Oras - Nova

(31 produktów)
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
914 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1799 zł

Zobacz również:

Oras Nova w odpowiedzi na potrzeby urządzających

Oras Nova jest nową definicją przyjemnej kąpieli, wygody w strefie mycia i użyteczności, jakiej można oczekiwać od armatury łazienkowej. To baterie, które strzegą bezpieczeństwa i ograniczają możliwość poparzenia się, dają satysfakcję i wprowadzają do relaksujących doznań, potęgują komfort, a przede wszystkim nie generują dodatkowych kosztów. Wszystko dzięki przemyślanym innowacjom, takim jak ergonomiczne uchwyty antypoślizgowe, mechanizm blokady wypływu gorącego strumienia, ekologiczny ogranicznik przepływu czy nienagrzewający się korpus Thermo Cool. Armatura z rodziny Oras Nova to też atrakcyjny design, który wpisze się w standardy nowoczesnego wnętrza. Emanująca elegancją, ale jednocześnie kierowana prostotą, linia rozwiązań perfekcyjnie wtopi się w aranżacje zdominowane przez minimalistyczne wpływy oraz skandynawskie i eklektyczne inspiracje. Jej połyskujące, chromowane wykończenie będzie dyskretną biżuterią całości. Te rozwiązania mają w sobie wszystko, co potrzeba w każdej łazience!

  • Baterie Oras Nova są kompilacją piękna i użyteczności. To daje satysfakcję z użytkowania!
  • Armatura Oras Nova wyróżnia się nowoczesnym, bezpretensjonalnym wzornictwem. Baterie idealnie wtopią się w wystrój współczesnej łazienki,
  • W bateriach Oras Nova znaleźć można ogrom użytecznych rozwiązań. To m.in. funkcja Thermo Cool, która ogranicza nagrzewanie się korpusu, czy antypoślizgowe, ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają obsługę armatury.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia