Opoczno

(118 produktów)
Dostępność: dostępny
(382 opinie)
380 zł
(179 opinii)
764 zł
Dostępność: dostępny
(60 opinii)
528 zł
Dostępność: dostępny
(345 opinii)
805 zł
Dostępność: dostępny
(86 opinii)
990 zł
Dostępność: dostępny
(256 opinii)
708 zł
Dostępność: dostępny
(235 opinii)
419 zł
Dostępność: dostępny
(27 opinii)
1030 zł
Dostępność: dostępny
(95 opinii)
545 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
787 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
784 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
346 zł
(34 opinie)
250 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
648 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
461 zł
Dostępność: dostępny
(41 opinii)
450 zł

O producencie Opoczno

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Na części nieceramiczne w kompaktach, miskach WC (uszczelki, zawory): 2 lata
- Na ceramikę (zachowanie barwy szkliwa, pękanie, wady jakościowe na powierzchni szkliwa): 10 lat

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Ceramika Opoczno – historia polskiego sukcesu

1883 rok zapisał się na kartach historii polskiej ceramiki jako początek rzemieślniczej potęgi – marki Opoczno. Założycielami przedsiębiorstwa byli Jan Dziewulski oraz dwaj bracia; Józef i Władysław Lange. Po wielu latach przekształceń oraz zmian, związanych m.in. z nazwą działalności, poszerzaniem portfolio usług, Opoczno wpisało się do świadomości Klientów jako firma z tradycjami – nastawiona na jakość, innowacyjność oraz kunszt wykonania. Zarówno Opoczno ceramika sanitarna, jak i płytki cieszą się ogromną popularnością w kraju i na świecie, a w szeregach marki zatrudnieni są znani specjaliści z dziedziny designu. Tworzą oni niesztampowe produkty, które zdobią serca wielu mieszkań. Od 2007 roku marka Opoczno stała się częścią grupy Cersanit S.A. – lidera branży wyposażeniowej w Polsce. Swój sklep firmowy ceramika Opoczno posiada w wielu miastach Polski. Autoryzowane oraz współpracujące salony zlokalizowane są m.in. w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy, Dębicy, Wrocławiu czy Poznaniu.
 
  • Tworzona przez Opoczno ceramika to połączenie pasji oraz miłości do piękna. Firma została założona w 1883 roku przez Jana Dziewulskiego oraz Władysława i Józefa Lange,
  • Opoczno (ceramika sanitarna i płytki) należy obecnie do grupy Cersanit S.A,
  • Chcesz zobaczyć, jak z bliska wygląda ceramika Opoczno? Sklep firmowy producenta znajdziesz m.in. w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu. Firma posiada rozbudowaną sieć salonów autoryzowanych i współpracujących.

Umywalka Opoczno, miski WC i rozwiązania do łazienki

Opoczno oferuje kompleksowy asortyment wyposażenia łazienki. W katalogu producenta znajdują się produkty przeznaczone do strefy mycia, WC oraz przechowywania, dostępne pod postacią czterech modnych kolekcji. To m.in. umywalka Opoczno, w tym umywalka nablatowa Opoczno Street Fusion oraz Opoczno umywalka Metropolitan 60, którą połączyć można z praktyczną szafką. Rozwiązania wykonane są z materiału wysokiej jakości, na który przysługuje aż 10 lat gwarancji, pozwalają na adaptację funkcjonalnego obszaru higieny i zapewniają dowolność i dopasowanie do niemal każdego stylu wnętrzarskiego. W propozycjach marki dostępna jest również innowacyjna miska WC Opoczno. Zastosowana w niej technologia Clean On gwarantuje maksymalną czystość i ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii i groźnych dla zdrowia zarazków. Brak rantu wpływa też na znacznie szybsze sprzątanie i redukuje konieczność stosowania silnych detergentów. To zaledwie niektóre przykłady potwierdzające to, że projektowane przez Opoczno łazienki są idealnym połączeniem formy i funkcji.
 
  • Opoczno proponuje zróżnicowany asortyment do łazienki,
  • Oferowana przez Opoczno umywalka dostępna jest w wielu wariantach, m.in. jako umywalka nablatowa Opoczno Street Fusion, umywalka meblowa Opoczno Urban Harmony czy umywalka stawiana na blacie Opoczno Splendour,
  • Katalog Opoczno zawiera również innowacyjne muszle klozetowe bez rantu. Opoczno WC Clean On to maksimum czystości i redukcja groźnych bakterii. WC bezkołnierzowe to m.in. miska WC Urban Harmony Clean On czy Opoczno Metropolitan miska WC bez rantu.

Rozwiązania, które podkreślą charakter aranżacji

Serie marki Opoczno to cztery sposoby na stworzenie modnego i funkcjonalnego wnętrza. Producent we współpracy z wybitnymi designerami opracował linie Opoczno Urban Harmony, Opoczno Metropolitan, Opoczno Street Fusion oraz Opoczno Splendour. Każda z nich stwarza wiele stylizacyjnych możliwości i pozwala wykreować we wnętrzu niebanalny klimat. Ceramika Opoczno Urban Harmony to kompilacja obłych kształtów i łagodności adekwatnych dla nurtów scandi, klasycznych czy soft-glamour. Subtelne formy będą pasować do aranżacji zdominowanych przez prostotę i naturalne materiały. Opoczno Metropolitan to rytm wielkiego miasta zamknięty w oryginalnym wzornictwie. Propozycje cechują minimalistyczny sznyt oraz bezpretensjonalna linia. Opoczno Street Fusion to artystyczny wyraz sztuki w sanitarnym wydaniu. Produkty z serii podkreślą wystrój klasycystyczny, vintage, eklektyczny lub retro. Z kolei Opoczno Splendour to nowoczesna kompozycja opracowana w zgodzie z trendami urządzania. To konsekwencja geometrii zjednana z surowym zacięciem modernizmu.
 
  • Ceramika Opoczno to cztery serie: Opoczno Metropolitan, Opoczno Street Fusion, Opoczno Urban Harmony i Opoczno Splendour,
  • Opoczno Metropolitan i Opoczno Splendour znakomicie podkreślą surowość przestrzeni nowoczesnych, loftowych czy industrialnych,
  • Opoczno Urban Harmony i Opoczno Street Fusion to propozycja do wnętrz klasycznych, skandynawskich, vintage i eklektycznych.
 

Opoczno: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia