Vayer Boomerang umywalka, wanna, brodzik? Poznaj inspirujący świat stworzony przez Vayer!

(4 głosów)


 

Vayer bryluje na czerwonym dywanie sanitarnych doświadczeń. Marka, której głównym wektorem działania są innowacyjność i zadowolenie Klienta, za pomocą serii Vaver Boomerang wykreowała prywatny świat marzeń o łazienkowej idylli. Smukła linia – w konstrukcjach pełnych finezji – czaruje lekkością i ujmuje subtelnym sznytem. Kompilacja jakości, technologii i piękna dała początek serii gwarantującej kaskadę pozytywnych emocji. Vayer Boomerang umywalka, wanna czy brodzik to zaproszenie szlachetnej materii do wnętrza, które ma obfitować w klasę! Poznajcie serię dedykowaną miłośnikom ekskluzywności.

 


Vayer Boomerang – umywalka dla poszukujących niepowtarzalności

Umywalka wolnostojąca czy umywalka podblatowa? Prostokątna czy jednak owalna? Doskonale znamy łazienkowe dylematy. Vayer również je zna, dlatego seria Boomerang to miraż kształtów i wymiarów, które z pewnością zaspokoją gusta najbardziej wymagających Użytkowników. Kolekcja liczy aż 8 rodzajów umywalek, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych czy nawet retro. Na kartach katalogu znajdziemy umywalki "Bliźniak" charakteryzujące się połączeniem gładkości z falistą koncepcją, która w tym zestawieniu gwarantuje ciekawy wizualny efekt. Ponadto, zachwycić może monumentalna umywalka wolnostojąca lub umywalki prostokątne, będące kompilacją nowoczesnego nurtu z klasyką gatunku. 
 
  

Umywalki nablatowe serii Vayer Boomerang i ich rozmiary

Umywalka wolnostojąca Vayer Boomerang dostępna jest w rozmiarze 600x430mm, jej wysokość to 880mm. Dostępne są także dwie umywalki stawiane na blat owalne Vayer. Wysoka o wymiarach 600x430mm i wysokości 150mm, a także niska 600x430mm o wysokości 200mm oraz umywalki podblatowe 350x350mm. Niewątpliwie, produktem wartym uwagi są umywalki podwójne, typu "Bliźniak", dostępne w rozmiarach 1200x500mm o wysokości 105mm oraz ich wersja rozdzielne (600x500mm, wysokość 105mm). Dla ceniących minimalizm i proste konstrukcje na planie prostokąta Vayer także ma ciekawą propozycję w postaci umywalek w rozmiarach 600x400mm, 900x450mm, 1200x500mm oraz 1500x500mm. Ostatnią opcją dla poszukiwaczy nietuzinkowych rozwiązań jest umywalka "Pikolak" z – prezentującą się fenomenalnie – maskownicą odpływu. Jej wymiar to 500x240mm i niewątpliwie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. 

Vayer Boomerang wanna wolnostojąca czy Vayer Boomerang brodzik?

Na tym oferta Vayer Boomerang się nie kończy! Producent serii Boomerang zachęca do kąpieli pełnej aromatycznej piany w wannach asymetrycznych, prostokątnych czy wolnostojących owalnych i okrągłych. A dla fanów orzeźwiającej tafli wody wypływającej z deszczownicy proponuje brodziki prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, okrągłe oraz pięciokątne. Konglomeratowe brodziki, wanny i umywalki Vayer pokryte są powłoką uszlachetnioną. Nanosrebro jest gwarancją wytrzymałości, maksymalnej higieny i blasku!
 
 
 
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia