/images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek.jpg /images/files/projektowanie-lazienek.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg10.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg10.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg3.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg3.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg2.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg2.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg7.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg7.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg8.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg8.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg4.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg4.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg6.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg6.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg5.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg5.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek /images/files/thumbnails/450x450f/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg9.jpg /images/files/projektowanie-lazienek-krakow-warszawa-katowice-lazienkarium-jpg9.jpg Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek

Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek

4.62352 5 85 Product
GNSBUD
Producent: GNSBUD
Kod: GNSPROJLAZ
Dotychczas kupiony: 149 razy
Cena: 699 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Zamów rozmowę

Opis produktu Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek


Zamów projekt łazienki online! Podziel się z nami swoimi oczekiwaniami. Napisz, co Cię inspiruje i jak wyobrażasz sobie wymarzoną przestrzeń. Przedstaw swój budżet i preferowane udogodnienia. W zamian za to otrzymasz projekt łazienki uwzględniający Twoje możliwości finansowe oraz indywidualne potrzeby. Naszym celem jest aranżacja łazienki, która jest idealnym miejscem na mapie Twojego domu. Skontaktuj się z nami! Specjalnie dla Ciebie stworzymy projekt łazienki doskonałej. 

Co otrzymujesz?
 
 • Indywidualny projekt łazienki.
 • Telefoniczną lub mailową konsultację z projektantem wnętrz w odpowiednim dla Ciebie terminie. Specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. 
 • Profesjonalną wizualizację komputerową 3D.
 • Rzuty posadzki i kłady ścian płytek ceramicznych dla wykonawców.
 • Pomoc w doborze wyposażenia oraz produktów komplementarnych (takich jak np. syfony, zawory czy korki).
 • Wycenę produktów (od płytek i ceramiki, po armaturę i akcesoria).
 • Możliwość zmian aż do akceptacji projektu.
Jak przebiega proces projektowania?

1. Pierwszym krokiem jest zamówienie i opłacenie usługi projektowej.

2. Następnie prosimy o przesłanie mailem:
 
 • Rzutu z góry z wymiarami projektowanej łazienki (narysowany ręcznie lub od dewelopera). 
 • Informacji o wysokości pomieszczenia oraz przyłączach.
3. Kolej na opisanie wytycznych i oczekiwań co do projektu. To m.in. informacje o stylu, budżecie, preferowanej kolorystce i rozwiązaniach.

5. Innych preferencjach dotyczących łazienki

6. Jeżeli to możliwe, prosimy przesłanie zdjęć wnętrz, które przypadły Ci do gustu!

Co będzie dalej? 

 
 • W ciągu 10 dni otrzymasz wstępny projekt swojej łazienki.
 • To czas na poprawki oraz zmiany, które chcesz wprowadzić.
 • Po dokonaniu ostatecznych szlifów, przygotujemy dla Ciebie wycenę asortymentu oraz pełne opracowanie wraz z rysunkami. Wszystko w formie elektronicznej czyli bez wychodzenia z domu!
I tak dotarliśmy do ostatniego kroku – upajania się pięknem wspólnie zaprojektowanej łazienki! :)
 
Kilka artykułów wspomagających wybranie idealnego projektu łazienki:
 
1. Style aranżacji łazienki.
 
Jeśli szukasz inspiracji i nie wiesz, jak urządzić łazienkę, sprawdź, na jakie style warto postawić: Style w aranżacji wnętrz
 
2. Preferowana kolorystyca.
 
Łazienka biała, szara a może czarna? Sprawdź, który kolor będzie najlepszy: Jaki kolor do łazienki?
 
3. Wybór asortymentu (producent seria lub nr katalogowy)
 
Jeżeli nie posiadasz wybranych produktów, nie martw się! Po to dla Ciebie jesteśmy. Dobierzemy odpowiedni model. Zgodnie z naszą najlepszą wiedzą dopasujemy produkty do określonego budżetu i Twoich wymagań. 

a.    Umywalka nablatowa, podblatowa a może z szafką?

Link do kategorii: Umywalki
Ranking: TOP Ranking Umywalek nablatowych
Ranking: TOP Ranking umywalek wpuszczanych

b.    Bateria natynkowe czy podtynkowe?

Link do kategorii: baterie stojące oraz baterie podtynkowe
Ranking: TOP Ranking baterii umywalkowych

c.    Wanna czy kabina, a może obydwa rozwiązania?

Link do kategorii: Wanny
Ranking: TOP Ranking wanien
Ranking: TOP Ranking kabin prysznicowych

d.    Jeśli prysznic, to odpływ liniowy czy brodzik?

Link do kategorii: brodziki oraz odpływy prysznicowy
Ranking: TOP Ranking odpływów liniowych
Ranking: TOP Ranking brodzików 

e.    Toaleta podwieszana czy stojąca, a może myjąca?

Link do kategorii: Toalety
Ranking: TOP Ranking misek wiszących bezkołnierzowych
Ranking: TOP Ranking misek myjących

f.    Płytki drewnopodobne, mozaika czy może patchwork?

Link do kategorii: Płytki
Proszę pamiętać że wykonujemy wizualizację tylko na 1 kolekcji płytek.
Kraków, Świebodzin
Ideal Standard Tesi Toaleta WC AquaBlade podwieszana 53,5x36,5 cm biała T007901
Dostępność: dostępny
(1238 opinii)
625 zł
Geberit Duofix Sigma zestaw stelaż do WC UP320 + wsporniki + mata 111.320.00.5+111.815.00.1
Dostępność: dostępny
(104 opinie)
1099 zł
Ideal Standard Tesi Deska sedesowa Thin zwykła cienka biała T352801
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
223 zł
Brak opinii na temat tego produktu.

Opinie o produkcie Profesjonalny projekt łazienki - projektowanie łazienek


Twoja ocena:

Napisz opinię na temat tego produktu:

Antyspam *Tagi

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia