkach,
 • Nadaje się do łazienek w stylu retro,
Linki do produktów:
- Viega Syfon umywalkowy butelkowy PCV, biały
Kludi Syfon bez korka / półsyfon butelkowy umywalkowy z mosiądzu, chrom

5-6 McAlpine Syfon rurowy umywalkowy lub bidetowy oszczędzający miejsce PCV biały / Kludi Syfon rurowy umywalkowy lub bidetowy oszczędzający miejsce mosiężny, chrom
 
 • Syfon rurowy inaczej nazywany: płaski lub bidetowy
 • Zajmuje mniej przestrzeni niż syfon butelkowy, zalecany również do montażu umywalki meblowej lub bidetu,
 • Nadaje sie do łazienek w stylu retro
Linki do produktów:
McAlpine Syfon rurowy umywalkowy lub bidetowy oszczędzający miejsce PCV biały
- Kludi Syfon rurowy umywalkowy lub bidetowy oszczędzający miejsce mosiężny, chrom

7-8 Alcaplast Syfon szafkowy oszczędzający miejsce PCV, biały / Kludi Syfon szafkowy oszczędzający miejsce mosiężny, chrom
 
 • Syfon szafkowy, zajmujący najmniej miejsca pod umywalką (w szafce) ze wszystkich powyższych modeli (tzw. płaski, oszczędzający miejsce),
 • Specjalna konstrukcja pozwala na przeniesienie rur z którego jest zbudowany blisko ściany (tylnej krawędzi szafki),
 • Zalecany do wszystkich szafek pod umywalkowych.
linki do produktów:
Alcaplast Syfon szafkowy oszczędzający miejsce PCV, biały
Kludi Syfon szafkowy oszczędzający miejsce mosiężny, chrom
 

Syfon do umywalki płaski niski chromowany pcv biały do umywalki nablatowej półsyfon


Porada montera - zawory do wody ciepłej i zimnej


Zawory kulowe doprowadzające wodę do bateri umywalkowych stojących (nie ściennych), są najważniejszymi elementami, które należy zamówić w momencie zakupu armatury do łazienki, kuchni lub pomieszczenia gospodarczego.

W związku z tym iż doprowadzana jest ciepła i zimna woda, pamiętajcie aby zamawiać zawsze dwa zawory do jednej baterii.

Z uwagi na miejsce montażu oraz preferowany styl, polecamy cztery główne typy produktu:

Poniższe zawory:
 • Dzięki zastosowaniu gwintów 3/8" pasują do wszystkich wężyków dołączanych przez każdego producenta baterii,
 • Pochodzą od renomowanych polskich (KFA oraz Deante) producentów,
 • Zostały wykonane z wysokiej jakości mosiądzu.
1. Zawór do wody kątowy ozdobny owalny chrom połysk
 
 • Stosowany zazwyczaj podczas montażu umywalek wiszących, jak również w miejscach o znaczeniu reprezentacyjnym np. w łazienkach dla gości,
 • Pasuje do owalnej i prostokątnej armatury oraz ceramiki.
Link do produktu: Zawór chrom połysk owalny

2. Zawór do wody kątowy ozdobny prostokątny chrom połysk
 
 • Stosowany również do pomieszczeń reprezentacyjnych,
 • Polecany do prostokątnej armatury i ceramiki.
Link do produktu: Zawór chrom połysk prostokątny

3. Zawór do wody kulowy standard
 
 • Stosowany w miejscach niewidocznych, np. szafkach umywalkowych, gdzie kwestie designu są drugorzędne.
Link do produktu: Zawór chrom połysk standardowy

Zawór do wody kątowy kulowy kfa armatura ferro 3/4 cala


Korek automatyczny tzn. (Click-Clack, Push-Open) do Twojej umywalki


Korek klik klak do umywalki to obowiązkowy element łazienki, który odpowiada za zamykanie i otwieranie dopływu wody. Mimo niewielkich gabarytów, jego obecność jest konieczna, ponieważ bez niego nie podłączymy syfonu. Te dwie części – skręcone ze sobą – są gwarancją prawidłowego obiegu wody. Klasyczne korki, sterowane za pomocą charakterystycznego bolca znajdującego się z tyłu korpusu baterii, prezentują się mało atrakcyjnie, dlatego coraz częściej sięgamy po korki automatyczne tzw. korek click-clack, korek push-to-open. Naciskając go, zamykamy dopływ, a kolejnym, tym samym ruchem, wypuszczamy wodę z umywalki. Korek Click-clack może wystąpić w wielu wariantach kolorystycznych, ale ze względu na różnice odcieni, lepiej zamontować korki chromowane. Jeśli zdecydowaliśmy się na korek biały, wówczas sięgnijmy po modele z oferty producenta ceramiki, którą wybraliśmy. Przed zakupem baterii lub umywalki, warto dowiedzieć się, czy otrzymamy korek click-clack w zestawie, czy będziemy musieli go nabyć osobno. Z reguły, gdy decydujemy się na baterie ścienne lub baterie umywalkowe wysokie, sami musimy zaopatrzyć się w korek automatyczny, choć niektóre firmy nawet klasyczne baterie montowane w umywalce sprzedają bez takich korków. Pamiętajmy więc – zawsze zapytajmy Handlowca o korek lub sprawdźmy tę informację w opisie produktu!

Zalety:
 • Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu pasują do każdego syfonu / półsyfonu sprzedawanego na europejskim rynku,
 • Odlany z wysokiej jakości mosiądzu,
 • Długa żywotność mechanizmu otwierająco - zamykającego (tzw. klik-klak)

Korek automatyczny do umywalki Click Clack Push Open Omnires Ferro Villeroy Keramag Kfa Armatura Ceramika


Jak czyścić baterie Zucchetti?

By cieszyć się pięknem baterii łazienkowych i kuchennych, warto solidnie podejść do procesów pielęgnacji i czyszczenia, które mają bezpośredni wpływ na żywotność wybranych rozwiązań. Osady z wody, kamień, zanieczyszczenia z mydła to zaledwie początek zagrożeń, których usuwanie może okazać się mozolną czynnością, w szczególności, że niepoprawne metody ich zwalczania obniżają walory estetyczne i niekorzystnie wpływają na właściwości produktu. W przypadku baterii Zucchetti najlepiej stosować mało inwazyjne środki, ograniczać użycie substancji korodujących, ściernych (zawierających specjalne granulki czyszczące), a także wyeliminować preparaty, które w swoim składzie zawierają alkohol – negatywnie oddziałujący na wrażliwe powłoki. Najlepiej wybrać łagodne detergenty oraz mikstury przygotowane na bazie wody oraz mydła, które nie zniszczą powierzchni baterii oraz delikatnie usuną nagromadzone osady. W arsenale broni używanym do niwelowania mało estetycznych śladów powinny się znaleźć także miękkie szmatki oraz ściereczki z mikrofibry, które zastąpią szorstkie gąbki prowadzące do zarysowania produktu. Producent – w szczególności do usuwania brudu na perlatorze oraz armaturze wykończonej w chromie – zaleca stosowanie specjalnego środka Zetabrill. Jest to preparat łagodnie obchodzący się z armaturą, gwarantuje efektowny blask i ochronę. Baterie łazienkowe Zucchetti to piękno, o które należy dbać!
 
Jak czyścić baterie Zucchetti?

 • Należy zrezygnować z agresywnych chemikaliów zawierających substancje korodujące i ścierne,
 • Zaleca się używanie miękkich szmatek i ściereczek z mikrofibry,
 • Zamiast kosztownych preparatów, warto wykorzystać łagodny roztwór wody z mydłem,
 • Producent w swojej ofercie posiada specjalny środek Zetabrill, który skutecznie i delikatnie usuwa brud, osady oraz kamień. 

Zucchetti Baterie Sprzątanie jak pozbyć się kamienia - lazienkarium.pl

Isystick
Nowoczesny
Stojący
Okrągły - owalny
Chrom
Kraków, Warszawa, 29 innych miast
1.57
12.5 cm
15.1 cm
KFA Zawór kątowy do baterii ozdobny prostokątny 1/2"x3/8" chrom połysk
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
65 zł

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia