Vayer

Cofnij do: Serie producentów
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Vayer

Vayer to marka wywodząca się ze Szwajcarii. W otoczeniu niezwykle inspirujących alpejskich szczytów tworzą oni produkty oparte na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, których na próżno szukać u konkurentów. Aby produkty prezentowały się przy tym jak najlepiej wszystkie powstają we współpracy z doświadczonymi projektantami, którzy pomagają dobrać odpowiednią formę.

Vayer to firma, która na nowo definiuje spojrzenie na łazienkę jako na miejsce relaksu. Jeśli jednak ma ono pełnić taką funkcję to musimy zadbać starannie o wszystkie szczegóły, które jako całość sprawią, że będziemy mogli odpocząć w komfortowych warunkach.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Umywalka i wanna Vayer – prekursor w zakresie jakości

Vayer ma szwajcarskie korzenie. To właśnie tam powstały słynne już technologie i innowacje, które wyróżniają rozwiązania marki Vayer. Mowa o opatentowanej przez technologów powłoce antybakteryjnej z nanosrebra czy systemie podgrzewania Etna. Jednak szwajcarski rodowód to nie wszystko! W historię przedsiębiorstwa wpisała się również firma z Polski, a mianowicie P.P.H.U. CENTRUM – obecnie wyłączny właściciel marki oraz udogodnień technologicznych przez nią oferowanych. Ten ważny krok w genezie Vayer miał bezpośrednie przełożenie na rozwój i zwiększenie zasięgu przedsiębiorstwa. Rezultatem tego jest to, że produkty sygnowane logo Vayer dostępne są na całym świecie i zdobią pomieszczenia wielu renomowanych miejsc – zarówno tych o prywatnym, jak i publicznym przeznaczeniu. Vayer to dziś aż 16 linii produkcyjnych dostarczających znakomity asortyment, 20 000 m2 hal produkcyjnych, a także prywatna modelarnia i cztery oddziały zlokalizowane w Małopolsce. Łącznie Vayer zatrudnia ponad 1200 pracowników, co czyni firmę jedną z największych działających w branży sanitarnej. Jej znakiem rozpoznawczym jest innowacyjność, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

  • Vayer to firma założona w 1985 roku,
  • Obecnym właścicielem Vayer jest P.P.H.U. CENTRUM,
  • Vayer to przedsiębiorstwo ze szwajcarskim rodowodem.

Wyposażenie łazienki z Vayer oznacza kompleksowość

W portfolio marki Vayer znajdują się liczne rozwiązania sanitarne, które pozwalają na urządzenie modnego oraz funkcjonalnego wnętrza. Marka skupia się głównie na wytwarzaniu produktów uzupełniających komfortową strefę kąpieli, czego dowodem są brodziki prysznicowe dostępne w wielu kształtach i rozmiarach (m.in. brodziki pięciokątne, brodziki prostokątne czy brodziki półokrągłe), umywalki oraz wanny (wanny narożne, wanny okrągłe oraz owalne, wanny prostokątne i wanny wolnostojące). Ich wspólnym mianownikiem jest solidny materiał, czyli konglomerat, powstały w wyniku połączenia mączki dolomitowej oraz żywicy poliestrowej, a następnie wzmocniony powłoką żelkotową. Dzięki temu wanny Vayer, umywalki i brodziki wyróżniają się nie tylko estetycznym designem, lecz także odpornością na zarysowania i obciążenia. To produkty trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. W katalogu znajdują się także lustra, obudowy do wanien czy blaty wytrzymałe na wilgoć i zmienne temperatury. Tak kompleksowy asortyment pozwala na aranżacje wyjątkowej strefy mycia – obszaru, który zachwyci stylem i nie podda się próbie czasu.

  • W ofercie Vayer znajdują się wanny, brodziki czy umywalki wykonane z konglomeratu,
  • Konglomerat wykorzystywany przez Vayer powstaje w wyniku połączenia żywicy poliestrowej oraz mączki dolomitowej. Jest on też wzmacniany powłoką żelkotową,
  • Katalog Vayer zawiera również blaty, obudowy do wanien oraz lustra.

Wanny Vayer i inne rozwiązania zorientowane na modny design

Wybierając Vayer, wybierasz to, co modne! Producent współpracuje z designerami projektującymi rozwiązania, które wyprzedzają wnętrzarskie trendy. Wyznacznikami rozwiązań Vayer jest minimalizacja formy scalona ze zwiększoną użytecznością, czego rezultatem są produkty idealnie wpisujące się w reguły współczesnego urządzania. Każda wanna Vayer, umywalka czy brodzik jest więc przepisem na łazienkę, obok której ciężko przejść obojętnie. Kluczową cechą asortymentu jest oszczędny design, czego przykładami mogą być wanna Vayer Citizen oraz umywalki Citizen. Te na wskroś nowoczesne realizacje znakomicie uzupełnią wystrój zdominowany przez harmonię minimalizmu. Opływowe linie rozwiązań dyskretnie złagodzą surowość modernistycznych koncepcji albo spotęgują ciepło stylu scandi. Krótko mówiąc, Vayer Citizen to uniwersalna opcja dla tych, którzy cenią zredukowane wzornictwo. Oprócz Vayer Citizen producent oferuje też elementy serii Vayer Boomerang, Vayer Gemini, Vayer Volans czy Vayer Serpens.

  • Vayer tworzy nowoczesny asortyment do łazienki,
  • Jedną z najpopularniejszych kolekcji Vayer jest Vayer Citizen,
  • Ciekawymi seriami w portfolio Vayer są także Vayer Boomerang, Vayer Volans czy Vayer Serpens.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk