/images/files/thumbnails/450x450f/vayer-boomerang-obudowa-wanny-190x90-cm-prawa-biala-190-090-056-4-1-2-0-0.png /images/files/vayer-boomerang-obudowa-wanny-190x90-cm-prawa-biala-190-090-056-4-1-2-0-0.png Vayer Boomerang Obudowa wanny 190x90 cm prawa, biała 190.090.056.4-1.2.0.0

Vayer Boomerang Obudowa wanny 190x90 cm prawa, biała 190.090.056.4-1.2.0.0

Vayer
Producent: Vayer
Seria: Boomerang
Kod: 19009005641200
Cena: 1101 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Zamów rozmowę

Opis produktu Vayer Boomerang Obudowa wanny 190x90 cm prawa, biała 190.090.056.4-1.2.0.0


Vayer Boomerang Obudowa wanny 190x90 cm prawa, biała 190.090.056.4-1.2.0.0

Opis produktu:

- Producent: Vayer
- Seria: Boomerang
- Kod produktu: 190.090.056.4-1.2.0.0
- Kolor: Biały
- Kształt: Prostokątny/kwadratowy
- Wersja: Prawa

Do kompletowania z:
- Vayer Boomerang Wanna prostokątna 190x90 cm prawa, biała 190.090.045.1-1.2.0.0

lazienkarium.pl – Certyfikowany Sprzedawca Vayer

Bezpośrednia współpraca ze szwajcarską marką produktów sanitarnych Vayer to ogromny atuty naszej oferty. Dzięki wypracowaniu stałych relacji biznesowych, opierających się na partnerskich zasadach uwzględniających światowe normy obsługi Klienta oraz najwyższe standardy realizacji zamówień, możemy pochwalić się tytułem Certyfikowanego Sprzedawcy Vayer. W wyniku implementacji założeń firmy Vayer w zakres naszej działalności zapewniamy Państwa o wszechstronnych kompetencjach członków naszego zespołu, którzy za sprawą cyklicznych szkoleń asortymentowych, są w stanie odpowiedzieć na wszelkie zadane przez Państwa pytania związane technicznymi atrybutami rozwiązań Vayer, ich montażem, doborem produktów komplementarnych, a także potencjałem aranżacyjnym. Gwarantujemy, że asortyment Vayer – dostępny w naszej ofercie – to wysokiej jakości towar w 100% oryginalny i pochodzący z polskiej dystrybucji, a fachowe wsparcie oraz merytoryczne przeszkolenie naszych Handlowców pozwolą Państwu osiągnąć satysfakcję z wyboru – zarówno produktów Vayer, jak i naszego sklepu. Jako Certyfikowany Sprzedawca Vayer dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom rynku oraz producenta, dbając o każdy szczegół procesu zamówienia – począwszy od terminowości, jasności przekazywanych informacji, przyjaznym podejściu do Klienta, a na szybkiej weryfikacji ewentualnych reklamacji skończywszy. Wybierając w naszym sklepie produkty Vayer, zyskują Państwo jakość na najwyższym poziomie! 

Zamawiając u nas zyskujesz:

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw.

Vayer Certyfikowany Sprzedawca Opinie Jakość Gnsbud Gdzie kupić Cena Tanio Ceny


Vayer Boomerang – seria inspirowana naturą

Świat przyrody to niezgłębiona skarbnica niepowtarzalnych kształtów i nieokiełznane niczym żywioły, będące inspiracją dla projektantów marki Vayer. W konfrontacji z pluralizmem naturalnych bodźców powstała seria Vayer Boomerang, czyli miks niesztampowych linii, które tworzą formy pełne piękna. Kolekcja Boomerang to dzieła z temperamentem, wśród których na próżno szukać sztandarowych konstrukcji. Umywalki, wanny, brodziki, meble, lustra Vayer zdumiewają lekkością oraz płynnymi przejściami. Seria jest sanitarną interpretacją natury dopasowującej się do dynamicznego otoczenia i nowych tendencji. Kolekcja Vayer Boomerang mimo upływu lat, nadal będzie fascynującą grą linii zamkniętych w obłych kształtach, świetnie korespondujących zarówno ze stylem klasycznym, jak i nowoczesnym. Wanna narożna, wanna prostokątna, wanna okrągła i wanna do zabudowy Vayer Boomerang są domowym źródłem komfortu, gdzie zanurzeni w kaskadzie wody, możemy czerpać przyjemność z obcowania ze szlachetnym pięknem, a deszcz kropel spadających na brodzik prostokątny, brodzik kolisty czy brodzik pentagonalny Vayer spotęguje radość, jaką daje orzeźwiający prysznic. W kolekcji Vayer Boomerang znajdują się także oryginalne umywalki – umywalka stojąca, umywalka nablatowa, umywalka podblatowa, umywalka podwójna. Precyzyjnie wykonane produkty, wspólnie z intrygującą formą, stają się kwintesencją stylu i jakości. Vayer Boomerang odzwierciadla potrzebę stworzenia miejsca, w którym natura odgrywa pierwsze skrzypce, pozwalając kreować wnętrza pełne harmonii. 

Więcej na temat tej serii znajdziecie w artykule: Vayer Boomerang umywalka, wanna, brodzik?

Vayer Bumerang Boomerang Opinie Jakość Gnsbud Gdzie kupić Cena Tanio Ceny lazienkarium.pl


Warunki gwarancji na produkty Vayer

Firma Vayer wyróżnia się na tle produktów konkurencyjnych nie tylko wysoką jakością, niesztampowym wzornictwem oraz sporym bagażem doświadczeń, lecz także długim – jak przystało na branżę sanitarną – okresem gwarancyjnym. 25 lat obejmujących asortyment linii Boomerang oraz 15 lat przysługujących na towary linii Citizen to przypieczętowanie rzetelnej postawy, świadomych decyzji dotyczących zawansowanych procesów technologicznych oraz doskonale dobranych surowców, które wpływają na niezawodność i bezawaryjność wyrobów przez długie lata. Szwajcarskie zamiłowanie do perfekcji oraz staranność w selekcji komponentów i tworzeniu parku maszynowego sprawiły, że opracowana innowacyjna technologia umożliwia uzyskanie trwałych i odpornych na urazy mechaniczne konstrukcji, które w łazience nie dość, że prezentują się oryginalnie, to stanowią symbol solidności i wręcz pedantycznej troski o każdy detal. Umywalki, brodziki, wanny wolnostojące Vayer to inwestycja nie tyle w stylowe i ponadczasowe wnętrze poddawane ciągłym fluktuacjom aranżacyjnych trendów, co kreacja funkcjonalnej i wytrzymałej na uszkodzenia przestrzeni, której nie jest straszny upływ czasu. Proces gwarancyjny marki Vayer to klucz do zrozumienia misji firmy, polegającej na tworzeniu produktów, które nawet po dekadzie użytkowania nadal cechuje ponadprzeciętna jakość! W porównaniu ze standardowym 2-letnim okresem ochronnym 25-cio i 15-letnia gwarancja Vayer to czynnik, który zdecydowanie przemawia na korzyść producenta.

Warunki gwarancji na produkty Vayer:

 • Najdłuższy okres ochronny na rynku,
 • 25 lat gwarancji na produkty z linii Vayer Boomerang,
 • 15 lat gwarancji na produkty z linii Vayer Citizen.

Vayer Gwarancja Opinie Jakość. Jaka długość Gwarancji? Reklamacja Gdzie kupić Cena Tanio Ceny lazienkarium.pl


Historia marki Vayer

Wszystko zaczęło się od niepowtarzalnych widoków ośnieżonych Alp. W chłodnej helwetyckiej scenerii zrodziła się idea tworzenia produktów, które inspirują i dają komfort, łącząc luksus, niezwykłą formę i poczucie harmonii. Łazienka stała się więc idealnym miejscem do tego, by urzeczywistnić symbiozę piękna i jakości, osiągniętą za pomocą innowacyjnych technologii opatentowanych przez szwajcarskich technologów i inżynierów. W genezę marki Vayer szczególnie wpisała się firma CENTRUM – obecny posiadacz praw do wykorzystania koncepcji oraz rozwiązań technologicznych Vayer, powstałych w odległych rejonach Szwajcarii. P.P.H.U. CENTRUM Sp. z o.o. to rodzinna działalność, która od 1985 roku dostarcza na rynek niezawodne rozwiązania sanitarne dla budownictwa. Ponad 1200 pracowników działających w czterech oddziałach w Małopolsce , 16 linii produkcyjnych wydających codziennie niebywałe formy Vayer, 20 000 m2 hal produkcyjnych oraz własna modelarnia przyczyniają się do kreowania światowej potęgi produktów Vayer i sprawiają, że wyposażenie łazienki to możliwość stworzenia perfekcyjnie urządzonej przestrzeni. Produkowane wanny z akrylu, brodziki, umywalki i wanny z konglomeratu marmurowego oraz zlewy i brodziki z konglomeratu granitowego otworzyły nowy etap kształtowania jakości na sanitarnym rynku. To czynnik zdefiniowany przez szwajcarską myśl techniczną i ogromne know-how polskiej firmy – mieszanka gwarantująca osiągnięcie pierwotnej wizji Szwajcarów, czyli inspirującego miejsca pełnego stylu.  


Marka Vayer to:

 • Firma funkcjonująca na rynku od 1985 roku,
 • Połączenie polskich korzeni ze szwajcarską myślą technologiczną,
 • Rozbudowana sieć produkcji z oddziałami w Małopolsce oraz na Podlasiu,
 • Producent rozwiązań akrylowych i konglomeratowych

Vayer Historia Marku PPHU Centrum Nowy Sącz Jakość Produkcja lazienkarium.pl


Nanotechnologia – sekret produktów Vayer

Gdy urządzamy łazienkę, zwracamy uwagę nie tylko na wygląd rozwiązań sanitarnych, takich jak muszla klozetowa, kabina prysznicowa, wanna czy bateria umywalkowa. Równie ważnym parametrem jest jakość – związana z metodami produkcji oraz surowcem wykorzystywanym w procesach wytwarzania. To klucz do funkcjonalnego wnętrza, które na przestrzeni lat będzie służyć trwałością oraz odpornością na urazy. Vayer, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów, opracował technologię przyszłości – nanosrebro, czyli specjalne cząsteczki, tworzące na powierzchni produktów Vayer niewidoczną powłokę antybakteryjną. To tarcza chroniąca Użytkowników przed groźnymi bakteriami i wirusami, a także gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich, którzy korzystają z umywalek, wanien i brodzików Vayer. Profesjonalna warstwa samoistnie niweluje występowanie jakichkolwiek zarazków, zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się, a także ułatwia sprzątanie łazienki, sprawiając, że nie będzie już ono mozolną czynnością, a wręcz przeciwnie – przyjemnością! Nanosrebro stanowi znaczący atut rozwiązań Vayer – zwiększa higienę i ogranicza czas przeznaczony na usuwanie zabrudzeń. Wanny Vayer, umywalki Vayer oraz brodziki Vayer to inwestycja w aranżację miejsca, które ujmuje niebanalnym wzornictwem, a przede wszystkim służy funkcjonalnością. 

Nanotechnologia marki Vayer to:

 • Niewidoczna antybakteryjna powłoka Vayer złożona z cząsteczek nanosrebra, 
 • Zwiększenie bezpieczeństwa i ochrona przed bakteriami
 • Eliminacja zarazków i zapobieganie ich rozprzestrzenianiu się,
 • Łatwiejsze utrzymanie czystości na powierzchni umywalek, wanien i brodzików Vayer.

Vayer Nanotechnolgoia Nanosrebro Jakość Produkcja lazienkarium.pl


Jak czyścić produkty Vayer?

Dobra znajomość właściwości, a tym samym sposobów pielęgnacji materiału, z którego zostały wykonane wanny, umywalki czy brodziki wybrane do łazienki wpływa na wydłużoną użyteczność produktów oraz ich lepszy wygląd. Konglomerat to surowiec, który wymaga odpowiedniego podejścia, związanego z zakazem użycia chemicznych substancji żrących, które mogą zniszczyć pierwotny blask sanitariatów. Gdy decydujemy się na produkt z konglomeratu, warto wybierać środki o neutralnym pH, a najlepiej takie, które są przeznaczone do mycia określonych powierzchni. Istotnym elementem pielęgnacji wanien, umywalek i brodzików z konglomeratu jest systematyczność – jeśli regularnie przecieramy powierzchnię miękką szmatką nasączoną odpowiednim płynem, możemy znacznie wydłużyć żywotność wyrobów. Akryl również wymaga nieco uwagi w doborze detergentów i środków czystości. Zrezygnujmy ze żrących i ściernych preparatów, a także gąbek wyposażonych w szorstką nawierzchnię, która może prowadzić do zmatowienia wanny i brodzika, a tym samym przyspieszy osadzanie się brudu. Najlepiej, jeśli sięgniemy po profesjonalne produkty do mycia powierzchni akrylowych, a z łazienkowej półki wyrzucimy wszystko to, co zawiera w składzie alkohol, aceton czy amoniak. Wanny i brodziki Vayer mają jeszcze jedną ważną zaletę związaną z utrzymaniem czystości. Jest nią możliwość naprawienia zarysowań. Wystarczy skorzystać ze specjalnych zestawów naprawczych do akrylu lub konglomeratu, by usunąć wszelkie mechaniczne uszkodzenia powierzchni. 


Czyszczenie produktów Vayer polega na:

 • Stosowaniu środków o neutralnym pH,
 • Ograniczeniu użycia detergentów o właściwościach żrących i ściernych,
 • Wykorzystaniu miękkich gąbek, bez szorstkiej nawierzchni,
 • Systematycznym przecieraniu powierzchni wanien, brodzików i umywalek. 

Vayer sprzątanie jak myć wannę jak umyć umywalkę lazienkarium.pl

Boomerang
Biały
Kraków, Warszawa, 29 innych miast
Brak opinii na temat tego produktu.

Opinie o produkcie Vayer Boomerang Obudowa wanny 190x90 cm prawa, biała 190.090.056.4-1.2.0.0


Twoja ocena:

Napisz opinię na temat tego produktu:

Antyspam *Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia